Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – 9η Αγωνιστική – Β’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 9ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

9 & 10/12/2017

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ 4:2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ 7:2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΡΕΣΠΑ ΠΡΕΣΠΑΣ 1:3
ΑΣ ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ. ΚΛΕΙΝΩΝ 4:2

Διάβασε περισσότερα «Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – 9η Αγωνιστική – Β’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018»



Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 9/12/2017 (Α1′, Α’ και Β’ Κατηγορία)

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

Α1′ Κατηγορία

 ΑΓΩΝΑΣ  ΑΠΟΤ.
 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ  3:1
 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ  4:1
 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ  0:2

Διάβασε περισσότερα «Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 9/12/2017 (Α1′, Α’ και Β’ Κατηγορία)»



Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 9 & 10/12/2017

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/12/2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12/2017 – 3:00μ.μ.

 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ  ΩΡΑ  ΟΜΑΔΕΣ
 Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 3:00μ.μ.  ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
 Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ 3:00μ.μ.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝ/ΡΙΟΥ
 Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00μ.μ.  ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
 Δ.Γ. ΚΟΛΧΙΚΗΣ 3:00μ.μ.  ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ
 Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 3:00μ.μ.  Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ
 Δ.Γ. ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3:00μ.μ.  ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛ/ΝΟΥ – Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ

Διάβασε περισσότερα «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 9 & 10/12/2017»



Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας: 4η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων

ΝΕΩΝ

ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2:1

ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ Τ,
ΚΟΤΣΛΗΣ Π,
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Β,
ΔΑΙΚΟΣ Π,
ΜΗΣΙΟΣ Γ,
ΜΕΔΙ Χ,
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ,
ΓΩΓΟΣ Ρ,
ΤΣΟΛΑΚΗΣ Ρ,
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΕΦ,
ΣΠΑΝΔΟΝΙΔΗΣ Α ,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ ,
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ Γ,
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ Γ,
ΜΠΑΛΚΟΣ Β,
ΦΙΛΛΙΠΟΥ Ι,
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ Ι,
ΓΚΙΟΡΤΖΙΝΗΣ Ι.

Βαθμολογία Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων Νέων 2017-2018


Διάβασε περισσότερα «Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας: 4η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων»



Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας: 4η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων

Μικτή νέων ΕΠΣ Φλώρινας

Η ΕΠΣ Φλώρινας σας γνωρίζει ότι την Τετάρτη 6 Δεκεμβρίου 2017 οι μικτές ομάδες παίδων και νέων της ΕΠΣ Φλώρινας αντιμετωπίζουν τις αντίστοιχες ομάδες της ΕΠΣ Κοζάνης στο γήπεδο του Αρμενοχωρίου. Στις 12:30 ξεκινάει το παιχνίδι των παίδων ενώ στις 14:30 το παιχνίδι των νέων. Σας υπενθυμίζουμε ότι η ομάδα μας των νέων είναι πρώτη στη βαθμολογία και με νίκη εξασφαλίζει την πρώτη θέση.

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας



Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας: 3η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 1

ΝΕΩΝ:
ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1-3

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 4

ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ Τ
ΚΟΤΣΛΗΣ Π.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Β.
ΔΑΙΚΟΣ Π.
ΜΗΣΙΟΣ Γ.
ΜΕΔΙ Χ.
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΓΩΓΟΣ Ρ.
ΤΣΟΛΑΚΗΣ Ρ.
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΕΦ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΣΠΑΝΔΟΝΙΔΗΣ Α.
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ Γ.
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ Γ.
ΜΠΑΛΚΟΣ Β.
ΦΙΛΛΙΠΟΥ Ι.
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ Ι.
ΜΙΧΑΗΛ Κ.


ΠΑΙΔΩΝ:
ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 4-2

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 3

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Α.
ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ Α.
ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ Α.
ΛΥΚΟΥΔΗΣ Α.
ΝΑΙΔΟΣ Σ.
ΓΚΙΝΟΥΔΗΣ Α.
ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ζ.
ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ
ΝΤΟΥΡΟΣ Λ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΚΑΓΙΑΛΙΔΗΣ Π.
ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΚΕΦΑΛΑΣ Σ.
ΦΕΡΧΑΤΙ Ο.
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Γ.
ΜΑΝΟΣ Β.

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 2



2η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Προεπιλογής Μικτών Εθνικών Ομάδων

ΠΑΙΔΩΝ:
ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 8-0

1. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2. ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
3. ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
4. ΛΥΚΟΥΔΗΣ ρΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5. ΝΑΙΔΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
6. ΓΚΙΝΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
7. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΗΣΗΣ
8. ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ
9. ΝΤΟΥΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11. ΚΑΓΙΑΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
12. ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
13. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
14. ΔΕΡΜΑΤΙΔΗΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
15. ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΥΜΕΩΝ
16. ΤΑΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
17. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18. ΜΑΝΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ


ΝΕΩΝ:
ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 10-1

1. ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΤΡΑΙΑΝΟΣ
2. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4. ΔΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5. ΜΗΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6. ΜΕΔΙ ΧΡΗΣΤΟΣ
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
8. ΓΩΓΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
9. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
10. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
11. ΣΠΑΝΔΩΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12. ΚΟΤΣΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
13. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14. ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15. ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
16. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
17. ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18. ΣΕΙΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 



Ευχές της ΕΠΣ Φλώρινας

Η ΕΠΣ Φλώρινας εύχεται στους διαιτητές της Ένωσης μας που υπέπεσαν σε τροχαίο ατύχημα επιστρέφοντας από την Καστόρια περαστικά καλή ανάρρωση και γρήγορη επιστροφή κοντά μας.

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας



1η Αγωνιστική για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Μικτών Εθνικών Ομάδων

Μικτές ομάδες Νέων και Παίδων ΕΠΣ Φλώρινας

(ΠΑΙΔΩΝ) ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 4-4

ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ:
– ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
– ΓΚΙΝΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
– ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
– ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
– ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
– ΝΑΙΔΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
– ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΗΣΗΣ
– ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ
– ΝΤΟΥΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
– ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
– ΚΑΓΑΙΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
– ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
– ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
– ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
– ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΙΜΟΣ
– ΜΑΝΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ
– ΔΕΛΗΝΑΟΥΜΗΣ
– ΔΕΡΜΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΑ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ 3 (ΤΡΙΑ) Ο ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΙ 1 (ΕΝΑ) Ο ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ.

Μικτές ομάδες Νέων και Παίδων ΕΠΣ Φλώρινας


(ΝΕΩΝ) ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-1

ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ:
– ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΤΡΑΙΑΝΟΣ
– ΚΟΤΣΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
– ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
– ΜΗΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
– ΔΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
– ΓΩΓΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
– ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
– ΜΕΔΙ ΧΡΗΣΤΟΣ
– ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
– ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
– ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
– ΤΡΑΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ
– ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
– ΣΠΑΝΔΟΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
– ΜΠΑΛΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
– ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
– ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
– ΡΑΧΩΒΙΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ Ο ΣΠΑΝΔΟΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Μικτές ομάδες Νέων και Παίδων ΕΠΣ Φλώρινας



Πραγματοποιήθηκε με επιτυχία το UEFA GRASSROOTS WEEK

Σας ενημερώνουμε ότι στις 23/09/2017στο Δ.Α.Κ Φλώρινας διεξήχθη με επιτυχία το πρόγραμμα UEFA GRASSROOTS WEEK με την συμμέτοχη 80 παιδιών από την ευρύτερη περιοχή του νομού Φλώρινας.

UEFA Grassroots week - επσ φλώρινας - 3

Στην εκδήλωση το πάρων έδωσε σύσσωμο το Δ.Σ της Ε.Π.Σ Φλώρινας. Τους μικρούς ποδοσφαιριστές καλωσόρισε ο Πρόεδρος της Ε.Π.Σ Φλώρινας Κος Κων. Αντωνιάδης ως εκπρόσωπος του Δ.Σ της Ε.Π.Σ Φλώρινας και ακολούθως το λόγο πήρε η ψυχολόγος Κα. Ροζμαρι Σιακου , ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής Ηλίας Σολακης και ο προπονητής των Μικτών ομάδων Ε.Π.Σ Φλώρινας Κος. Τσιλεμανης Παντελής.

UEFA Grassroots week - επσ φλώρινας - 2