Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)

Πρωταθλήματα Υποδομής

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων πρωταθλημάτων υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας για το Σάββατο 9/11/2019:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)»

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)

Πρωταθλήματα Υποδομής

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 19 & 20/10/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10).

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)»

Πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 2019-2020 (Κ14 – Κ12 – Κ10)

Πρωταθλήματα Υποδομής

Από τους παρακάτω συνδέσμους μπορείτε να «κατεβάσετε» το πλήρες πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου των Πρωταθλημάτων Υποδομής Κ14, Κ12, Κ10 ΕΠΣ Φλώρινας 2019-2020 (αρχεία PDF έτοιμα για εκτύπωση):

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 2019-2020 (Κ14 – Κ12 – Κ10)»

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 12 & 13/10/2019

Μικτές Ομάδες ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου των Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 12 & 13/10/2019

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 12 & 13/10/2019»

Πρόγραμμα Αγωνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 4 & 5/5/2019 (Κ8 – Κ10 – Κ12 – Κ14)

Μικτές Ομάδες ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου πρωταθλημάτων υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 4 & 5/5/2019:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγωνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 4 & 5/5/2019 (Κ8 – Κ10 – Κ12 – Κ14)»

Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 20 & 21/4/2019

πρωταθλήματα υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 20 & 21/4/2019:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 20 & 21/4/2019»

Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 6/4/2019 (Κ14-Κ12-Κ10-Κ8)

Πρωταθλήματα Υποδομής

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου πρωταθλημάτων υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας για το Σάββατο 6 Μαρτίου:

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/4/2019

Κ14

Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 11:30πμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Κ12

Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11:15πμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 1:15μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Κ10

Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10:00πμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11:15πμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΓΗΠ. ΤΣΟΤΑΚΗ 10:00πμ ΕΛΛΑΔΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 1

Κ8

ΓΗΠ. ΤΣΟΤΑΚΗ 11:00πμ ΕΛΛΑΔΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 1
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 11:30πμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 30 & 31/3/2019 (Κ14-Κ12-Κ10-Κ8)

Πρωταθλήματα Υποδομής

Το Σαββατοκύριακο 30 & 31 Μαρτίου θα διεξαχθούν αγώνες για τα πρωταθλήματα υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας (Κ14 – Κ12 – Κ10 – Κ8), σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 30 & 31/3/2019 (Κ14-Κ12-Κ10-Κ8)»

Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 23/3/2019 (Κ16 – Κ12 – Κ10 – Κ8)

Πρωταθλήματα Υποδομής

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου των Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας για το Σάββατο 23/3/2019:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 23/3/2019 (Κ16 – Κ12 – Κ10 – Κ8)»