Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 15 & 16/9/2018 για το πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας:
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/9/2018
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ | ΩΡΑ | ΟΜΑΔΕΣ |
Δ.Γ. ΑΧΛΑΔΑΣ | 5:00μμ | ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ |
Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 15 & 16/9/2018 για το πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας:
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ | ΩΡΑ | ΟΜΑΔΕΣ |
Δ.Γ. ΑΧΛΑΔΑΣ | 5:00μμ | ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ |
Την Δευτέρα 27 Αυγούστου πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΣ Φλώρινας η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας παρουσία εκπροσώπων των ομάδων και μελών του Δ.Σ. της Ένωσης.
Φέτος θα συμμετέχουν στο πρωτάθλημα 11 ομάδες καθώς δεν δήλωσε συμμετοχή ο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ. Τα σωματεία της Α’ Κατηγορίας που δήλωσαν συμμετοχή είναι: Συνεχίστε την ανάγνωση του “Κλήρωση Πρωταθλήματος Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2018-2019”
Σας ενημερώνουμε ότι προκηρύχθηκε το Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2018-2019. Οι ομάδες πρέπει να κάνουν δήλωση συμμετοχής το αργότερο μέχρι 11 Αυγούστου 2018 ημέρα Σάββατο. Συνεχίστε την ανάγνωση του “Προκήρυξη Πρωταθλήματος ΕΠΣ Φλώρινας 2018-2019”
31/3/2018 & 1/4/2018
ΑΓΩΝΑΣ | ΑΠΟΤ. |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ | 0 : 4 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ | 1 : 1 |
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ | 3 : 0 |
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ | 4 : 3 |
ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ | 2 : 6 |
ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ | 0 : 3 |
31/3/2018 & 1/4/2018
ΑΓΩΝΑΣ | ΑΠΟΤ. |
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – Α.Σ. Α.ΥΔΡΟΥΣΑΣ | 1 : 3 |
ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ | 3 : 1 |
ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ | 4 : 2 |
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | 6 : 1 |
Σήμερα Σάββατο 31 Μαρτίου 2018 διεξήχθησαν αγώνες ποδοσφαίρου για την Α1′ & Β’ Κατηγορία ΕΠΣ Φλώρινας με τα παρακάτω αποτελέσματα:
ΟΜΑΔΕΣ | ΑΠΟΤ. |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ | 0-4 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ | 1-1 |
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 31/3/2018”
Σας ενημερώνουμε ότι ορίστηκαν οι διαιτητές για τους αγώνες ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας του Σαββατοκύριακου 31/3/2018 & 1/4/2018.
Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στη σελίδα “Ορισμοί Διαιτητών”.
Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 31/3/2018 και Κυριακής 1/4/2018:
ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ | ΟΜΑΔΕΣ |
Δ.Γ. ΒΑΡΙΚΟΥ | 4:00 μ.μ. | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ |
Δ.Γ. ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ | 4:00 μ.μ. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ |
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ | 4:00 μ.μ. | Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – Α.Σ. Α.ΥΔΡΟΥΣΑΣ |
Δ.Γ. ΛΕΥΚΩΝΑ | 4:00 μ.μ. | ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ |
Δ.Γ. ΠΕΤΡΩΝ | 4:00 μ.μ. | ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ |
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 31/3/2018 & 1/4/2018”
17 & 18/3/2018
ΑΓΩΝΑΣ | ΑΠΟΤ. |
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ | 2 : 2 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ | 0 : 2 |
ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ | 1 : 2 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ | 3 : 0 |
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ | 2 : 2 |
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ | 2 : 1 |
17 & 18/2/2018
ΑΓΩΝΑΣ | ΑΠΟΤ. |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ | 1 : 0 |
Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ | 1 : 6 |
ΤΡΟΠΑΙΟΦ. ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ | 2 : 0 |
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ | 2 : 0 |
ΡΕΠΟ Η ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ