Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Φλώρινας σας ανακοινώνει την πρόσληψη του προπονητή Γιάννη Λονδράκη για τις Μικτές Ομάδες Κ16 & Κ14 για την αγωνιστική περίοδο 2022-2023 ενώ βοηθός προπονητή θα είναι ο Βαγγέλης Κωτσόπουλος.
![Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας](https://epsflorinas.gr/wp-content/uploads/2016/05/eps-florinas-logotypo-2.png)
Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Φλώρινας σας ανακοινώνει την πρόσληψη του προπονητή Γιάννη Λονδράκη για τις Μικτές Ομάδες Κ16 & Κ14 για την αγωνιστική περίοδο 2022-2023 ενώ βοηθός προπονητή θα είναι ο Βαγγέλης Κωτσόπουλος.