Ο Πρόεδρος, το Διοικητικό Συμβούλιο και το Προσωπικό της ΕΠΣ Φλώρινας εκφράζουν την βαθύτατη οδύνη τους και τα ειλικρινή τους συλλυπητήρια για την πρόωρη απώλεια της κας Μαρίας Μπίρου-Παπουτζή, συζύγου του Δημοτικού Συμβούλου, πρώην Αντιπεριφερειάρχη Φλώρινας και ασχολούμενου με τα ποδοσφαιρικά πράγματα της περιοχής κ. Μπίρου Στέφανου.
Η συμπαράσταση μας στον ίδιο και τα μέλη της οικογένειας του είναι δεδομένη.
![Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας](https://epsflorinas.gr/wp-content/uploads/2016/05/eps-florinas-logotypo-2-150x150.png)
Για το Δ.Σ.
Ο Πρόεδρος
Κων/νος Αντωνιάδης
Ο Γεν.Γραμματέας
Ανδρέας Θεοφανίδης