Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 15 & 16/12/2018 (11η αγωνιστική)

Ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο - ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σαββατοκύριακο 15 & 16/12/2018 είχαμε τους αγώνες της 11ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας με τα παρακάτω αποτελέσματα:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 15 & 16/12/2018 (11η αγωνιστική)”

11η Αγωνιστική 2ου Ομίλου Γ’ Εθνικής

Γ' Εθνική Κατηγορία - ΕΠΟ

Η 11η αγωνιστική του πρωταθλήματος του 2ου ομίλου της Γ’ Εθνικής όπου συμμετέχουν δυο ομάδες της ΕΠΣ Φλώρινας διεξήχθη την Κυριακή 9/12/2018. Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “11η Αγωνιστική 2ου Ομίλου Γ’ Εθνικής”

Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – Β’ Κατηγορία – 11η Αγωνιστική – Πρωτάθλημα 2017-2018

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 11ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

27 & 28/1/2018

ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤ.
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 8 : 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ. ΚΛΕΙΝΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ αναβλ.
Α.Σ. Α.ΥΔΡΟΥΣΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ αναβλ.
ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ 3 : 0 (α.α.)

Οι αγώνες ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ. ΚΛΕΙΝΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ και Α.Σ. Α.ΥΔΡΟΥΣΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ αναβλήθηκαν λόγω ακαταλληλότητας των γηπέδων.


Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – Β’ Κατηγορία – 11η Αγωνιστική – Πρωτάθλημα 2017-2018”

Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – 11η Αγωνιστική – Α1′ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 11ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

9 & 10/12/2017

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α. ΠΑΝΤ/ΝΑ – ΕΛΛΑΣ ΑΝΩ ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ  7:2
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ  0:0
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ  1:1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ  3:1
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ  4:1
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ  0:2

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – 11η Αγωνιστική – Α1′ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018”

Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – 11η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 11ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

9 & 10/12/2017

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 5:4
ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ 2:2
ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – Α.Σ. ΞΥΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 4:0
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 4:0

ΡΕΠΟ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ


Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – 11η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 9 & 10/12/2017

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/12/2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12/2017 – 3:00μ.μ.

 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ  ΩΡΑ  ΟΜΑΔΕΣ
 Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 3:00μ.μ.  ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
 Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ 3:00μ.μ.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝ/ΡΙΟΥ
 Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00μ.μ.  ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
 Δ.Γ. ΚΟΛΧΙΚΗΣ 3:00μ.μ.  ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ
 Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 3:00μ.μ.  Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ
 Δ.Γ. ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3:00μ.μ.  ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛ/ΝΟΥ – Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 9 & 10/12/2017”