Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2 & 3/12/2017

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2 & 3/12/2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12/2017 – 3:00μ.μ.

 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ  ΩΡΑ  ΟΜΑΔΕΣ
 Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 3:00μ.μ.  ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
 Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ 3:00μ.μ.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝ/ΡΙΟΥ
 Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00μ.μ.  ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
 Δ.Γ. ΚΟΛΧΙΚΗΣ 3:00μ.μ.  ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ
 Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 3:00μ.μ.  Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ
 Δ.Γ. ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3:00μ.μ.  ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛ/ΝΟΥ – Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/12/2017 – 3:00μ.μ. Διάβασε περισσότερα «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2 & 3/12/2017»



Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας (Παιδικό, Προπαιδικό, Τζούνιορ, Προτζούνιορ)

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 2 & 3/12/2017 (Παιδικό, Προπαιδικό, Τζούνιορ, Προτζούνιορ)

ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12/2017

 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ  ΩΡΑ  ΟΜΑΔΕΣ
 ΓΗΠ. BALLA DORO  10:00π.μ.  ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/12/2017

 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ  ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ 
 Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ  11:00π.μ.  Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ

Διάβασε περισσότερα «Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας (Παιδικό, Προπαιδικό, Τζούνιορ, Προτζούνιορ)»



10η Αγωνιστική – Α1′ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΑΝΩ ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 0:2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α. ΠΑΝΤ/ΝΑ 2:3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 2:1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 1:0
ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 1:0
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0:0

Διάβασε περισσότερα «10η Αγωνιστική – Α1′ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018»



10η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ 7:1
ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ 0:1
 ΑΣ. ΞΥΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ 0:3
 ΤΡΟΠ. ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – ΜΕΓΑΣ ΑΛ. ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 0:4

ΡΕΠΟ Η ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ


Διάβασε περισσότερα «10η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018»



8η Αγωνιστική – Β’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ 3:3
 ΠΡΕΣΠΑ ΠΡΕΣΠΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ 3:1
 ΑΣ ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 1:0
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ. ΚΛΕΙΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0:1

Διάβασε περισσότερα «8η Αγωνιστική – Β’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018»

 

9η Αγωνιστική – Α1′ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 9ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 2-3
ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3-1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 9-0
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 1-4
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 0-3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 3-1

Διάβασε περισσότερα «9η Αγωνιστική – Α1′ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018»



9η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 9ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 4-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ 3-0
 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ 1-1
 ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 2-6

ΡΕΠΟ Η ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ


Διάβασε περισσότερα «9η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018»



7η Αγωνιστική – Β’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

 ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ 0-3
 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ 1-0
 ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ 3-1
 ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-2

Διάβασε περισσότερα «7η Αγωνιστική – Β’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018»



Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας: 3η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 1

ΝΕΩΝ:
ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1-3

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 4

ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ Τ
ΚΟΤΣΛΗΣ Π.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Β.
ΔΑΙΚΟΣ Π.
ΜΗΣΙΟΣ Γ.
ΜΕΔΙ Χ.
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΓΩΓΟΣ Ρ.
ΤΣΟΛΑΚΗΣ Ρ.
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΕΦ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΣΠΑΝΔΟΝΙΔΗΣ Α.
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ Γ.
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ Γ.
ΜΠΑΛΚΟΣ Β.
ΦΙΛΛΙΠΟΥ Ι.
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ Ι.
ΜΙΧΑΗΛ Κ.


ΠΑΙΔΩΝ:
ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 4-2

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 3

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Α.
ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ Α.
ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ Α.
ΛΥΚΟΥΔΗΣ Α.
ΝΑΙΔΟΣ Σ.
ΓΚΙΝΟΥΔΗΣ Α.
ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ζ.
ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ
ΝΤΟΥΡΟΣ Λ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΚΑΓΙΑΛΙΔΗΣ Π.
ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΚΕΦΑΛΑΣ Σ.
ΦΕΡΧΑΤΙ Ο.
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Γ.
ΜΑΝΟΣ Β.

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 2