3η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

 ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ 5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ 3-1
 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-3
 Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 3-2

ΡΕΠΟ Ο ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ  9
 2.   Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ  7
 3.  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ  6
 4. Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ  6
 5.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  4
 6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ  3
 7.  ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ  0
 8.  ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ  0
 9.  ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ  0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ

ΡΕΠΟ ΤΟ ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α’ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

3η Αγωνιστική – Α1′ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 7-1
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 6-3
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 0-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 9
 2.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 9
 3. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 6
 4.  ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 6
 5.  ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 6
 6. ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 4
 7. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3
 8. ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 3
 9. ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 3
 10. ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 3
 11. ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 1
 12. ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

 

2η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορίας – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ:

 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ 8-1
ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ 2-3
 Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ 5-1
 ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 0-1

ΡΕΠΟ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ  6
 2.   Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ  6
 3.  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ  3
 4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ  3
 5.  Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ  3
 6. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  3
 7.  ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ  0
 8.  ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ  0
 9.  ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ  0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Α.Σ.ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ

ΡΕΠΟ Ο ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α’ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

2η Αγωνιστική – Α1′ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′:

ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 1-1
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 0-2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 1-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 2-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 1-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 4-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 6
 2.  ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 6
 3.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 6
 4. ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 4
 5.  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3
 6.  ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 3
 7. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 3
 8. ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 3
 9. ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 1
 10. ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 0
 11. ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 0
 12. ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

1. ΜΠΑΣΔΑΡΗΣ Π. (ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ) ΑΔ 1155653 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 24-9-2017 (2η Αγων.) συνεπλάκη με αντίπαλο παίκτη.

2. ΜΑΓΓΟΣ Ε. (ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ) ΑΔ 1406747 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 24-9-2017 (2η Αγων.) συνεπλάκη με αντίπαλο παίκτη.

3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ. (ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ) ΑΔ 1388931 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 24-9-2017 απεβλήθει για βίαιη συμπεριφορά.

1η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ:

 ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 4-0
 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 2-1
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 1-0
 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦ. ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ 1-0

ΡΕΠΟ Η ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ  3
 2.  ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ  3
 3.  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ  3
 4.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ  3
 5.  ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ  0
 6.  Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ  0
 7.  ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ  0
 8.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  0
 9.  ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ  0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ
ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ
Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ

ΡΕΠΟ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α’ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

1. ΜΠΑΛΙΑΣΗΣ Ν. (ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ) ΑΔ 1369477 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -4- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) εξύβρισε τον διαιτητή.

1η Αγωνιστική – Κατηγορία Α1′ – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ:

 ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 1-0
 ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 0-7
 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 6-0
 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 2-0
 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 1-2
 ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 6-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 3
 2.  ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 3
 3.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 3
 4.  ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 3
 5.  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3
 6.  ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3
 7.  ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 0
 8.  ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 0
 9.  ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 0
 10.  ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 0
 11.  ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 0
 12.  ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

1. ΠΕΤΡΙΔΗΣ Ι. (ΕΛΛΑΣ Α. ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ) ΑΔ 1150018 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) απεβλήθει για επικίνδυνο παιχνίδι

2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Κ. (ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ) ΑΔ 1356454 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) απεβλήθει για βίαιη συμπεριφορά.

3. ΜΠΑΓΑΣ Φ. (ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ) ΑΔ 1186774 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) απεβλήθει για ανάρμοστη διαγωγή.

4. ΓΙΑΓΚΟΥΛΙΔΗΣ Η. (ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ) ΑΔ 1316333 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) στέρησε σε αντίπαλο ποδοσφαιριστή προφανή ευκαιρία για επίυευξη τέρματος.

5. ΚΑΣΑ Α. (ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ) ΑΔ 1406693 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) απεβλήθει με δυο (2) κίτρινες κάρτες.

1η Αγωνιστική για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Μικτών Εθνικών Ομάδων

Μικτές ομάδες Νέων και Παίδων ΕΠΣ Φλώρινας

(ΠΑΙΔΩΝ) ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 4-4

ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ:
– ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
– ΓΚΙΝΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
– ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
– ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
– ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
– ΝΑΙΔΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
– ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΗΣΗΣ
– ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ
– ΝΤΟΥΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
– ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
– ΚΑΓΑΙΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
– ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
– ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
– ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
– ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΙΜΟΣ
– ΜΑΝΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ
– ΔΕΛΗΝΑΟΥΜΗΣ
– ΔΕΡΜΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΑ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ 3 (ΤΡΙΑ) Ο ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΙ 1 (ΕΝΑ) Ο ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ.

Μικτές ομάδες Νέων και Παίδων ΕΠΣ Φλώρινας


(ΝΕΩΝ) ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-1

ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ:
– ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΤΡΑΙΑΝΟΣ
– ΚΟΤΣΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
– ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
– ΜΗΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
– ΔΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
– ΓΩΓΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
– ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
– ΜΕΔΙ ΧΡΗΣΤΟΣ
– ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
– ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
– ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
– ΤΡΑΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ
– ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
– ΣΠΑΝΔΟΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
– ΜΠΑΛΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
– ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
– ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
– ΡΑΧΩΒΙΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ Ο ΣΠΑΝΔΟΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Μικτές ομάδες Νέων και Παίδων ΕΠΣ Φλώρινας

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′, Α και Β Κατηγορία)

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Είναι στη διάθεση σας το συνολικό πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας αγωνιστικής περιόδου 2017-2018 και για τις τρεις κατηγορίες (Α1′, Α’ και Β’). Τα αρχεία είναι σε μορφή PDF και μπορείτε να τα «κατεβάσετε» στον Η/Υ σας:

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′ Κατηγορία)

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α’ Κατηγορία)

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Β’ Κατηγορία)

Ερμής Αμυνταίου – Σκουφάς Κομποτίου (Αγώνας Γ’ Εθνικής)

Σας ενημερώνουμε ότι την Κυριακή 22/10/2017 και ώρα 16.00 ο ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ αγωνίζεται εντος έδρας με την ομάδα ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ.

ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Ν Ι Η ΤΕΡΜΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΕΠ Καραγιαννίων 4 3 1 0 5 – 2 10
2 Μακεδονικός Φούφα 4 3 1 0 5 – 1 10
3 Τηλυκράτης 2014 4 3 0 1 4 – 3 9
4 ΑΕ Λευκίμμης 4 2 2 0 5 – 2 8
5 Ερμής Αμυνταίου 4 2 1 1 3 – 5 7
6 Εθνικός Φιλιππιάδας 3 1 1 1 1 – 1 4
7 Θεσπρωτός 3 1 1 1 4 – 1 4
8 Σκουφάς Κομποτίου 4 0 3 1 1 – 2 3
9 Πανλευκάδιος 4 0 3 1 1 – 3 3
10 Νέος Αμφίλοχος 4 1 0 3 5 – 5 3
11 Δόξα Κρανούλας 3 0 2 1 1 – 3 2
12 Αστέρας Παραποτάμου 4 0 1 3 2 – 6 1
13 Καστοριά ΑΓΣ 3 0 0 3 1 – 4 0

Ποινές Ποδοσφαιριστών (1η και 2η Αγωνιστική, Κύπελλο Α’, Β’, Γ’ Φάση) Περιόδου 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

Α1 Κατηγορία (1η και 2η Αγωνιστική)

1. ΠΕΤΡΙΔΗΣ Ι. (ΕΛΛΑΣ Α. ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ) ΑΔ 1150018 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) απεβλήθει για επικίνδυνο παιχνίδι

2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Κ. (ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ) ΑΔ 1356454 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) απεβλήθει για βίαιη συμπεριφορά.

3. ΜΠΑΓΑΣ Φ. (ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ) ΑΔ 1186774 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) απεβλήθει για ανάρμοστη διαγωγή.

4. ΓΙΑΓΚΟΥΛΙΔΗΣ Η. (ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ) ΑΔ 1316333 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) στέρησε σε αντίπαλο ποδοσφαιριστή προφανή ευκαιρία για επίυευξη τέρματος.

5. ΚΑΣΑ Α. (ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ) ΑΔ 1406693 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) απεβλήθεις με δυο (2) κίτρινες κάρτες.

6. ΜΠΑΣΔΑΡΗΣ Π. (ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ) ΑΔ 1155653 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 24-9-2017 (2η Αγων.) συνεπλάκη με αντίπαλο παίκτη.

7. ΜΑΓΓΟΣ Ε. (ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ) ΑΔ 1406747 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 24-9-2017 (2η Αγων.) συνεπλάκη με αντίπαλο παίκτη.

8. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ. (ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ) ΑΔ 1388931 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 24-9-2017 απεβλήθει για βίαιη συμπεριφορά.

 

Α1 Κατηγορία (Κύπελλο Α’, Β’, Γ’ ΦΑΣΗ)

1. ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ Π. (ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ) ΑΔ 1388476 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 26-8-2017 (Κύπελλο) απεβλήθει με δυο (2) κίτρινες κάρτες.

2. ΣΙΑΜΠΑΝΙΔΗΣ Χ. (ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ) ΑΔ 1208376 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 27-8-2017 (Κύπελλο) ανέτρεψε ποδοσφαιριστή που ήταν σε προφανή θέση για επίτευξη τέρματος.

 

Α’ Κατηγορία (1η και 2η Αγωνιστική)

1. ΜΠΑΛΙΑΣΗΣ Ν. (ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ) ΑΔ 1369477 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -4- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) εξύβρισε τον διαιτητή.

 

Α’ Κατηγορία (Κύπελλο Α’, Β’, Γ’ Φάση)

1. ΤΑΣΚΑΣ Α. (ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ) ΑΔ 321904 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 26-8-2017 (Κύπελλο) απεβλήθει γιατί βιαιοπράγησε σε παράγοντα της φιλοξενούμενης ομάδας.

2. ΤΑΣΚΑΣ Χ. (ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ) ΑΔ 1354865 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -8- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 23-9-2017 (Κύπελλο) απεβλήθει γιατί απώθησε, εξύβρησε και απεβλήθει με δυο (2) κίτρινες κάρτες.