2η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Προεπιλογής Μικτών Εθνικών Ομάδων

ΠΑΙΔΩΝ:
ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 8-0

1. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2. ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
3. ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
4. ΛΥΚΟΥΔΗΣ ρΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5. ΝΑΙΔΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
6. ΓΚΙΝΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
7. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΗΣΗΣ
8. ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ
9. ΝΤΟΥΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11. ΚΑΓΙΑΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
12. ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
13. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
14. ΔΕΡΜΑΤΙΔΗΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
15. ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΥΜΕΩΝ
16. ΤΑΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
17. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18. ΜΑΝΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ


ΝΕΩΝ:
ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 10-1

1. ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΤΡΑΙΑΝΟΣ
2. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4. ΔΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5. ΜΗΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6. ΜΕΔΙ ΧΡΗΣΤΟΣ
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
8. ΓΩΓΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
9. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
10. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
11. ΣΠΑΝΔΩΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12. ΚΟΤΣΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
13. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14. ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15. ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
16. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
17. ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18. ΣΕΙΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Ευχές της ΕΠΣ Φλώρινας

Η ΕΠΣ Φλώρινας εύχεται στους διαιτητές της Ένωσης μας που υπέπεσαν σε τροχαίο ατύχημα επιστρέφοντας από την Καστόρια περαστικά καλή ανάρρωση και γρήγορη επιστροφή κοντά μας.

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Ανακοίνωση: 2η Αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος προεπιλογής μικτών Εθνικών Ομάδων

Η ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ σας ενημερώνει ότι την Τετάρτη 8 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 13.30 και 15.30 θα αγωνιστεί με την αντίστοιχη ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ παίδων και νέων για την 2η αγωνιστική του πανελλήνιου πρωταθλήματος προεπιλογής εθνικών ομάδων στο Δ.Α.Κ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΣΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΠΡΩΤΩΝ ΒΟΗΘΕΙΩΝ

Η Ε.Π.Σ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ανακοινώνει οτι οι Αιτήσεις Εγγραφής για το σεμινάριο πρώτων βοηθειών που θα διεξαχθεί από αθλητιάτρους του ευρωπαϊκού κολεγίου συνεχίζονται με παράβολο συμμετοχής 20 ευρώ. Όταν συμπληρωθεί ο ανάλογος αριθμός αιτήσεων θα πραγματοποιηθεί το σεμινάριο .  Οι Αιτήσεις είναι ανοιχτές για  όλους τους ενδιαφερόμενους πολίτες .

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

1η Αγωνιστική για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Μικτών Εθνικών Ομάδων

Μικτές ομάδες Νέων και Παίδων ΕΠΣ Φλώρινας

(ΠΑΙΔΩΝ) ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 4-4

ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ:
– ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
– ΓΚΙΝΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
– ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
– ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
– ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
– ΝΑΙΔΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
– ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΗΣΗΣ
– ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ
– ΝΤΟΥΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
– ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
– ΚΑΓΑΙΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
– ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
– ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
– ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
– ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΙΜΟΣ
– ΜΑΝΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ
– ΔΕΛΗΝΑΟΥΜΗΣ
– ΔΕΡΜΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΑ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ 3 (ΤΡΙΑ) Ο ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΙ 1 (ΕΝΑ) Ο ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ.

Μικτές ομάδες Νέων και Παίδων ΕΠΣ Φλώρινας


(ΝΕΩΝ) ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-1

ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ:
– ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΤΡΑΙΑΝΟΣ
– ΚΟΤΣΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
– ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
– ΜΗΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
– ΔΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
– ΓΩΓΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
– ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
– ΜΕΔΙ ΧΡΗΣΤΟΣ
– ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
– ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
– ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
– ΤΡΑΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ
– ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
– ΣΠΑΝΔΟΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
– ΜΠΑΛΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
– ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
– ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
– ΡΑΧΩΒΙΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ Ο ΣΠΑΝΔΟΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Μικτές ομάδες Νέων και Παίδων ΕΠΣ Φλώρινας

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′, Α και Β Κατηγορία)

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Είναι στη διάθεση σας το συνολικό πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας αγωνιστικής περιόδου 2017-2018 και για τις τρεις κατηγορίες (Α1′, Α’ και Β’). Τα αρχεία είναι σε μορφή PDF και μπορείτε να τα «κατεβάσετε» στον Η/Υ σας:

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′ Κατηγορία)

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α’ Κατηγορία)

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Β’ Κατηγορία)

Ερμής Αμυνταίου – Σκουφάς Κομποτίου (Αγώνας Γ’ Εθνικής)

Σας ενημερώνουμε ότι την Κυριακή 22/10/2017 και ώρα 16.00 ο ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ αγωνίζεται εντος έδρας με την ομάδα ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ.

ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Ν Ι Η ΤΕΡΜΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΕΠ Καραγιαννίων 4 3 1 0 5 – 2 10
2 Μακεδονικός Φούφα 4 3 1 0 5 – 1 10
3 Τηλυκράτης 2014 4 3 0 1 4 – 3 9
4 ΑΕ Λευκίμμης 4 2 2 0 5 – 2 8
5 Ερμής Αμυνταίου 4 2 1 1 3 – 5 7
6 Εθνικός Φιλιππιάδας 3 1 1 1 1 – 1 4
7 Θεσπρωτός 3 1 1 1 4 – 1 4
8 Σκουφάς Κομποτίου 4 0 3 1 1 – 2 3
9 Πανλευκάδιος 4 0 3 1 1 – 3 3
10 Νέος Αμφίλοχος 4 1 0 3 5 – 5 3
11 Δόξα Κρανούλας 3 0 2 1 1 – 3 2
12 Αστέρας Παραποτάμου 4 0 1 3 2 – 6 1
13 Καστοριά ΑΓΣ 3 0 0 3 1 – 4 0

Ποινές Ποδοσφαιριστών (1η και 2η Αγωνιστική, Κύπελλο Α’, Β’, Γ’ Φάση) Περιόδου 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

Α1 Κατηγορία (1η και 2η Αγωνιστική)

1. ΠΕΤΡΙΔΗΣ Ι. (ΕΛΛΑΣ Α. ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ) ΑΔ 1150018 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) απεβλήθει για επικίνδυνο παιχνίδι

2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Κ. (ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ) ΑΔ 1356454 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) απεβλήθει για βίαιη συμπεριφορά.

3. ΜΠΑΓΑΣ Φ. (ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ) ΑΔ 1186774 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) απεβλήθει για ανάρμοστη διαγωγή.

4. ΓΙΑΓΚΟΥΛΙΔΗΣ Η. (ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ) ΑΔ 1316333 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) στέρησε σε αντίπαλο ποδοσφαιριστή προφανή ευκαιρία για επίυευξη τέρματος.

5. ΚΑΣΑ Α. (ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ) ΑΔ 1406693 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) απεβλήθεις με δυο (2) κίτρινες κάρτες.

6. ΜΠΑΣΔΑΡΗΣ Π. (ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ) ΑΔ 1155653 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 24-9-2017 (2η Αγων.) συνεπλάκη με αντίπαλο παίκτη.

7. ΜΑΓΓΟΣ Ε. (ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ) ΑΔ 1406747 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 24-9-2017 (2η Αγων.) συνεπλάκη με αντίπαλο παίκτη.

8. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ. (ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ) ΑΔ 1388931 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 24-9-2017 απεβλήθει για βίαιη συμπεριφορά.

 

Α1 Κατηγορία (Κύπελλο Α’, Β’, Γ’ ΦΑΣΗ)

1. ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ Π. (ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ) ΑΔ 1388476 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 26-8-2017 (Κύπελλο) απεβλήθει με δυο (2) κίτρινες κάρτες.

2. ΣΙΑΜΠΑΝΙΔΗΣ Χ. (ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ) ΑΔ 1208376 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 27-8-2017 (Κύπελλο) ανέτρεψε ποδοσφαιριστή που ήταν σε προφανή θέση για επίτευξη τέρματος.

 

Α’ Κατηγορία (1η και 2η Αγωνιστική)

1. ΜΠΑΛΙΑΣΗΣ Ν. (ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ) ΑΔ 1369477 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -4- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) εξύβρισε τον διαιτητή.

 

Α’ Κατηγορία (Κύπελλο Α’, Β’, Γ’ Φάση)

1. ΤΑΣΚΑΣ Α. (ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ) ΑΔ 321904 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 26-8-2017 (Κύπελλο) απεβλήθει γιατί βιαιοπράγησε σε παράγοντα της φιλοξενούμενης ομάδας.

2. ΤΑΣΚΑΣ Χ. (ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ) ΑΔ 1354865 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -8- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 23-9-2017 (Κύπελλο) απεβλήθει γιατί απώθησε, εξύβρησε και απεβλήθει με δυο (2) κίτρινες κάρτες.

Πραγματοποιήθηκε με επιτυχία το UEFA GRASSROOTS WEEK

Σας ενημερώνουμε ότι στις 23/09/2017στο Δ.Α.Κ Φλώρινας διεξήχθη με επιτυχία το πρόγραμμα UEFA GRASSROOTS WEEK με την συμμέτοχη 80 παιδιών από την ευρύτερη περιοχή του νομού Φλώρινας.

UEFA Grassroots week - επσ φλώρινας - 3

Στην εκδήλωση το πάρων έδωσε σύσσωμο το Δ.Σ της Ε.Π.Σ Φλώρινας. Τους μικρούς ποδοσφαιριστές καλωσόρισε ο Πρόεδρος της Ε.Π.Σ Φλώρινας Κος Κων. Αντωνιάδης ως εκπρόσωπος του Δ.Σ της Ε.Π.Σ Φλώρινας και ακολούθως το λόγο πήρε η ψυχολόγος Κα. Ροζμαρι Σιακου , ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής Ηλίας Σολακης και ο προπονητής των Μικτών ομάδων Ε.Π.Σ Φλώρινας Κος. Τσιλεμανης Παντελής.

UEFA Grassroots week - επσ φλώρινας - 2