Ανακοίνωση σχετικά με την αποχή των διαιτητών από τους προσεχείς αγώνες (23 & 24/11/2019)

ανακοίνωση

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΣΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΚΤΑΚΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Ν. ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 18/11/2019 ΜΕ ΘΕΜΑ: «ΑΚΡΑΙΕΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ-ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ-ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ (ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ)», Ο ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Ν. ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΠΕΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΑΠΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΣ 23 ΚΑΙ 24/11/2019 ΚΑΙ ΚΑΛΕΙ ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΝΑ ΠΑΡΕΒΡΕΘΟΥΝ ΣΕ ΣΥΣΚΕΨΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 25/11/2019 ΚΑΙ ΩΡΑ 19:00 ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ (Δ.Α.Κ ΦΛΩΡΙΝΑΣ).

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΚΩΝ. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ

Ο ΓΕΝ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΧΡ. ΓΙΑΠΡΑΚΗΣ

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/11/2019 (10η Αγωνιστική)

12η αγωνιστική | Μελιτέας Μελίτης - Άρης Παλαιοχωρίου 1-3

Αγώνες για την 10η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2019-2020 διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 16 & 17/11/2019 με τα εξής αποτελέσματα:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/11/2019 (10η Αγωνιστική)»

Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/11/2019 (10η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | Ελπίδες Αμυνταίου - Μέγας Αλέξανδρος Αετού 4-2

Το Σαββατοκύριακο 16 & 17 Νοεμβρίου 2019 είχαμε τους αγώνες για την 10η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας με τα εξής αποτελέσματα:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/11/2019 (10η Αγωνιστική)»

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/11/2019 (10η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου για την Α’ & Β’ Κατηγορία ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 16 & 17/11/2019 (10η Αγωνιστική):


ΣΑΒΒΑΤΟ 16/11/2019

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 3:00μμ ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ
Δ.Γ. ΙΤΕΑΣ 3:00μμ ΙΤΕΑ ΙΤΕΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
Δ.Γ. ΜΕΣΟΝΗΣΙΟΥ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11/2019

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΜΕΛΙΤΗΣ 3:00μμ ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ
Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 3:00μμ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – ΠΡΕΣΠΑ ΠΡΕΣΠΑΣ
Δ.Γ. ΒΑΡΙΚΟΥ 3:00μμ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ
Δ.Γ. ΠΕΛΑΡΓΟΥ 3:00μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Γ. ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 3:00μμ ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – Π.ΜΕΛΑΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

ΠΡΟΣΟΧΗ. Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων σύμφωνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την Προκήρυξη και να μεριμνήσουν για τα μέτρα τάξης και πρώτων βοηθειών.

Σε περίπτωση αναβολής αγώνος για οποιονδήποτε λόγο, αυτός θα διεξαχθεί την Τετάρτη 20/11/2019 και ώρα 3:00μμ χωρίς άλλη ειδοποίηση.

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/11/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)

Μικτές Ομάδες ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας (Κ14 – Κ12 – Κ10) για το Σαββατοκύριακο 16 & 17/11/2019.

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/11/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)»

Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019 (9η Αγωνιστική)

αγώνας ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σαββατοκύριακο 9 και 10 Νοεμβρίου διεξήχθησαν αγώνες για την 9η Αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας με τα εξής αποτελέσματα:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019 (9η Αγωνιστική)»

Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019 (9η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | Ελπίδες Αμυνταίου - Μέγας Αλέξανδρος Αετού 4-2

Το Σαββατοκύριακο είχαμε τους αγώνες για την 9η Αγωνιστική του Πρωταθλήματος Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2019-2020. Τα αποτελέσματα ήταν τα παρακάτω:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019 (9η Αγωνιστική)»

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019

ΕΠΣ Φλώρινας | Ελπίδες Αμυνταίου - Μέγας Αλέξανδρος Αετού 4-2

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Α’ & Β’ κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 9 & 10/11/2019:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019»

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)

Πρωταθλήματα Υποδομής

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων πρωταθλημάτων υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας για το Σάββατο 9/11/2019:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)»

Προεπιλογή Ποδοσφαιριστών Μικτών Ομάδων Κ14 – Κ12 ΕΠΣ Φλώρινας

Πρωταθλήματα Υποδομής

Κύριε Πρόεδρε,

Παρακαλούμε να στείλετε ποδοσφαιριστές σας τη Δευτέρα 11/11/2019 στο γήπεδο ΙΤΕΑΣ και την Τέταρτη 13/11/2019 στο γήπεδο Δ.Α.Κ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ όπου θα γίνουν προεπιλογές ποδοσφαιριστών των Μικτών ομάδων Ε.Π.Σ ΦΛΩΡΙΝΑΣ για μεν την ΜΙΚΤΗ Κ-12 οι γεννηθέντες 2008 – 2009 στΙς 3.00μμ για δε την ΜΙΚΤΗ Κ-14 οι γεννηθέντες 2006 – 2007 στις 4.00μμ.

ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΣΤΟΛΗ.

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΑΠΑΝΤΕΣ ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΕΛΤΙΟ ΑΘΛΗΤΗ ΚΑΙ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ.

Για το Δ.Σ.

Ο Πρόεδρος
Κωνσταντινος Αντωνιάδης

Ο Γεν.Γραμματέας
Χρήστος Γιαπράκης

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας