Αποτελέσματα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 30 & 31/3/2019

ΕΠΣ Φλώρινας | Ελπίδες Αμυνταίου - Μέγας Αλέξανδρος Αετού 4-2

Το Σαββατοκύριακο 30 & 31 Μαρτίου διεξήχθησαν αγώνες ποδοσφαίρου για τα πρωταθλήματα της Α’ & Β’ Κατηγορίας (1ος Όμιλος) ΕΠΣ Φλώρινας. Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 30 & 31/3/2019»

Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 30 & 31/3/2019 (Κ14-Κ12-Κ10-Κ8)

Πρωταθλήματα Υποδομής

Το Σαββατοκύριακο 30 & 31 Μαρτίου θα διεξαχθούν αγώνες για τα πρωταθλήματα υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας (Κ14 – Κ12 – Κ10 – Κ8), σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 30 & 31/3/2019 (Κ14-Κ12-Κ10-Κ8)»

Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 23 & 24/3/2019 (Α’ & Β’ Κατηγορία)

ΕΠΣ Φλώρινας | Ελπίδες Αμυνταίου - Μέγας Αλέξανδρος Αετού 4-2

Το Σαββατοκύριακο 23 & 24/3/2019 διεξήχθησαν αγώνες για τα πρωταθλήματα της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας (16η Αγωνιστική) και του 1ου Ομίλου της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας (13η αγωνιστική). Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 23 & 24/3/2019 (Α’ & Β’ Κατηγορία)»

Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 23 & 24/3/2019 (Α’ & Β’ Κατηγορία)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Το Σαββατοκύριακο 23 & 24/3/2019 θα διεξαχθούν αγώνες για τα πρωταθλήματα της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας (16η αγωνιστική) και του 1ου Ομίλου της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας (13η αγωνιστική). Οι αγώνες θα γίνουν σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 23 & 24/3/2019 (Α’ & Β’ Κατηγορία)»

Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 23/3/2019 (Κ16 – Κ12 – Κ10 – Κ8)

Πρωταθλήματα Υποδομής

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου των Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας για το Σάββατο 23/3/2019:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 23/3/2019 (Κ16 – Κ12 – Κ10 – Κ8)»

Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/3/2019 (Α’ & Β’ Κατηγορία)

Ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο - ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σαββατοκύριακο 16 & 17/3/2019 διεξήχθησαν αγώνες για τα πρωταθλήματα της Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας. Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/3/2019 (Α’ & Β’ Κατηγορία)»

Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/3/2019 (Α’ & Β’ Κατηγορία)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 16 & 17/3/2019 για τα πρωταθλήματα της Α’ Κατηγορίας και του 1ου Ομίλου της Β’ Κατηγορίας:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/3/2019 (Α’ & Β’ Κατηγορία)»

Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/3/2019 (Κ14-Κ12-Κ10)

Μικτές Ομάδες ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου των Πρωταθλημάτων Υποδομής για τη Κυριακή 17/3/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10):

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/3/2019 (Κ14-Κ12-Κ10)»

Αποτελέσματα Ημιτελικών Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας 2018-2019

Κύπελλο ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σάββατο 9/3/2019 διεξήχθησαν οι δυο αγώνες της Δ’ Φάσης (Ημιτελικοί) του Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας 2018-2019. Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Ημιτελικών Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας 2018-2019»