Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′, Α και Β Κατηγορία)

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Είναι στη διάθεση σας το συνολικό πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας αγωνιστικής περιόδου 2017-2018 και για τις τρεις κατηγορίες (Α1′, Α’ και Β’). Τα αρχεία είναι σε μορφή PDF και μπορείτε να τα «κατεβάσετε» στον Η/Υ σας:

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′ Κατηγορία)

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α’ Κατηγορία)

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Β’ Κατηγορία)

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Τζούνιορ & Προτζούνιορ 21 & 22-10-2017

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Τζούνιορ & Προτζούνιορ 21 & 22-10-2017

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-10-2017

ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ (Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – 11:00μμ)

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ (Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ – 11:00μμ)

ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ (ΓΗΠ. BALLA DORO – 11:00μμ)

ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ (ΓΗΠ. ΠΗΓΑΣΟΣ – 11:00μμ)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ (Δ.Γ. ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – 12:30μμ)

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ (Δ.Γ. ΒΑΡΙΚΟΥ – 12:30μμ)

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-10-2017

ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ (ΓΗΠ. ΠΗΓΑΣΟΣ – 12:00μμ)

ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ (ΓΗΠ. BALLA DORO – 12:00μμ)

 

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων, για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων και σύμφωνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την Προκήρυξη, να μεριμνήσουν για τα μέτρα τάξης και πρώτων βοηθειών.

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 21 & 22-10-2017

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 21 & 22-10-2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 21-10-2017

ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ (Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ – 4:00μμ)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ (Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ – 4:00μμ)

ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ (Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ – 4:00μμ)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ (Δ.Γ. ΣΙΤΑΡΙΑΣ – 4:00μμ)

ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ (Δ.Γ. ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – 4:00μμ)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ (Δ.Γ. ΜΕΣΟΝΗΣΙΟΥ – 4:00μμ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22-10-2017

ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ (Δ.Γ. ΜΕΛΙΤΗΣ – 4:00μμ)

ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ (Δ.Γ. ΛΕΒΑΙΑΣ – 4:00μμ)

ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ (Δ.Γ. ΛΟΦΩΝ – 4:00μμ)

ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ (Δ.Γ. ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – 4:00μμ)

ΙΤΕΑ ΙΤΕΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ (Δ.Γ. ΙΤΕΑΣ – 4:00μμ)

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ (Δ.Γ. ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – 4:00μμ)

ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ (Δ.Γ. ΠΕΤΡΩΝ – 4:00μμ)

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΠΡΕΣΠΑ ΠΡΕΣΠΑΣ (Δ.Γ. ΠΕΛΑΡΓΟΥ – 4:00μμ)

 

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων, για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων σύμφωνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την Προκήρυξη και να μεριμνήσουν για τα μέτρα τάξης και πρώτων βοηθειών.

Σε περίπτωση αναβολής αγώνα για οποιονδήποτε λόγο, αυτός θα διεξαχθεί την Τετάρτη 25-10-2017 και ώρα 4:00μμ, χωρίς άλλη ειδοποίηση.