Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 23 & 24/2/2019 (Α’ & Β’ Κατηγορία)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Το Σαββατοκύριακο 23 & 24/2/2019 θα διεξαχθούν αγώνες για τα πρωταθλήματα Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας (14η Αγωνιστική) & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας (1ος Όμιλος – 11η Αγωνιστική) σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 23 & 24/2/2019 (Α’ & Β’ Κατηγορία)»

Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/2/2019 (Α’ & Β’ Κατηγορία)

Ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο - ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σαββατοκύριακο 16 & 17/2/2019 είχαμε αγώνες ποδοσφαίρου για τα πρωταθλήματα της Α’ και της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας. Τα αποτελέσματα ήταν τα παρακάτω:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/2/2019 (Α’ & Β’ Κατηγορία)»

Τελευταία αγωνιστική του Πρωταθλήματος του 2ου Ομίλου της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας το Σάββατο 22/12/2018

ΕΠΣ Φλώρινας | Ελπίδες Αμυνταίου - Μέγας Αλέξανδρος Αετού 4-2

Το Σάββατο 22/12/2018 θα διεξαχθεί η 10η και τελευταία αγωνιστική του πρωταθλήματος του 2ου Ομιλου της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 3:00μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ
Δ.Γ. ΛΕΒΑΙΑΣ 3:00μμ ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ
Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 3:00μμ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 15 & 16/12/2018 (9η αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | Ελπίδες Αμυνταίου - Μέγας Αλέξανδρος Αετού 4-2

Η 9η αγωνιστική των δυο ομίλων της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας διεξήχθη το Σαββατοκύριακο 15 & 16/12/2018 με τα παρακάτω αποτέλεσματα:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 15 & 16/12/2018 (9η αγωνιστική)»

Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 15/12/2018

Αγώνας ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σάββατο 15 Δεκεμβρίου διεξήχθησαν αγώνες για τα πρωταθλήματα της Α’ Κατηγορίας και των δυο ομίλων της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας. Τα αποτελέσματα ήταν τα παρακάτω:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 15/12/2018»

Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 15, 16 & 22/12/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 15 & 16/12/2018 και για το Σάββατο 22/12/2018:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 15, 16 & 22/12/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία)»

Εξ’αναβολής αγώνας της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας την Κυριακή 9/12/2018

ΕΠΣ Φλώρινας | Ελπίδες Αμυνταίου - Μέγας Αλέξανδρος Αετού 4-2

Σας ενημερώνουμε ότι την Κυριακή 9/12/2018 θα διεξαχθεί ο αναβληθέντας αγώνας της 6ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος του 2ου Ομίλου της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας μεταξύ των ομάδων ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ. Ο αγώνας ξεκινάει στις 3:00 στο Δ.Γ. Λεβαίας.

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 1 & 2/12/2018 (8η Αγωνιστική)

Ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο - ΕΠΣ Φλώρινας

Στους αγώνες για την 8η αγωνιστική των δυο ομίλων του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 1 & 2/12/2018 είχαμε τα παρακάτω αποτελέσματα: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 1 & 2/12/2018 (8η Αγωνιστική)»