Την Τετάρτη 9 Μαίου το Σεμινάριο Πρώτων Βοηθειών στον Αθλητισμό από το Ευρωπαϊκό Κολλέγιο Αθλητιάτρων

Πρώτες Βοήθειες

Την Τετάρτη 9 Μαίου 2018 και από τις 17:00 μέχρι τις 21:00 στην Αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων του Δήμου Φλώρινας θα διεξαχθεί το Σεμινάριο Πρώτων Βοηθειών στον Αθλητισμό από αθλητιάτρους του Ευρωπαϊκού Κολλέγιου Αθλητιάτρων καθώς συμπληρώθηκε ο απαιτούμενος αριθμός συμμετοχών.

Οι εγγραφές συνεχίζονται μέχρι τις 31/4/2018 και είναι ανοιχτές για όλους τους πολίτες. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να καλείτε την ΕΠΣ Φλώρινας στο 23850.23600.

Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 14 & 15/4/2018 Παιδικό-Προπαιδικό-Τζούνιορ-Προτζούνιορ

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας του Σαββατοκύριακου 14 & 15/4/2018 Παιδικό – Προπαιδικό – Τζούνιορ – Προτζούνιορ.

Σάββατο 14/4/2018

ΠΑΙΔΙΚΟ

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 10:00πμ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΓΗΠΕΔΟ BALLA DORO 10:00πμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 14 & 15/4/2018 Παιδικό-Προπαιδικό-Τζούνιορ-Προτζούνιορ»

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 3 & 4/4/2018 Παιδικό – Προπαιδικό – Τζούνιορ – Προτζούνιορ

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας για Μεγάλη Τρίτη 3 Απριλίου και τη Μεγάλη Τετάρτη 4 Απριλίου 2018 Παιδικού, Προπαιδικού, Τζούνιορ, Προτζούνιορ:

Μεγάλη Τρίτη 3/4/2018

Παιδικό

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10:00πμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΓΗΠΕΔΟ BALLA DORO 10:00πμ ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 3 & 4/4/2018 Παιδικό – Προπαιδικό – Τζούνιορ – Προτζούνιορ»

Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας – Α1′ Κατηγορία – 22η Αγωνιστική – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 22ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

31/3/2018 & 1/4/2018

ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤ.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0 : 4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 1 : 1
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 3 : 0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 4 : 3
ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 2 : 6
ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ 0 : 3

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας – Α1′ Κατηγορία – 22η Αγωνιστική – Πρωτάθλημα 2017-2018»

Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας – Β’ Κατηγορία – 13η Αγωνιστική – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 13ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

31/3/2018 & 1/4/2018

ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤ.
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – Α.Σ. Α.ΥΔΡΟΥΣΑΣ 1 : 3
ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ 3 : 1
ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 4 : 2
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 6 : 1

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας – Β’ Κατηγορία – 13η Αγωνιστική – Πρωτάθλημα 2017-2018»

Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 31/3/2018

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σήμερα Σάββατο 31 Μαρτίου 2018 διεξήχθησαν αγώνες ποδοσφαίρου για την Α1′ & Β’ Κατηγορία ΕΠΣ Φλώρινας με τα παρακάτω αποτελέσματα:

Α1′ Κατηγορία

ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤ.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 1-1

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 31/3/2018»

Ορισμοί Διαιτητών Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 31/3/2018 & 1/4/2018

Σας ενημερώνουμε ότι ορίστηκαν οι διαιτητές για τους αγώνες ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας του Σαββατοκύριακου 31/3/2018 & 1/4/2018.

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στη σελίδα «Ορισμοί Διαιτητών».

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Κλήση για προπόνηση δυο παικτών των Μικτών ΕΠΣ Φλώρινας στην Εθνική Παίδων Κ-15

νεαροί ποδοσφαιριστές

Η ΕΠΟ στο πλαίσιο του προγράμματος Youth Education & Development, με την υποστήριξη της UEFA προσκάλεσε τους νεαρούς ποδοσφαιριστές ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΧΡΗΣΤΟ & ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ να παραβρεθούν στη γήπεδο της ΕΠΣ Μακεδονίας την Πέμπτη 29 Μαρτίου 2018 για να προπονηθούν υπό την καθοδήγηση του προπονητή της Εθνικής Ομάδας Κ-15, Θεόδωρου Ελευθεριάδη.

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 31/3/2018 & 1/4/2018

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 31/3/2018 και Κυριακής 1/4/2018:

ΣΑΒΒΑΤΟ 31/3/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΒΑΡΙΚΟΥ 4:00 μ.μ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Γ. ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 4:00 μ.μ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 4:00 μ.μ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – Α.Σ. Α.ΥΔΡΟΥΣΑΣ
Δ.Γ. ΛΕΥΚΩΝΑ 4:00 μ.μ. ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ
Δ.Γ. ΠΕΤΡΩΝ 4:00 μ.μ. ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 31/3/2018 & 1/4/2018»