Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας (Κ14 – Κ12 – Κ10) για το Σαββατοκύριακο 16 & 17/11/2019.
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/11/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)”Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019
Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Α’ & Β’ κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 9 & 10/11/2019:
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019”Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)
Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων πρωταθλημάτων υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας για το Σάββατο 9/11/2019:
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)”Προεπιλογή Ποδοσφαιριστών Μικτών Ομάδων Κ14 – Κ12 ΕΠΣ Φλώρινας
Κύριε Πρόεδρε,
Παρακαλούμε να στείλετε ποδοσφαιριστές σας τη Δευτέρα 11/11/2019 στο γήπεδο ΙΤΕΑΣ και την Τέταρτη 13/11/2019 στο γήπεδο Δ.Α.Κ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ όπου θα γίνουν προεπιλογές ποδοσφαιριστών των Μικτών ομάδων Ε.Π.Σ ΦΛΩΡΙΝΑΣ για μεν την ΜΙΚΤΗ Κ-12 οι γεννηθέντες 2008 – 2009 στΙς 3.00μμ για δε την ΜΙΚΤΗ Κ-14 οι γεννηθέντες 2006 – 2007 στις 4.00μμ.
ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΣΤΟΛΗ.
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΑΠΑΝΤΕΣ ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΕΛΤΙΟ ΑΘΛΗΤΗ ΚΑΙ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ.
Για το Δ.Σ.
Ο Πρόεδρος
Κωνσταντινος Αντωνιάδης
Ο Γεν.Γραμματέας
Χρήστος Γιαπράκης
Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2 & 3/11/2019 (8η Αγωνιστική)
Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 2 & 3/11/2019 (8η Αγωνιστική):
ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11/2019
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ | ΩΡΑ | ΟΜΑΔΕΣ |
Δ.Γ. ΜΕΛΙΤΗΣ | 3:00μμ | ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ |
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ | 3:00μμ | Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ |
Δ.Γ. ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ | 3:00μμ | ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΡΕΣΠΑ ΠΡΕΣΠΑΣ |
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ | 3:00μμ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 3/11/2019
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ | ΩΡΑ | ΟΜΑΔΕΣ |
Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | 3:00μμ | ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ |
Δ.Γ. ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ | 3:00μμ | ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ |
Δ.Γ. ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ | 3:00μμ | Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ |
Δ.Γ. ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ | 3:00μμ | Π.ΜΕΛΑΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ |
Δ.Γ. ΜΕΣΟΝΗΣΙΟΥ | 3:00μμ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ |
Δ.Γ. ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ | 3:00μμ | ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ |
Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.
ΠΡΟΣΟΧΗ. Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων σύμφωνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την Προκήρυξη και να μεριμνήσουν για τα μέτρα τάξης και πρώτων βοηθειών.
Σε περίπτωση αναβολής αγώνος για οποιονδήποτε λόγο, αυτός θα διεξαχθεί την Τετάρτη 6/11/2019και ώρα 3:00μμ χωρίς άλλη ειδοποίηση.
Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 2 & 3/11/2019 (Κ14-Κ12-Κ10)
Ακολουθεί το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου για τα Πρωταθλήματα Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας (Κ14 – Κ12 – Κ10) για το Σαββατοκύριακο 2 & 3/11/2019.
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 2 & 3/11/2019 (Κ14-Κ12-Κ10)”Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 26 & 27/10/2019 (7η Αγωνιστική)
Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 26 & 27/10/2019 (7η Αγωνιστική):
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 26 & 27/10/2019 (7η Αγωνιστική)”Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 26/10/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)
Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου των Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας που θα διεξαχθούν το Σάββατο 26/10/2019:
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 26/10/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)”Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)
Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 19 & 20/10/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10).
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)”Πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 2019-2020 (Κ14 – Κ12 – Κ10)
Από τους παρακάτω συνδέσμους μπορείτε να “κατεβάσετε” το πλήρες πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου των Πρωταθλημάτων Υποδομής Κ14, Κ12, Κ10 ΕΠΣ Φλώρινας 2019-2020 (αρχεία PDF έτοιμα για εκτύπωση):
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 2019-2020 (Κ14 – Κ12 – Κ10)”