Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 20 & 21/10/2018 (4η Αγωνιστική)

Οι αγώνες για την 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος των δυο ομίλων της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 20 & 21/10/2018 με τα εξής αποτελέσματα: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 20 & 21/10/2018 (4η Αγωνιστική)»

Εξ’αναβολής αγώνας της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας

Ποδοσφαιρικός αγώνας

Την Τετάρτη 10/10/2018 διεξήχθη στο Δ.Γ. Φιλώτα, ο εξ’αναβολής αγώνας για το πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας (4η αγωνιστική) ανάμεσα στις ομάδες ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ και ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Εξ’αναβολής αγώνας της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας»

Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 6 & 7/10/2018 (4η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Το Σαββατοκύριακο 6 & 7/10/2018 διεξήχθη η 4η Αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας με τα παρακάτω αποτελέσματα: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 6 & 7/10/2018 (4η Αγωνιστική)»

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας: 4η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων

ΝΕΩΝ

ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2:1

ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ Τ,
ΚΟΤΣΛΗΣ Π,
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Β,
ΔΑΙΚΟΣ Π,
ΜΗΣΙΟΣ Γ,
ΜΕΔΙ Χ,
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ,
ΓΩΓΟΣ Ρ,
ΤΣΟΛΑΚΗΣ Ρ,
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΕΦ,
ΣΠΑΝΔΟΝΙΔΗΣ Α ,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ ,
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ Γ,
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ Γ,
ΜΠΑΛΚΟΣ Β,
ΦΙΛΛΙΠΟΥ Ι,
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ Ι,
ΓΚΙΟΡΤΖΙΝΗΣ Ι.

Βαθμολογία Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων Νέων 2017-2018


Συνεχίστε την ανάγνωση του «Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας: 4η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων»

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας: 4η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων

Μικτή νέων ΕΠΣ Φλώρινας

Η ΕΠΣ Φλώρινας σας γνωρίζει ότι την Τετάρτη 6 Δεκεμβρίου 2017 οι μικτές ομάδες παίδων και νέων της ΕΠΣ Φλώρινας αντιμετωπίζουν τις αντίστοιχες ομάδες της ΕΠΣ Κοζάνης στο γήπεδο του Αρμενοχωρίου. Στις 12:30 ξεκινάει το παιχνίδι των παίδων ενώ στις 14:30 το παιχνίδι των νέων. Σας υπενθυμίζουμε ότι η ομάδα μας των νέων είναι πρώτη στη βαθμολογία και με νίκη εξασφαλίζει την πρώτη θέση.

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

4η Αγωνιστική – Β’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ 2-0
 ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ 0-1
 ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ 1-2
 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ 2-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ  9
 2.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ  6
 3. ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ  6
 4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ  6
 5. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  6
 6.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ  6
 7. ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ  3
 8. ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ  3

Δεν έχουν γίνει οι αγώνες Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ-ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ και ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ για τους οποίους θα αποφασίσει η ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ.

Για την αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ
Α.Σ.ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ

Δείτε και το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Β’ Κατηγορία) [PDF]

4η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 6-1
ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ 3-3
 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 3-2
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ 3-2

ΡΕΠΟ ΤΟ ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ  9
 2. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ  9
 3. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  7
 4. Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ  6
 5.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ  6
 6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ  6
 7.  ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ  1
 8.  ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ  1
 9. ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ  0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ
ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ
Α.Σ.ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ
ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ

ΡΕΠΟ Ο Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α’ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

4η Αγωνιστική – Α1′ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 2-1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 1-2
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 0-7
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 1-1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 1-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 6-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 12
 2.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 9
 3. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 9
 4.  ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 9
 5.  ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 7
 6. ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 6
 7. ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 6
 8. ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 4
 9. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3
 10. ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 3
 11. ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 1
 12. ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 1

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ: