Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – Α1′ Κατηγορία – 17η Αγωνιστική – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 17ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

10 & 11/2/2018

ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤ.
ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ  αναβλ.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 0 : 3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0 : 0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ  αναβλ.
ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ  αναβλ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 7 : 1

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – Α1′ Κατηγορία – 17η Αγωνιστική – Πρωτάθλημα 2017-2018»

Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – Α’ Κατηγορία – 16η Αγωνιστική – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 16ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

10 & 11/2/2018

ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1 : 2
ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ  αναβλ.
ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 7 : 1
ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ  αναβλ.

ΡΕΠΟ Ο Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ


Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – Α’ Κατηγορία – 16η Αγωνιστική – Πρωτάθλημα 2017-2018»

Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 10/2/2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ  – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 7 : 1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ  – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 0 : 3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ  – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0 : 0

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 10/2/2018»

Συγχαρητήριο της ΕΠΣ Φλώρινας προς τη Μικτές Ομάδες Νέων & Παίδων

Η Ε.Π.Σ ΦΛΩΡΙΝΑΣ συγχαίρει τους ποδοσφαιριστές των μικτών ομάδων Νέων και Παίδων για την εξαιρετική πορεία στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών ομάδων καθώς και τον Ενωσιακό προπονητή Τσιλεμάνη Παντελή .

Επίσης αισθάνεται την υποχρέωση να ευχαριστήσει τα Σωματεία των ποδοσφαιριστών για την άψογη συνεργασία που είχαν καθόλη την διάρκεια του πρωταθλήματος .

Στην συνείδηση του αθλητικού κόσμου της Φλώρινας οι πραγματικοί  νικητές είναι οι ποδοσφαιριστές  της Ε.Π.Σ ΦΛΩΡΙΝΑΣ.

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Ορισμοί Διαιτητών Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/2/2018

Σας ενημερώνουμε ότι ορίστηκαν οι διαιτητές για τους αγώνες ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/2/2018 (Α1′, Α’ & Β’ Κατηγορία).

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στη σελίδα «Ορισμοί Διαιτητών«.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Ε.Π.Σ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Ε.Π.Σ ΣΕΡΡΩΝ – 2η Φάση Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων

Η ομάδα Νέων της Ε.Π.Σ ΦΛΩΡΙΝΑΣ την Τέταρτη 7-2-2018 αγωνίστηκε με την αντίστοιχη της Ε.Π.Σ ΣΕΡΡΩΝ στο Δ.Γ. Νάουσας για την 2η φάση του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Εθνικών Ομάδων Νέων και μετά από έξοχη εμφάνιση και σκορ στην κανονική διάρκεια 1 – 1, ηττήθηκε στην διαδικασία των πέναλτι με σκορ 3 – 4.

Οι παίχτες της Ε.Π.Σ ΦΛΩΡΙΝΑΣ αγωνιστήκαν σε ένα πολύ βαρύ αγωνιστικό χώρο και παρότι βρεθήκαν πίσω στο σκορ κατάφεραν να ισοφαρίσουν με τον Σπανδωνιδη.

Οι ποδοσφαιριστές της Ε.Π.Σ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ήταν καλύτεροι σε όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού και αδικούνται από το αποτέλεσμα καθώς τρεις φορές τα δοκάρια απέκρουσαν για λογαριασμό του τερματοφύλακα της Ε.Π.Σ ΣΕΡΡΩΝ.

Η Ε.Π.Σ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ευχαριστεί ολους τους φίλαθλους και εκπροσώπους των  ομάδων της Φλώρινας  που ακολουθήσαν και συμπαραστάθηκαν  στην ομάδα μας.

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/2/2018

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/2/2018.

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2/2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 3:00μμ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ
Δ.Γ. ΒΑΡΙΚΟΥ 3:00μμ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ- ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ.Γ. ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3:00μμ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Γ. ΣΙΤΑΡΙΑΣ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Γ. ΚΟΛΧΙΚΗΣ 3:00μμ ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2/2018

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/2/2018»

Η αποστολή της Μικτής Νέων ΕΠΣ Φλώρινας

Μικτή νέων ΕΠΣ Φλώρινας

Την Τετάρτη 7 Φεβρουαρίου 2018 στις 14:30 η Μικτή Νέων ΕΠΣ Φλώρινας αντιμετωπίζει την αντίστοιχη ομάδα της ΕΠΣ Σερρών στο Δ.Γ. Νάουσας για τη 2η φάση του Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων.

Η αποστολή της Μικτής Νέων ΕΠΣ Φλώρινας αποτελείται από τους εξής παίκτες:

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ
ΜΠΑΛΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΔΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΜΙΣΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ
ΓΩΓΟΣ ΡΑΦΑΗΛ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
ΜΕΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
ΣΠΑΝΔΩΝΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΚΟΤΣΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ

Προπονητής: Τσιλεμάνης Παντελής

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – Α1′ Κατηγορία – 16η Αγωνιστική – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 16ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

3 & 4/2/2018

ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤ.
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 2 : 0
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 0 : 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 4 : 0
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 4
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 0 : 3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΠΑΝΤ/ΝΑ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 0

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – Α1′ Κατηγορία – 16η Αγωνιστική – Πρωτάθλημα 2017-2018»