Πρόγραμμα Αγώνων Β’ Φάσης Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας (2/9/2018)

Κύπελλο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου για την Β’ Φάση του Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας που θα διεξαχθεί την Κυριακή 2/9/2018: Διάβασε περισσότερα «Πρόγραμμα Αγώνων Β’ Φάσης Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας (2/9/2018)»



Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 27 & 28/1/2018

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 27 & 28/1/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/1/2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00 μμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00 μμ ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Γ. ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 3:00 μμ ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ
Δ.Γ. ΚΟΛΧΙΚΗΣ 3:00 μμ ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦ. ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 3:00 μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Γ. Α.ΥΔΡΟΥΣΑΣ 3:00 μμ Α.Σ.ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ – ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ

Διάβασε περισσότερα «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 27 & 28/1/2018»



Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 20 & 21/1/2018

Η ΕΠΣ Φλώρινας σας γνωρίζει το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 20 & 21/1/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1/2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΛΕΒΑΙΑΣ 3:00μμ ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ 3:00μμ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
Δ.Γ. ΛΟΦΩΝ 3:00μμ ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ.Γ. ΣΙΤΑΡΙΑΣ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦ. ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
Δ.Γ.Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ
Δ.Γ. ΠΕΤΡΩΝ 3:00μμ ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ
Δ.Γ. ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3:00μμ ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ
Δ.Γ. ΚΕΛΛΗΣ 3:00μμ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟ ΝΕΡΟ

Διάβασε περισσότερα «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 20 & 21/1/2018»



Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 16/12/2017 (Παιδικό, Προπαιδικό, Τζούνιορ, Προτζούνιορ)

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
ΓΗΠ.BALLA DORO 10.00π.μ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ ΑΕΤΟΥ 10.30π.μ. Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΓΗΠ.BALLA DORO 11.30π.μ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ

Διάβασε περισσότερα «Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 16/12/2017 (Παιδικό, Προπαιδικό, Τζούνιορ, Προτζούνιορ)»



Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 9 & 10/12/2017

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/12/2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12/2017 – 3:00μ.μ.

 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ  ΩΡΑ  ΟΜΑΔΕΣ
 Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 3:00μ.μ.  ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
 Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ 3:00μ.μ.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝ/ΡΙΟΥ
 Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00μ.μ.  ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
 Δ.Γ. ΚΟΛΧΙΚΗΣ 3:00μ.μ.  ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ
 Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 3:00μ.μ.  Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ
 Δ.Γ. ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3:00μ.μ.  ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛ/ΝΟΥ – Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ

Διάβασε περισσότερα «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 9 & 10/12/2017»



Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 11 & 12/11/2017 Α1′-Α’-Β’ Κατηγορίας (9η Αγωνιστική)

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 11 & 12/11/2017:

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017 – 3:00 μ.μ.:

 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ  ΩΡΑ  ΟΜΑΔΕΣ
 Δ.Γ. ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ  3:00 μ.μ.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ. – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
 Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ 3:00 μ.μ.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
 Δ.Γ. ΙΤΕΑΣ 3:00 μ.μ.  ΙΤΕΑ ΙΤΕΑΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
 Δ.Γ. ΠΕΛΑΡΓΟΥ 3:00 μ.μ.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ
 Δ.Γ. ΠΕΤΡΩΝ 3:00 μ.μ.  ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ
 Δ.Γ.ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3:00 μ.μ.  ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
 Δ.Γ. ΛΕΥΚΩΝΑ 3:00 μ.μ.  ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11/2017 – 3:00 μ.μ.

 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ  ΩΡΑ  ΟΜΑΔΕΣ
 Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00 μ.μ.  ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ
 Δ.Γ. ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 3:00 μ.μ.  ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ
 Δ.Γ. ΛΕΒΑΙΑΣ 3:00 μ.μ.  ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
 Δ.Γ.ΛΟΦΩΝ 3:00 μ.μ.  ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΜΕΛΙΤΕΥΣΗ ΜΕΛΙΤΗΣ
 Δ.Γ. ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 3:00 μ.μ.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ
 Δ.Γ. ΚΕΛΛΗΣ 3:00 μ.μ.  ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧ.
 Δ.Γ. ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 3:00 μ.μ.  ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

ΠΡΟΣΟΧΗ:Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων , για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων και συμφώνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την προκήρυξη ,να μεριμνήσουν για τα μετρά τάξης και πρώτων βοηθειών.

ΚΟΙΝΟΠΟΙΕΙΤΑΙ: Ενδιαφερόμενα Αθλητικά Σωματεία και γυμναστήρια τέλεσης αγώνων.

Σε περίπτωση αναβολής αγώνος για οποιονδήποτε λόγο, αυτός θα διεξαχθεί την Τετάρτη 15/11/2017 – ώρα 3:00 μ.μ. χωρίς άλλη ειδοποίηση.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Ο Γ.ΓΡΑΜΑΤΕΑΣ ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΓΙΑΠΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ


5η Αγωνιστική – Πρόγραμμα Αγώνων Τζούνιορ – Προτζουνιορ

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδ/ρου 11-12/11/2017

ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017:

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10.30πμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017:

Δ.Γ ΑΕΤΟΥ 10.30πμ Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ.Γ ΒΑΡΙΚΟΥ 10.30πμ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝ/ΝΑ
Δ.Γ ΒΑΡΙΚΟΥ 12.00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ.Γ ΑΕΤΟΥ 12.00 Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝ/ΝΑ
ΓΗΠ.BALLA DORO 10.30πμ ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Α.Κ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11/2017:

Δ.Γ ΛΕΥΚΩΝΑ 12.00 ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017:

ΓΗΠ.BALLA DORO 11.30πμ ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Α.Κ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

ΠΡΟΣΟΧΗ:Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων , για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων και συμφώνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την προκήρυξη ,να μεριμνήσουν για τα μετρά τάξης και πρώτων βοηθειών.

ΚΟΙΝΟΠΟΙΕΙΤΑΙ: Ενδιαφερόμενα Αθλητικά Σωματεία και γυμναστήρια τέλεσης αγώνων.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Ο Γ.ΓΡΑΜΑΤΕΑΣ ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΓΙΑΠΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ


Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′, Α και Β Κατηγορία)

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Είναι στη διάθεση σας το συνολικό πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας αγωνιστικής περιόδου 2017-2018 και για τις τρεις κατηγορίες (Α1′, Α’ και Β’). Τα αρχεία είναι σε μορφή PDF και μπορείτε να τα «κατεβάσετε» στον Η/Υ σας:

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′ Κατηγορία)

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α’ Κατηγορία)

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Β’ Κατηγορία)



Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Τζούνιορ & Προτζούνιορ 21 & 22-10-2017

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Τζούνιορ & Προτζούνιορ 21 & 22-10-2017

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-10-2017

ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ (Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – 11:00μμ)

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ (Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ – 11:00μμ)

ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ (ΓΗΠ. BALLA DORO – 11:00μμ)

ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ (ΓΗΠ. ΠΗΓΑΣΟΣ – 11:00μμ)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ (Δ.Γ. ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – 12:30μμ)

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ (Δ.Γ. ΒΑΡΙΚΟΥ – 12:30μμ)

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-10-2017

ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ (ΓΗΠ. ΠΗΓΑΣΟΣ – 12:00μμ)

ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ (ΓΗΠ. BALLA DORO – 12:00μμ)

 

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων, για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων και σύμφωνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την Προκήρυξη, να μεριμνήσουν για τα μέτρα τάξης και πρώτων βοηθειών.



Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 21 & 22-10-2017

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 21 & 22-10-2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 21-10-2017

ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ (Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ – 4:00μμ)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ (Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ – 4:00μμ)

ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ (Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ – 4:00μμ)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ (Δ.Γ. ΣΙΤΑΡΙΑΣ – 4:00μμ)

ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ (Δ.Γ. ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – 4:00μμ)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ (Δ.Γ. ΜΕΣΟΝΗΣΙΟΥ – 4:00μμ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22-10-2017

ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ (Δ.Γ. ΜΕΛΙΤΗΣ – 4:00μμ)

ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ (Δ.Γ. ΛΕΒΑΙΑΣ – 4:00μμ)

ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ (Δ.Γ. ΛΟΦΩΝ – 4:00μμ)

ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ (Δ.Γ. ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – 4:00μμ)

ΙΤΕΑ ΙΤΕΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ (Δ.Γ. ΙΤΕΑΣ – 4:00μμ)

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ (Δ.Γ. ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – 4:00μμ)

ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ (Δ.Γ. ΠΕΤΡΩΝ – 4:00μμ)

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΠΡΕΣΠΑ ΠΡΕΣΠΑΣ (Δ.Γ. ΠΕΛΑΡΓΟΥ – 4:00μμ)

 

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων, για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων σύμφωνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την Προκήρυξη και να μεριμνήσουν για τα μέτρα τάξης και πρώτων βοηθειών.

Σε περίπτωση αναβολής αγώνα για οποιονδήποτε λόγο, αυτός θα διεξαχθεί την Τετάρτη 25-10-2017 και ώρα 4:00μμ, χωρίς άλλη ειδοποίηση.