6η Αγωνιστική – Β’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 6ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

 Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ 0-0
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ 3-2
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ 1-0
 ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ 5-4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1. Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ 11
 2. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ 10
 3. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10
 4. ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ 9
 5. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ 9
 6. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ 7
 7. ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ 4
 8. ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3

Για την αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ
ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Δείτε και το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Β’ Κατηγορία) [PDF]

8η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 4-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ 2-0
 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ (ΔΙΑΚΟΠΗ)
 ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 2-6

ΡΕΠΟ Ο Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ 19
 2. ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ 16
 3. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14
 4. Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 12
 5. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 10
 6. ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ 7
 7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ 6
 8. ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 4
 9. ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ 1

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ
ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΡΕΠΟ Η ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α’ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

8η Αγωνιστική – Α1′ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 0-1
ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 8-1
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 6-0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 4-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1. ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 24
 2. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 21
 3. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 16
 4. ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 15
 5. ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 15
 6. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 12
 7. ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 11
 8. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 8
 9. ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 6
 10. ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 5
 11. ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 3
 12. ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 2

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ: