Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 1 & 2/12/2018 (8η Αγωνιστική)

Ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο - ΕΠΣ Φλώρινας

Στους αγώνες για την 8η αγωνιστική των δυο ομίλων του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 1 & 2/12/2018 είχαμε τα παρακάτω αποτελέσματα: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 1 & 2/12/2018 (8η Αγωνιστική)»

8η Αγωνιστική 2ου Ομίλου Γ’ Εθνικής

Γ' Εθνική Κατηγορία - ΕΠΟ

Την Κυριακή 18/11/2018 διεξήχθησαν αγώνες για την 8η αγωνιστική του 2ου ομίλου του Πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής όπου συμμετέχουν οι δυο ομάδες της ΕΠΣ Φλώρινας ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ και ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ.

Ο αγώνας του ΜΕΛΙΤΕΑ ΜΕΛΙΤΗΣ με τον ΕΔΕΣΣΑΪΚΟ στη Μελίτη αναβλήθηκε λόγω της ισχυρής χιονόπτωση και για την διεξαγωγή του θα οριστεί ημερομηνία από την ΕΠΟ. Στους υπόλοιπους αγώνες είχαμε τα παρακάτω αποτελέσματα: Συνεχίστε την ανάγνωση του «8η Αγωνιστική 2ου Ομίλου Γ’ Εθνικής»

Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/11/2018

Ποδόσφαιρο ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σαββατοκύριακο 10 & 11/11/2018 διεξήχθησαν αγώνες για την 8η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας. Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/11/2018»

8η Αγωνιστική – Β’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ 3:3
 ΠΡΕΣΠΑ ΠΡΕΣΠΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ 3:1
 ΑΣ ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 1:0
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ. ΚΛΕΙΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0:1

Συνεχίστε την ανάγνωση του «8η Αγωνιστική – Β’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018»

8η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 4-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ 2-0
 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ (ΔΙΑΚΟΠΗ)
 ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 2-6

ΡΕΠΟ Ο Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ 19
 2. ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ 16
 3. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14
 4. Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 12
 5. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 10
 6. ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ 7
 7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ 6
 8. ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 4
 9. ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ 1

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ
ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΡΕΠΟ Η ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α’ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

8η Αγωνιστική – Α1′ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 0-1
ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 8-1
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 6-0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 4-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1. ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 24
 2. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 21
 3. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 16
 4. ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 15
 5. ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 15
 6. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 12
 7. ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 11
 8. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 8
 9. ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 6
 10. ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 5
 11. ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 3
 12. ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 2

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

 

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 11 & 12/11/2017 Α1′-Α’-Β’ Κατηγορίας (9η Αγωνιστική)

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 11 & 12/11/2017:

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017 – 3:00 μ.μ.:

 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ  ΩΡΑ  ΟΜΑΔΕΣ
 Δ.Γ. ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ  3:00 μ.μ.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ. – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
 Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ 3:00 μ.μ.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
 Δ.Γ. ΙΤΕΑΣ 3:00 μ.μ.  ΙΤΕΑ ΙΤΕΑΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
 Δ.Γ. ΠΕΛΑΡΓΟΥ 3:00 μ.μ.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ
 Δ.Γ. ΠΕΤΡΩΝ 3:00 μ.μ.  ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ
 Δ.Γ.ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3:00 μ.μ.  ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
 Δ.Γ. ΛΕΥΚΩΝΑ 3:00 μ.μ.  ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11/2017 – 3:00 μ.μ.

 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ  ΩΡΑ  ΟΜΑΔΕΣ
 Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00 μ.μ.  ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ
 Δ.Γ. ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 3:00 μ.μ.  ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ
 Δ.Γ. ΛΕΒΑΙΑΣ 3:00 μ.μ.  ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
 Δ.Γ.ΛΟΦΩΝ 3:00 μ.μ.  ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΜΕΛΙΤΕΥΣΗ ΜΕΛΙΤΗΣ
 Δ.Γ. ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 3:00 μ.μ.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ
 Δ.Γ. ΚΕΛΛΗΣ 3:00 μ.μ.  ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧ.
 Δ.Γ. ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 3:00 μ.μ.  ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

ΠΡΟΣΟΧΗ:Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων , για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων και συμφώνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την προκήρυξη ,να μεριμνήσουν για τα μετρά τάξης και πρώτων βοηθειών.

ΚΟΙΝΟΠΟΙΕΙΤΑΙ: Ενδιαφερόμενα Αθλητικά Σωματεία και γυμναστήρια τέλεσης αγώνων.

Σε περίπτωση αναβολής αγώνος για οποιονδήποτε λόγο, αυτός θα διεξαχθεί την Τετάρτη 15/11/2017 – ώρα 3:00 μ.μ. χωρίς άλλη ειδοποίηση.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Ο Γ.ΓΡΑΜΑΤΕΑΣ ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΓΙΑΠΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ