Η ΕΠΣ Φλώρινας σας ενημερώνει ότι αναβάλλονται όλες οι αθλητικές δραστηριότητες της (Πρωταθλήματα Α’ & Β’ Κατηγορίας, Πρωταθλήματα Υποδομής) για το Σαββατοκύριακο 31/10 & 1/11, λόγω εντοπισμού κρουσμάτων κορωνοϊού.
![Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας](https://epsflorinas.gr/wp-content/uploads/2016/05/eps-florinas-logotypo-2.png)
Η ΕΠΣ Φλώρινας σας ενημερώνει ότι αναβάλλονται όλες οι αθλητικές δραστηριότητες της (Πρωταθλήματα Α’ & Β’ Κατηγορίας, Πρωταθλήματα Υποδομής) για το Σαββατοκύριακο 31/10 & 1/11, λόγω εντοπισμού κρουσμάτων κορωνοϊού.