Σας ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη 22 Ιανουαρίου 2020 και ώρα 15:00 στο Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ θα διεξαχθεί ο εξ’αναβολής αγώνας της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας μεταξύ των ομάδων Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ και ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ.
![Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας](https://epsflorinas.gr/wp-content/uploads/2016/05/eps-florinas-logotypo-2.png)
Σας ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη 22 Ιανουαρίου 2020 και ώρα 15:00 στο Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ θα διεξαχθεί ο εξ’αναβολής αγώνας της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας μεταξύ των ομάδων Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ και ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ.