Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας: 4η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων

Μικτή νέων ΕΠΣ Φλώρινας

Η ΕΠΣ Φλώρινας σας γνωρίζει ότι την Τετάρτη 6 Δεκεμβρίου 2017 οι μικτές ομάδες παίδων και νέων της ΕΠΣ Φλώρινας αντιμετωπίζουν τις αντίστοιχες ομάδες της ΕΠΣ Κοζάνης στο γήπεδο του Αρμενοχωρίου. Στις 12:30 ξεκινάει το παιχνίδι των παίδων ενώ στις 14:30 το παιχνίδι των νέων. Σας υπενθυμίζουμε ότι η ομάδα μας των νέων είναι πρώτη στη βαθμολογία και με νίκη εξασφαλίζει την πρώτη θέση.

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας: 3η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 1

ΝΕΩΝ:
ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1-3

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 4

ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ Τ
ΚΟΤΣΛΗΣ Π.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Β.
ΔΑΙΚΟΣ Π.
ΜΗΣΙΟΣ Γ.
ΜΕΔΙ Χ.
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΓΩΓΟΣ Ρ.
ΤΣΟΛΑΚΗΣ Ρ.
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΕΦ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΣΠΑΝΔΟΝΙΔΗΣ Α.
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ Γ.
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ Γ.
ΜΠΑΛΚΟΣ Β.
ΦΙΛΛΙΠΟΥ Ι.
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ Ι.
ΜΙΧΑΗΛ Κ.


ΠΑΙΔΩΝ:
ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 4-2

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 3

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Α.
ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ Α.
ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ Α.
ΛΥΚΟΥΔΗΣ Α.
ΝΑΙΔΟΣ Σ.
ΓΚΙΝΟΥΔΗΣ Α.
ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ζ.
ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ
ΝΤΟΥΡΟΣ Λ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΚΑΓΙΑΛΙΔΗΣ Π.
ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΚΕΦΑΛΑΣ Σ.
ΦΕΡΧΑΤΙ Ο.
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Γ.
ΜΑΝΟΣ Β.

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 2

2η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Προεπιλογής Μικτών Εθνικών Ομάδων

ΠΑΙΔΩΝ:
ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 8-0

1. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2. ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
3. ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
4. ΛΥΚΟΥΔΗΣ ρΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5. ΝΑΙΔΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
6. ΓΚΙΝΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
7. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΗΣΗΣ
8. ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ
9. ΝΤΟΥΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11. ΚΑΓΙΑΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
12. ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
13. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
14. ΔΕΡΜΑΤΙΔΗΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
15. ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΥΜΕΩΝ
16. ΤΑΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
17. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18. ΜΑΝΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ


ΝΕΩΝ:
ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 10-1

1. ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΤΡΑΙΑΝΟΣ
2. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4. ΔΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5. ΜΗΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6. ΜΕΔΙ ΧΡΗΣΤΟΣ
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
8. ΓΩΓΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
9. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
10. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
11. ΣΠΑΝΔΩΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12. ΚΟΤΣΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
13. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14. ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15. ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
16. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
17. ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18. ΣΕΙΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ