Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/11/2019 (10η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου για την Α’ & Β’ Κατηγορία ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 16 & 17/11/2019 (10η Αγωνιστική):


ΣΑΒΒΑΤΟ 16/11/2019

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 3:00μμ ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ
Δ.Γ. ΙΤΕΑΣ 3:00μμ ΙΤΕΑ ΙΤΕΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
Δ.Γ. ΜΕΣΟΝΗΣΙΟΥ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11/2019

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΜΕΛΙΤΗΣ 3:00μμ ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ
Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 3:00μμ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – ΠΡΕΣΠΑ ΠΡΕΣΠΑΣ
Δ.Γ. ΒΑΡΙΚΟΥ 3:00μμ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ
Δ.Γ. ΠΕΛΑΡΓΟΥ 3:00μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Γ. ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 3:00μμ ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – Π.ΜΕΛΑΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

ΠΡΟΣΟΧΗ. Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων σύμφωνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την Προκήρυξη και να μεριμνήσουν για τα μέτρα τάξης και πρώτων βοηθειών.

Σε περίπτωση αναβολής αγώνος για οποιονδήποτε λόγο, αυτός θα διεξαχθεί την Τετάρτη 20/11/2019 και ώρα 3:00μμ χωρίς άλλη ειδοποίηση.

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019 (9η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | Ελπίδες Αμυνταίου - Μέγας Αλέξανδρος Αετού 4-2

Το Σαββατοκύριακο είχαμε τους αγώνες για την 9η Αγωνιστική του Πρωταθλήματος Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2019-2020. Τα αποτελέσματα ήταν τα παρακάτω:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019 (9η Αγωνιστική)»

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019

ΕΠΣ Φλώρινας | Ελπίδες Αμυνταίου - Μέγας Αλέξανδρος Αετού 4-2

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Α’ & Β’ κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 9 & 10/11/2019:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019»

Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2 & 3/11/2019 (8η Αγωνιστική)

Ποδόσφαιρο ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σαββατοκύριακο 2 & 3 Νοεμβρίου διεξήχθησαν αγώνες για την 8η Αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2019-2020 με τα εξής αποτελέσματα:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2 & 3/11/2019 (8η Αγωνιστική)»

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2 & 3/11/2019 (8η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 2 & 3/11/2019 (8η Αγωνιστική):

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11/2019

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΜΕΛΙΤΗΣ 3:00μμ ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ
Δ.Γ. ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 3:00μμ ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΡΕΣΠΑ ΠΡΕΣΠΑΣ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/11/2019

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 3:00μμ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ
Δ.Γ. ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 3:00μμ ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
Δ.Γ. ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 3:00μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
Δ.Γ. ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ 3:00μμ Π.ΜΕΛΑΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ
Δ.Γ. ΜΕΣΟΝΗΣΙΟΥ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
Δ.Γ. ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 3:00μμ ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

ΠΡΟΣΟΧΗ. Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων σύμφωνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την Προκήρυξη και να μεριμνήσουν για τα μέτρα τάξης και πρώτων βοηθειών.

Σε περίπτωση αναβολής αγώνος για οποιονδήποτε λόγο, αυτός θα διεξαχθεί την Τετάρτη 6/11/2019και ώρα 3:00μμ χωρίς άλλη ειδοποίηση.

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 26 & 27/10/2019 (7η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | Ελπίδες Αμυνταίου - Μέγας Αλέξανδρος Αετού 4-2

Το Σαββατοκύριακο 26 & 27/10/2019 είχαμε τους αγώνες για την 7η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας. Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 26 & 27/10/2019 (7η Αγωνιστική)»

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 26 & 27/10/2019 (7η Αγωνιστική)

Αγώνας ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 26 & 27/10/2019 (7η Αγωνιστική):

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 26 & 27/10/2019 (7η Αγωνιστική)»

Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (6η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | Ελπίδες Αμυνταίου - Μέγας Αλέξανδρος Αετού 4-2

Το Σαββατοκύριακο 19 & 20/10/2019 διεξήχθησαν αγώνες για το Πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας (6η Αγωνιστική). Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (6η Αγωνιστική)»

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (6η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου των πρωταθλημάτων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 19 & 20/10/2019.

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (6η Αγωνιστική)»

Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 12 & 13/10/2019 (5η Αγωνιστική)

Αγώνας ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σαββατοκύριακο 12 & 13/10/2019 είχαμε τους αγώνες για την 5η Αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας. Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 12 & 13/10/2019 (5η Αγωνιστική)»