Ορισμοί Διαιτητών Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 15/9/2018

Διαιτητές Συνδέσμου Διαιτητών Φλώρινας

Σας ενημερώνουμε ότι ορίστηκαν οι διαιτητές για τους αγώνες ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 15/9/2018 (Πρωτάθλημα Α’ Κατηγορίας – Προημιτελικός Κυπέλλου).

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στη σελίδα «Ορισμοί Διαιτητών«.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ



Ανακοίνωση για τους αγώνες ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας της Κυριακής 16/9/2018

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας ενημερώνουμε ότι οι προγραμματισμένοι αγώνες του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας για την Κυριακή 16/9/2018 θα διεξαχθούν το Σάββατο 15/9/2018 λόγω του αγώνα Κυπέλλου Ελλάδος του Ερμή Αμυνταίου με τον Εργοτέλη την Κυριακή.

Για τον ίδιο λόγο, ο αγώνας Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΙΤΕΑ ΙΤΕΑΣ που ήταν επίσης προγραμματισμένος για την Κυριακή 16/9 θα διεξαχθεί το Σάββατο 15/9. Διάβασε περισσότερα «Ανακοίνωση για τους αγώνες ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας της Κυριακής 16/9/2018»



Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 15 & 16/9/2018 (Πρωτάθλημα Α’ Κατηγορίας)

Ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο - ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 15 & 16/9/2018 για το πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας:

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/9/2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΧΛΑΔΑΣ 5:00μμ ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ

Διάβασε περισσότερα «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 15 & 16/9/2018 (Πρωτάθλημα Α’ Κατηγορίας)»



Πρόγραμμα Αγώνων Β’ Φάσης Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας (2/9/2018)

Κύπελλο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου για την Β’ Φάση του Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας που θα διεξαχθεί την Κυριακή 2/9/2018: Διάβασε περισσότερα «Πρόγραμμα Αγώνων Β’ Φάσης Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας (2/9/2018)»



Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 3 & 4/4/2018 Παιδικό – Προπαιδικό – Τζούνιορ – Προτζούνιορ

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας για Μεγάλη Τρίτη 3 Απριλίου και τη Μεγάλη Τετάρτη 4 Απριλίου 2018 Παιδικού, Προπαιδικού, Τζούνιορ, Προτζούνιορ:

Μεγάλη Τρίτη 3/4/2018

Παιδικό

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10:00πμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΓΗΠΕΔΟ BALLA DORO 10:00πμ ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

Διάβασε περισσότερα «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 3 & 4/4/2018 Παιδικό – Προπαιδικό – Τζούνιορ – Προτζούνιορ»



Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 31/3/2018

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σήμερα Σάββατο 31 Μαρτίου 2018 διεξήχθησαν αγώνες ποδοσφαίρου για την Α1′ & Β’ Κατηγορία ΕΠΣ Φλώρινας με τα παρακάτω αποτελέσματα:

Α1′ Κατηγορία

ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤ.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 1-1

Διάβασε περισσότερα «Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 31/3/2018»



Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 31/3/2018 & 1/4/2018

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 31/3/2018 και Κυριακής 1/4/2018:

ΣΑΒΒΑΤΟ 31/3/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΒΑΡΙΚΟΥ 4:00 μ.μ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Γ. ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 4:00 μ.μ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 4:00 μ.μ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – Α.Σ. Α.ΥΔΡΟΥΣΑΣ
Δ.Γ. ΛΕΥΚΩΝΑ 4:00 μ.μ. ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ
Δ.Γ. ΠΕΤΡΩΝ 4:00 μ.μ. ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ

Διάβασε περισσότερα «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 31/3/2018 & 1/4/2018»