![Κύπελλο ΕΠΣ Φλώρινας](https://epsflorinas.gr/wp-content/uploads/2018/08/kypello-eps-florinas-2018-2019-150x150.jpg)
Η ΕΠΣ Φλώρινας σας ενημερώνει ότι ο αγώνας της Α’ Φάσης Κυπέλλου μεταξύ των ομάδων Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ και ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ, που αναβλήθηκε, θα διεξαχθεί την Κυριακή 26/9/2021 στις 16:30 στο Δ.Γ. Πελαργού.
![Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας](https://epsflorinas.gr/wp-content/uploads/2016/05/eps-florinas-logotypo-2.png)
Η ΕΠΣ Φλώρινας σας ενημερώνει ότι ο αγώνας της Α’ Φάσης Κυπέλλου μεταξύ των ομάδων Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ και ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ, που αναβλήθηκε, θα διεξαχθεί την Κυριακή 26/9/2021 στις 16:30 στο Δ.Γ. Πελαργού.