Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/11/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 10 & 11/11/2018. Το πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας συνεχίζεται με την 8η Αγωνιστική ενώ στους 2 ομίλους της Β’ Κατηγορίας έχουμε την 6η Αγωνιστική: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/11/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία)»



Ορισμοί Διαιτητών Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 3 & 4/11/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία)

Διαιτητές

Σας ενημερώνουμε ότι ορίστηκαν οι διαιτητες των αγώνων ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 3 & 4/11/2018.

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στη σελίδα «Ορισμοί Διαιτητών«.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ



Πρόγραμμα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 3 & 4/11/2018

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Α’ και Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 3 & 4/11/2018: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 3 & 4/11/2018»



Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 20 & 21/10/2018 (4η Αγωνιστική)

Οι αγώνες για την 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος των δυο ομίλων της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 20 & 21/10/2018 με τα εξής αποτελέσματα: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 20 & 21/10/2018 (4η Αγωνιστική)»



Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 13 & 14/10/2018 (3η Αγωνιστική)

Αγώνας ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας

Το Πρωτάθλημα των δυο ομίλων της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας συνεχίστηκε το Σαββατοκύριακο 13 & 14/10/2018 με την 3η Αγωνιστική. Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 13 & 14/10/2018 (3η Αγωνιστική)»



Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 13/10/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία)

Ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο - ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σάββατο 13/10/2018 διεξήχθησαν αγώνες για τα πρωταθλήματα της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας (5η Αγωνιστική) και των δυο ομίλων της Β’ Κατηγορίας (3η Αγωνιστική). Τα αποτελέσματα είχαν ωε εξής: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 13/10/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία)»



Συνολικό Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2018-2019 (1ος & 2ος Όμιλος)

Από τους παρακάτω συνδέσμους μπορείτε να «κατεβάσετε» σε εκτυπώσιμη μορφή PDF το συνολικό πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας περιόδου 2018-2019.

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Συνολικό Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2018-2019 (1ος & 2ος Όμιλος)»

 

Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 6 & 7/10/2018 (2η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | Ελπίδες Αμυνταίου - Μέγας Αλέξανδρος Αετού 4-2

Συνεχίστηκε το Σαββατοκύριακο 6 & 7/10/2018 το Πρωτάθλημα των δυο Ομίλων της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας με τους αγώνες της 2ης Αγωνιστικής. Τα αποτελέσματα έχουν ως εξής: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 6 & 7/10/2018 (2η Αγωνιστική)»



Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 6 & 7/10/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 6 & 7/10/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία): Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 6 & 7/10/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία)»