![Κύπελλο ΕΠΣ Φλώρινας](https://epsflorinas.gr/wp-content/uploads/2018/08/kypello-eps-florinas-2018-2019-150x150.jpg)
Την Κυριακή 7/4/2024 είχαμε τη διεξαγωγή του επαναληπτικού Ημιτελικού Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας ανάμεσα στις ομάδες Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ στο Δ.Γ. Πελαργού. Ο ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ επικράτησε με 4-0 και πέρασε στον τελικό.
Το Σάββατο 13/4/2024 θα διεξαχθεί ο επαναληπτικός του άλλου Ημιτελικού μεταξύ των ομάδων ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ και ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ στο Δ.Γ. Μελίτης. Ο αγώνας ξεκινάει στις 17:00.
Περισσότερες πληροφορίες για το κύπελλο στη σελίδα “Κύπελλο 2023-2024“.
![](https://epsflorinas.gr/wp-content/uploads/2016/05/cropped-eps-florinas-logotypo-2-150x150.png)