Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 17 & 18/3/2018

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 17 & 18/3/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/3/2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 3:00μμ ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ 3:00μμ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00μμ ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
Δ.Γ. ΣΙΤΑΡΙΑΣ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ
Δ.Γ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 3:00μμ Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 17 & 18/3/2018»

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας (ΤΖΟΥΝΙΟΡ-ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ) 17 & 18/3/2018

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Τζούνιορ και Προτζούνιορ 17 & 18/3/2018

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/3/2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 10:30πμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11:00πμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΓΗΠ. ΠΗΓΑΣΟΥ 11:00πμ ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΓΗΠ. BALLA DORO 11:00πμ ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ.Γ. ΒΑΡΙΚΟΥ 12:15μμ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ
ΓΗΠ. BALLA DORO 13:00μμ ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας (ΤΖΟΥΝΙΟΡ-ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ) 17 & 18/3/2018»

Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας – Α1′ Κατηγορία – 20η Αγωνιστική – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 20ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

10 & 11/3/2018

ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤ.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 0 : 7
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 8 : 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 2
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 2 : 3
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 5 : 1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 1 : 1

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας – Α1′ Κατηγορία – 20η Αγωνιστική – Πρωτάθλημα 2017-2018»

Αποτελέσματα εξ’αναβολής αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας της Α’ & Β’ Κατηγορίας το Σαββατοκύριακο 10 & 11/3/2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σάββατο & την Κυριακή 10 & 11 Μαρτίου 2018 διεξήχθησαν οι παρακάτω αναβληθέντες αγώνες για την Α’ & Β’ Κατηγορία ΕΠΣ Φλώρινας:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ   1 : 3

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ – ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ   6 : 1

Μετά τα παραπάνω αποτελέσματα έχουν ενημερωθεί οι βαθμολογίες της Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας. Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018«.

Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/3/2018

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/3/2018:

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/3/2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΒΑΡΙΚΟΥ 3:00 μμ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00 μμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ
Δ.Γ. ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3:00 μμ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 3:00 μμ ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/3/2018

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/3/2018»

Εξ’ αναβολής αγώνας για την Α1′ Κατηγορία ΕΠΣ Φλώρινας

Την Κυριακή 4 Μαρτίου 2018 διεξήχθη ο παρακάτω αγώνας της Α1′ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας που είχε αναβληθεί:

ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ   1 : 1

Μετά το παραπάνω αποτέλεσμα έχει ενημερωθεί η βαθμολογία της Α1′ Κατηγορίας. Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να δείτε στη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018«.

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Αναβάλλονται οι αγώνες ΕΠΣ Φλώρινας 3 & 4/3/2018

Η ΕΠΣ Φλώρινας σας ενημερώνει ότι λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών αναβάλλονται οι προγραμματισμένοι αγώνες για τις 3 & 4 Μαρτίου 2018. Αν το επιτρέψουν οι καιρικές συνθήκες θα διεξαχθεί μόνο ο εξ’αναβολής αγώνας ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ την Κυριακή 3/3/2018 στις 3:00 μ.μ.

Οι αγώνες που ήταν προγραμματισμένοι για τις 3 & 4/3/2018 θα διεξαχθούν στις 10 & 11/3/2018.

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Αποτελέσματα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας Κυριακής 25/2/2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

Την Κυριακή 26 Φεβρουαρίου 2018 είχαμε αναβολή των τεσσάρων από τους πέντε προγραμματισμένους αγώνες για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Φλώρινας, λόγω ακαταλληλότητας των γηπέδων εξαιτίας της χιονόπτωσης. Οι αγώνες που αναβλήθηκαν ειναι:

Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΙΑ

ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ

Ο αγώνας που διεξήχθη ήταν ο παρακάτω για την Α1′ Κατηγορια: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας Κυριακής 25/2/2018»

Αποτελέσματα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 24/2/2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 4-1
ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 4-0
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 0-3
ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 0-6

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 24/2/2018»