Πρόγραμμα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 17 & 18/11/2018

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Το Σαββατοκύριακο 17 & 18/11/2018 θα διεξαχθούν αγώνες για τα πρωταθλήματα της Α’ Κατηγορίας (9η αγωνιστική) και των δυο ομίλων της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας (7η αγωνιστική), σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 17 & 18/11/2018»

 

Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 10/11/2018

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας για το Σάββατο 10/11/2018: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 10/11/2018»



Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/11/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 10 & 11/11/2018. Το πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας συνεχίζεται με την 8η Αγωνιστική ενώ στους 2 ομίλους της Β’ Κατηγορίας έχουμε την 6η Αγωνιστική: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/11/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία)»



Πρόγραμμα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 3 & 4/11/2018

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Α’ και Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 3 & 4/11/2018: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 3 & 4/11/2018»



Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 3 & 4/11/2018

Μικτές Ομάδες ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 3 & 4/11/2018 (Κ16 – Κ14 – Κ12 – Κ10 – Κ8): Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 3 & 4/11/2018»



Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 27/10/2018

Πρωταθλήματα Υποδομής

Το Σάββατο 27/10/2018 θα γίνουν οι παρακάτω αγώνες για τα Πρωταθλήματα Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας (Κ14 – Κ12 – Κ10 – Κ8): Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 27/10/2018»



Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 20 & 21/10/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία)

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου των πρωταθλημάτων της Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 20 & 21/10/2018: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 20 & 21/10/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία)»



Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 20/10/2018 (Κ16 – Κ12 – Κ10)

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου 20/10/2018 για τα Πρωταθλήματα Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας  (Κ16 – Κ12 – Κ10): Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 20/10/2018 (Κ16 – Κ12 – Κ10)»



Συνολικό Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2018-2019 (1ος & 2ος Όμιλος)

Από τους παρακάτω συνδέσμους μπορείτε να «κατεβάσετε» σε εκτυπώσιμη μορφή PDF το συνολικό πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας περιόδου 2018-2019.

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Συνολικό Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2018-2019 (1ος & 2ος Όμιλος)»