![Κύπελλο ΕΠΣ Φλώρινας](https://epsflorinas.gr/wp-content/uploads/2018/08/kypello-eps-florinas-2018-2019-150x150.jpg)
Την Τετάρτη 27/10/2021 αγωνίστηκαν για την Γ’ Φάση του Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας οι ομάδες ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ και Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ στο Δ.Γ. Μελίτης. Ο αγώνας έληξε 3-1 υπέρ του ΜΕΛΙΤΕΑ ΜΕΛΙΤΗΣ ο οποίος και προκρίθηκε στους Ημιτελικούς του Κυπέλλου.
Οι υπόλοιπες 3 ομάδες που προκρίθηκαν (έχοντας ΡΕΠΟ) είναι οι:
- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ
- ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
- ΙΤΕΑ ΙΤΕΑΣ
Περισσότερες πληροφορίες για το Κύπελλο ΕΠΣ Φλώρινας μπορείτε δείτε στη σελίδα “Κύπελλο 2021-2022“.
ΦΩΤΟ: ΣΠΟΡ-ΣΚΟΡ-ΦΛΩΡΙΝΑ
![Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας](https://epsflorinas.gr/wp-content/uploads/2016/05/eps-florinas-logotypo-2.png)