Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 10/11/2018

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας για το Σάββατο 10/11/2018: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 10/11/2018»



Πρόγραμμα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 3 & 4/11/2018

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Α’ και Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 3 & 4/11/2018: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 3 & 4/11/2018»



Συνολικό Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2018-2019 (1ος & 2ος Όμιλος)

Από τους παρακάτω συνδέσμους μπορείτε να «κατεβάσετε» σε εκτυπώσιμη μορφή PDF το συνολικό πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας περιόδου 2018-2019.

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Συνολικό Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2018-2019 (1ος & 2ος Όμιλος)»



Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 6 & 7/10/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 6 & 7/10/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία): Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 6 & 7/10/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία)»



Το ποδόσφαιρο που θέλουμε στο σποτάκι της ΕΠΟ (VIDEO)

ΕΠΟ - Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία

«Με τη ευκαιρία της έναρξης της ποδοσφαιρικής περιόδου 2018-2019 και της εκκίνησης του εξαετούς (2018-2024) πλάνου ανάπτυξης της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας «Μπάλα παντού», η Ε.Π.Ο. προχώρησε στην παραγωγή ενός σύντομου video με πλάνα από αναπτυξιακές εκδηλώσεις της, στις οποίες αγόρια και κορίτσια απολαμβάνουν την επαφή με την μπάλα και συμμετέχουν με χαμόγελο στο παιχνίδι. Συνεχίστε την ανάγνωση του «Το ποδόσφαιρο που θέλουμε στο σποτάκι της ΕΠΟ (VIDEO)»



Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 31/3/2018 & 1/4/2018

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 31/3/2018 και Κυριακής 1/4/2018:

ΣΑΒΒΑΤΟ 31/3/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΒΑΡΙΚΟΥ 4:00 μ.μ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Γ. ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 4:00 μ.μ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 4:00 μ.μ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – Α.Σ. Α.ΥΔΡΟΥΣΑΣ
Δ.Γ. ΛΕΥΚΩΝΑ 4:00 μ.μ. ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ
Δ.Γ. ΠΕΤΡΩΝ 4:00 μ.μ. ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 31/3/2018 & 1/4/2018»



Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/2/2018

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/2/2018.

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2/2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 3:00μμ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ
Δ.Γ. ΒΑΡΙΚΟΥ 3:00μμ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ- ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ.Γ. ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3:00μμ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Γ. ΣΙΤΑΡΙΑΣ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Γ. ΚΟΛΧΙΚΗΣ 3:00μμ ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2/2018

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/2/2018»



Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 13 & 14/1/2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 13 & 14/1/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 13-1-2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3:00 μ.μ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ 3:00 μ.μ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00 μ.μ. ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 3:00 μ.μ. ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΠΑΝΤ/ΜΟΝΑ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00 μ.μ. ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ
Δ.Γ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 3:00 μ.μ. Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 3:00 μ.μ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 13 & 14/1/2018»



Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/12/2017 (Α1′, Α’, Β’ Κατηγορία)

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

Η ΕΠΣ Φλώρινας σας γνωρίζει το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 16 & 17/12/2017.

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3:00μ.μ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ.Γ. ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 3:00μ.μ. ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
Δ.Γ. ΙΤΙΑΣ 3:00μ.μ. ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ
Δ.Γ. ΠΕΛΑΡΓΟΥ 3:00μ.μ. Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ
Δ.Γ. ΠΕΤΡΩΝ 3:00μ.μ. ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Γ. ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3:00μ.μ. ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/12/2017 (Α1′, Α’, Β’ Κατηγορία)»



Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2 & 3/12/2017

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2 & 3/12/2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12/2017 – 3:00μ.μ.

 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ  ΩΡΑ  ΟΜΑΔΕΣ
 Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 3:00μ.μ.  ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
 Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ 3:00μ.μ.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝ/ΡΙΟΥ
 Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00μ.μ.  ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
 Δ.Γ. ΚΟΛΧΙΚΗΣ 3:00μ.μ.  ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ
 Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 3:00μ.μ.  Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ
 Δ.Γ. ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3:00μ.μ.  ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛ/ΝΟΥ – Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/12/2017 – 3:00μ.μ. Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2 & 3/12/2017»