Η ΕΠΣ Φλώρινας σας ενημερώνει ότι λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών αναβάλλονται οι αγώνες των Μικτών Κ17 & Κ15 ΕΠΣ Φλώρινας με τις αντίστοιχες Μικτές της ΕΠΣ Κοζάνης που ήταν προγραμματισμένοι για την Τετάρτη 9/3/2022.
![Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας](https://epsflorinas.gr/wp-content/uploads/2016/05/eps-florinas-logotypo-2.png)
Η ΕΠΣ Φλώρινας σας ενημερώνει ότι λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών αναβάλλονται οι αγώνες των Μικτών Κ17 & Κ15 ΕΠΣ Φλώρινας με τις αντίστοιχες Μικτές της ΕΠΣ Κοζάνης που ήταν προγραμματισμένοι για την Τετάρτη 9/3/2022.