4η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 6-1
ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ 3-3
 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 3-2
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ 3-2

ΡΕΠΟ ΤΟ ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ  9
 2. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ  9
 3. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  7
 4. Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ  6
 5.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ  6
 6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ  6
 7.  ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ  1
 8.  ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ  1
 9. ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ  0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα “Πρωτάθλημα 2017-2018


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ
ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ
Α.Σ.ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ
ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ

ΡΕΠΟ Ο Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α’ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

4η Αγωνιστική – Α1′ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 2-1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 1-2
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 0-7
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 1-1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 1-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 6-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 12
 2.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 9
 3. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 9
 4.  ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 9
 5.  ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 7
 6. ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 6
 7. ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 6
 8. ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 4
 9. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3
 10. ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 3
 11. ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 1
 12. ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 1

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα “Πρωτάθλημα 2017-2018


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

 

1η Αγωνιστική – Β’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ 7-1
 ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ 5-2
 ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ 2-6
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ 1-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ  3
 2.  Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ  3
 3.  ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ  3
 4.  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ  3
 5.  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  0
 6.  ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ  0
 7.  ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ  0
 8.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ  0

Για την αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα “Πρωτάθλημα 2017-2018


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ

Δείτε και το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Β’ Κατηγορία) [PDF]

3η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

 ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ 5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ 3-1
 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-3
 Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 3-2

ΡΕΠΟ Ο ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ  9
 2.   Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ  7
 3.  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ  6
 4. Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ  6
 5.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  4
 6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ  3
 7.  ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ  0
 8.  ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ  0
 9.  ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ  0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα “Πρωτάθλημα 2017-2018


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ

ΡΕΠΟ ΤΟ ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α’ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

3η Αγωνιστική – Α1′ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 7-1
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 6-3
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 0-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 9
 2.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 9
 3. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 6
 4.  ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 6
 5.  ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 6
 6. ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 4
 7. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3
 8. ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 3
 9. ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 3
 10. ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 3
 11. ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 1
 12. ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα “Πρωτάθλημα 2017-2018


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

 

2η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορίας – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ:

 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ 8-1
ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ 2-3
 Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ 5-1
 ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 0-1

ΡΕΠΟ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ  6
 2.   Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ  6
 3.  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ  3
 4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ  3
 5.  Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ  3
 6. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  3
 7.  ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ  0
 8.  ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ  0
 9.  ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ  0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα “Πρωτάθλημα 2017-2018


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Α.Σ.ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ

ΡΕΠΟ Ο ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α’ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

2η Αγωνιστική – Α1′ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′:

ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 1-1
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 0-2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 1-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 2-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 1-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 4-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 6
 2.  ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 6
 3.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 6
 4. ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 4
 5.  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3
 6.  ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 3
 7. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 3
 8. ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 3
 9. ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 1
 10. ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 0
 11. ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 0
 12. ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα “Πρωτάθλημα 2017-2018


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

1. ΜΠΑΣΔΑΡΗΣ Π. (ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ) ΑΔ 1155653 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 24-9-2017 (2η Αγων.) συνεπλάκη με αντίπαλο παίκτη.

2. ΜΑΓΓΟΣ Ε. (ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ) ΑΔ 1406747 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 24-9-2017 (2η Αγων.) συνεπλάκη με αντίπαλο παίκτη.

3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ. (ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ) ΑΔ 1388931 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 24-9-2017 απεβλήθει για βίαιη συμπεριφορά.

1η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ:

 ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 4-0
 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 2-1
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 1-0
 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦ. ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ 1-0

ΡΕΠΟ Η ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ  3
 2.  ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ  3
 3.  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ  3
 4.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ  3
 5.  ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ  0
 6.  Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ  0
 7.  ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ  0
 8.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  0
 9.  ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ  0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα “Πρωτάθλημα 2017-2018


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ
ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ
Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ

ΡΕΠΟ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α’ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

1. ΜΠΑΛΙΑΣΗΣ Ν. (ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ) ΑΔ 1369477 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -4- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) εξύβρισε τον διαιτητή.

1η Αγωνιστική – Κατηγορία Α1′ – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ:

 ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 1-0
 ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 0-7
 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 6-0
 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 2-0
 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 1-2
 ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 6-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 3
 2.  ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 3
 3.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 3
 4.  ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 3
 5.  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3
 6.  ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3
 7.  ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 0
 8.  ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 0
 9.  ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 0
 10.  ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 0
 11.  ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 0
 12.  ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα “Πρωτάθλημα 2017-2018


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

1. ΠΕΤΡΙΔΗΣ Ι. (ΕΛΛΑΣ Α. ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ) ΑΔ 1150018 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) απεβλήθει για επικίνδυνο παιχνίδι

2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Κ. (ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ) ΑΔ 1356454 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) απεβλήθει για βίαιη συμπεριφορά.

3. ΜΠΑΓΑΣ Φ. (ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ) ΑΔ 1186774 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) απεβλήθει για ανάρμοστη διαγωγή.

4. ΓΙΑΓΚΟΥΛΙΔΗΣ Η. (ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ) ΑΔ 1316333 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) στέρησε σε αντίπαλο ποδοσφαιριστή προφανή ευκαιρία για επίυευξη τέρματος.

5. ΚΑΣΑ Α. (ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ) ΑΔ 1406693 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) απεβλήθει με δυο (2) κίτρινες κάρτες.

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Τζούνιορ & Προτζούνιορ 21 & 22-10-2017

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Τζούνιορ & Προτζούνιορ 21 & 22-10-2017

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-10-2017

ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ (Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – 11:00μμ)

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ (Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ – 11:00μμ)

ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ (ΓΗΠ. BALLA DORO – 11:00μμ)

ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ (ΓΗΠ. ΠΗΓΑΣΟΣ – 11:00μμ)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ (Δ.Γ. ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – 12:30μμ)

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ (Δ.Γ. ΒΑΡΙΚΟΥ – 12:30μμ)

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-10-2017

ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ (ΓΗΠ. ΠΗΓΑΣΟΣ – 12:00μμ)

ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ (ΓΗΠ. BALLA DORO – 12:00μμ)

 

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων, για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων και σύμφωνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την Προκήρυξη, να μεριμνήσουν για τα μέτρα τάξης και πρώτων βοηθειών.