Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 6 & 7/10/2018 (2η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | Ελπίδες Αμυνταίου - Μέγας Αλέξανδρος Αετού 4-2

Συνεχίστηκε το Σαββατοκύριακο 6 & 7/10/2018 το Πρωτάθλημα των δυο Ομίλων της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας με τους αγώνες της 2ης Αγωνιστικής. Τα αποτελέσματα έχουν ως εξής: Διάβασε περισσότερα «Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 6 & 7/10/2018 (2η Αγωνιστική)»



2η Αγωνιστική 2ου Ομίλου Γ’ Εθνικής την Κυριακή 7/10/2018

ΕΠΟ - Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία

Την Κυριακή 7 Οκτωβρίου συνεχίζεται το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και οι αγώνες που θα γίνουν για τον 2ο Όμιλο, στον οποίο συμμετέχουν ο ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ και ο ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ, είναι: Διάβασε περισσότερα «2η Αγωνιστική 2ου Ομίλου Γ’ Εθνικής την Κυριακή 7/10/2018»



Αποτελέσματα Αγώνων Πρωταθλήματος Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας (2η Αγωνιστική – 22 & 23/9/2018)

Ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο - ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σαββατοκύριακο 22 & 23/9/2018 έγιναν οι αγώνες της 2ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2018-2019. Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής: Διάβασε περισσότερα «Αποτελέσματα Αγώνων Πρωταθλήματος Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας (2η Αγωνιστική – 22 & 23/9/2018)»



Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 22 & 23/9/2018 (Α’ Κατηγορία – 2η Αγωνιστική)

Ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο - ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σαββατοκύριακο 22 & 23/9/2018 θα διεξαχθεί η 2η Αγωνιστική του Πρωταθλήματος 2018-2019 της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας. Οι αγώνες είναι οι εξής: Διάβασε περισσότερα «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 22 & 23/9/2018 (Α’ Κατηγορία – 2η Αγωνιστική)»



2η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Προεπιλογής Μικτών Εθνικών Ομάδων

ΠΑΙΔΩΝ:
ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 8-0

1. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2. ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
3. ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
4. ΛΥΚΟΥΔΗΣ ρΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5. ΝΑΙΔΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
6. ΓΚΙΝΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
7. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΗΣΗΣ
8. ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ
9. ΝΤΟΥΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11. ΚΑΓΙΑΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
12. ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
13. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
14. ΔΕΡΜΑΤΙΔΗΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
15. ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΥΜΕΩΝ
16. ΤΑΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
17. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18. ΜΑΝΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ


ΝΕΩΝ:
ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 10-1

1. ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΤΡΑΙΑΝΟΣ
2. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4. ΔΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5. ΜΗΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6. ΜΕΔΙ ΧΡΗΣΤΟΣ
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
8. ΓΩΓΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
9. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
10. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
11. ΣΠΑΝΔΩΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12. ΚΟΤΣΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
13. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14. ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15. ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
16. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
17. ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18. ΣΕΙΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 



Ανακοίνωση: 2η Αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος προεπιλογής μικτών Εθνικών Ομάδων

Η ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ σας ενημερώνει ότι την Τετάρτη 8 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 13.30 και 15.30 θα αγωνιστεί με την αντίστοιχη ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ παίδων και νέων για την 2η αγωνιστική του πανελλήνιου πρωταθλήματος προεπιλογής εθνικών ομάδων στο Δ.Α.Κ ΦΛΩΡΙΝΑΣ



2η Αγωνιστική – Β’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

 ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ Δ.Δ.
 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ Δ.Δ.
 ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 2-1
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ 0-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ  6
 2.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ  3
 3.  ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ  3
 4.  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ  3
 5.  ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ  3
 6.  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  0
 7.  ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ  0
 8.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ  0

Για την αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ
Α.Σ.ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ

Δείτε και το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Β’ Κατηγορία) [PDF]



2η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορίας – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ:

 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ 8-1
ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ 2-3
 Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ 5-1
 ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 0-1

ΡΕΠΟ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ  6
 2.   Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ  6
 3.  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ  3
 4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ  3
 5.  Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ  3
 6. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  3
 7.  ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ  0
 8.  ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ  0
 9.  ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ  0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Α.Σ.ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ

ΡΕΠΟ Ο ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α’ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:



2η Αγωνιστική – Α1′ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′:

ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 1-1
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 0-2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 1-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 2-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 1-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 4-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 6
 2.  ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 6
 3.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 6
 4. ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 4
 5.  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3
 6.  ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 3
 7. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 3
 8. ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 3
 9. ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 1
 10. ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 0
 11. ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 0
 12. ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

1. ΜΠΑΣΔΑΡΗΣ Π. (ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ) ΑΔ 1155653 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 24-9-2017 (2η Αγων.) συνεπλάκη με αντίπαλο παίκτη.

2. ΜΑΓΓΟΣ Ε. (ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ) ΑΔ 1406747 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 24-9-2017 (2η Αγων.) συνεπλάκη με αντίπαλο παίκτη.

3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ. (ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ) ΑΔ 1388931 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 24-9-2017 απεβλήθει για βίαιη συμπεριφορά.