Ανακοίνωση: 2η Αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος προεπιλογής μικτών Εθνικών Ομάδων

Η ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ σας ενημερώνει ότι την Τετάρτη 8 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 13.30 και 15.30 θα αγωνιστεί με την αντίστοιχη ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ παίδων και νέων για την 2η αγωνιστική του πανελλήνιου πρωταθλήματος προεπιλογής εθνικών ομάδων στο Δ.Α.Κ ΦΛΩΡΙΝΑΣ



5η Αγωνιστική – Β’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ 5-0
 Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 2-2
 ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 8-0
 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ 2-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1. Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ 10
 2. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ 9
 3. ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ 9
 4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 7
 5.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ 7
 6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ 6
 7. ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ 4
 8. ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3

Δεν έχουν γίνει οι αγώνες Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ-ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ και ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ για τους οποίους θα αποφασίσει η ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ.

Για την αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Δείτε και το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Β’ Κατηγορία) [PDF]



7η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ 1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ 2-6
 Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ 2-1
 ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ 3-0

ΡΕΠΟ Ο Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ 16
 2. ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ 15
 3. Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 12
 4. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10
 5. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 10
 6. ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ 7
 7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ 6
 8. ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 3
 9. ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ 0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ
ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΡΕΠΟ Ο Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α’ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:



7η Αγωνιστική – Α1′ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 3-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 0-7
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 1-2
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 1-2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ. – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 3-1
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 0-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1. ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 21
 2. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 18
 3. ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 15
 4. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 13
 5. ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 12
 6. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 9
 7. ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 8
 8. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 8
 9. ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 6
 10. ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 5
 11. ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 3
 12. ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 2

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

 



ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΣΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΠΡΩΤΩΝ ΒΟΗΘΕΙΩΝ

Η Ε.Π.Σ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ανακοινώνει οτι οι Αιτήσεις Εγγραφής για το σεμινάριο πρώτων βοηθειών που θα διεξαχθεί από αθλητιάτρους του ευρωπαϊκού κολεγίου συνεχίζονται με παράβολο συμμετοχής 20 ευρώ. Όταν συμπληρωθεί ο ανάλογος αριθμός αιτήσεων θα πραγματοποιηθεί το σεμινάριο .  Οι Αιτήσεις είναι ανοιχτές για  όλους τους ενδιαφερόμενους πολίτες .

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας



4η Αγωνιστική – Β’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ 2-0
 ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ 0-1
 ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ 1-2
 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ 2-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ  9
 2.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ  6
 3. ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ  6
 4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ  6
 5. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  6
 6.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ  6
 7. ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ  3
 8. ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ  3

Δεν έχουν γίνει οι αγώνες Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ-ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ και ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ για τους οποίους θα αποφασίσει η ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ.

Για την αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ
Α.Σ.ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ

Δείτε και το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Β’ Κατηγορία) [PDF]



6η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 6ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

 ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 4-1
 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 4-1
 ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ 1-4

ΡΕΠΟ Ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ  15
 2. ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ  15
 3. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  10
 4. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ  10
 5.  Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ  9
 6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ 6
 7.  ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ 4
 8.  ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ  1
 9. ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ  0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ
Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ
ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ

ΡΕΠΟ Ο Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α’ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:



6η Αγωνιστική – Α1′ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 6ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 6-0
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 0-1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 2-2
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 1-3
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 1-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 18
 2. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 15
 3. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 13
 4.   ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 12
 5. ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 9
 6. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 9
 7. ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 8
 8. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 7
 9. ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 6
 10. ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 4
 11. ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 2
 12. ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 1

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ. – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

 



3η Αγωνιστική – Β’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 5-0
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ 5-3
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ 1-4
 Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ 1-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ  6
 2.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ  6
 3.   ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ  6
 4.  ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ  3
 5. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ  3
 6.  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  3
 7.  ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ  3
 8.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ  3

Για την αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ
ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ

Δείτε και το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Β’ Κατηγορία) [PDF]



5η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

 ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 1-0
ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ 0-1
 Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ 3-0
 ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ 3-7

ΡΕΠΟ Ο Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ  12
 2. ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ  12
 3. Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ  9
 4. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  7
 5.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ  7
 6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ 6
 7.  ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ 4
 8.  ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ  1
 9. ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ  0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ
ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ

ΡΕΠΟ Ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α’ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ: