Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/11/2018

ΕΠΣ Φλώρινας | Ελπίδες Αμυνταίου - Μέγας Αλέξανδρος Αετού 4-2

Το πρωτάθλημα των 2 ομίλων της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας συνεχίστηκε το Σαββατοκύριακο 10 & 11/11/2018 με τους αγώνες της 6ης Αγωνιστικής. Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/11/2018»



6η Αγωνιστική 2ου Ομίλου Γ’ Εθνικής

Γ' Εθνική Κατηγορία - ΕΠΟ

Την Κυριακή 4/11/2018 διεξήχθησαν οι αγώνες της 6ης αγωνιστικής του 2ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας όπου συμμετέχουν δυο ομάδες της ΕΠΣ Φλώρινας, ο ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ και ο ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ. Τα αποτελέσματα ήταν τα παρακάτω: Συνεχίστε την ανάγνωση του «6η Αγωνιστική 2ου Ομίλου Γ’ Εθνικής»



Εξ’αναβολής αγώνας της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας

Ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο - ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σάββατο 27/10/2018 έγινε η διεξαγωγή του αναβληθέντος αγώνα για την 6η Αγωνιστική της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας όπου ο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ υποδέχτηκε τον ΗΡΑΚΛΗ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Εξ’αναβολής αγώνας της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας»



Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 20 & 21/10/2018 (6η Αγωνιστική)

Αγώνας ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σαββατοκύριακο 20 & 21/10/2018 διεξήχθησαν αγώνες πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας. Τα αποτελέσματα ήταν τα παρακάτω: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 20 & 21/10/2018 (6η Αγωνιστική)»



6η Αγωνιστική – Β’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 6ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

 Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ 0-0
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ 3-2
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ 1-0
 ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ 5-4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1. Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ 11
 2. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ 10
 3. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10
 4. ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ 9
 5. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ 9
 6. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ 7
 7. ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ 4
 8. ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3

Για την αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ
ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Δείτε και το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Β’ Κατηγορία) [PDF]



6η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 6ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

 ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 4-1
 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 4-1
 ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ 1-4

ΡΕΠΟ Ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ  15
 2. ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ  15
 3. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  10
 4. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ  10
 5.  Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ  9
 6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ 6
 7.  ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ 4
 8.  ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ  1
 9. ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ  0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ
Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ
ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ

ΡΕΠΟ Ο Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α’ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:



6η Αγωνιστική – Α1′ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 6ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 6-0
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 0-1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 2-2
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 1-3
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 1-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 18
 2. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 15
 3. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 13
 4.   ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 12
 5. ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 9
 6. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 9
 7. ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 8
 8. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 7
 9. ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 6
 10. ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 4
 11. ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 2
 12. ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 1

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ. – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ: