Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας – Α1′ Κατηγορία – 22η Αγωνιστική – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 22ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

31/3/2018 & 1/4/2018

ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤ.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0 : 4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 1 : 1
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 3 : 0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 4 : 3
ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 2 : 6
ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ 0 : 3

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας – Α1′ Κατηγορία – 22η Αγωνιστική – Πρωτάθλημα 2017-2018»

Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας – Β’ Κατηγορία – 13η Αγωνιστική – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 13ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

31/3/2018 & 1/4/2018

ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤ.
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – Α.Σ. Α.ΥΔΡΟΥΣΑΣ 1 : 3
ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ 3 : 1
ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 4 : 2
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 6 : 1

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας – Β’ Κατηγορία – 13η Αγωνιστική – Πρωτάθλημα 2017-2018»

Ορισμοί Διαιτητών Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 31/3/2018 & 1/4/2018

Σας ενημερώνουμε ότι ορίστηκαν οι διαιτητές για τους αγώνες ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας του Σαββατοκύριακου 31/3/2018 & 1/4/2018.

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στη σελίδα «Ορισμοί Διαιτητών».

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας – Α1′ Κατηγορία – 21η Αγωνιστική – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 21ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

17 & 18/3/2018

ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤ.
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 2 : 2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 0 : 2
ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 3 : 0
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 2 : 2
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 1

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας – Α1′ Κατηγορία – 21η Αγωνιστική – Πρωτάθλημα 2017-2018»

Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – Α’ Κατηγορία – 18η Αγωνιστική – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 18ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

17 & 18/2/2018

ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 1 : 0
Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ 1 : 6
ΤΡΟΠΑΙΟΦ. ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ 2 : 0
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 2 : 0

ΡΕΠΟ Η ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ


Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – Α’ Κατηγορία – 18η Αγωνιστική – Πρωτάθλημα 2017-2018»

Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 17/3/2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

Τα αποτελέσματα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας που διεξήχθησαν σήμερα Σάββατο 17 Μαρτίου 2018, είναι τα παρακάτω:

Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓΩΝΑΣ  ΣΚΟΡ
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 2 : 2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 0 : 2
ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 2

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 17/3/2018»

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 17 & 18/3/2018

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 17 & 18/3/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/3/2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 3:00μμ ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ 3:00μμ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00μμ ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
Δ.Γ. ΣΙΤΑΡΙΑΣ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ
Δ.Γ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 3:00μμ Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 17 & 18/3/2018»

Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας – Α1′ Κατηγορία – 20η Αγωνιστική – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 20ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

10 & 11/3/2018

ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤ.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 0 : 7
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 8 : 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 2
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 2 : 3
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 5 : 1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 1 : 1

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας – Α1′ Κατηγορία – 20η Αγωνιστική – Πρωτάθλημα 2017-2018»

Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/3/2018

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/3/2018:

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/3/2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΒΑΡΙΚΟΥ 3:00 μμ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00 μμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ
Δ.Γ. ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3:00 μμ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 3:00 μμ ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/3/2018

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/3/2018»

Εξ’ αναβολής αγώνας για την Α1′ Κατηγορία ΕΠΣ Φλώρινας

Την Κυριακή 4 Μαρτίου 2018 διεξήχθη ο παρακάτω αγώνας της Α1′ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας που είχε αναβληθεί:

ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ   1 : 1

Μετά το παραπάνω αποτέλεσμα έχει ενημερωθεί η βαθμολογία της Α1′ Κατηγορίας. Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να δείτε στη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018«.

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας