Ορισμοί Διαιτητών 16 & 17/12/2017

Ορισμοί διαιτητών για τους αγώνες ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/12/2017

Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017

ΑΓΩΝΑΣ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Γ. ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΩΡΑ: 3:00μ.μ.
ΔΙΑΤΗΤΗΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ
ΚΑΤΗΣ ΔΡΑΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12/2017 Συνεχίστε την ανάγνωση του «Ορισμοί Διαιτητών 16 & 17/12/2017»

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/12/2017 (Α1′, Α’, Β’ Κατηγορία)

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

Η ΕΠΣ Φλώρινας σας γνωρίζει το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 16 & 17/12/2017.

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3:00μ.μ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ.Γ. ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 3:00μ.μ. ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
Δ.Γ. ΙΤΙΑΣ 3:00μ.μ. ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ
Δ.Γ. ΠΕΛΑΡΓΟΥ 3:00μ.μ. Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ
Δ.Γ. ΠΕΤΡΩΝ 3:00μ.μ. ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Γ. ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3:00μ.μ. ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/12/2017 (Α1′, Α’, Β’ Κατηγορία)»

Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 16/12/2017 (Παιδικό, Προπαιδικό, Τζούνιορ, Προτζούνιορ)

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
ΓΗΠ.BALLA DORO 10.00π.μ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ ΑΕΤΟΥ 10.30π.μ. Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΓΗΠ.BALLA DORO 11.30π.μ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 16/12/2017 (Παιδικό, Προπαιδικό, Τζούνιορ, Προτζούνιορ)»

Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – 11η Αγωνιστική – Α1′ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 11ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

9 & 10/12/2017

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α. ΠΑΝΤ/ΝΑ – ΕΛΛΑΣ ΑΝΩ ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ  7:2
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ  0:0
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ  1:1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ  3:1
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ  4:1
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ  0:2

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – 11η Αγωνιστική – Α1′ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018»

Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – 11η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 11ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

9 & 10/12/2017

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 5:4
ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ 2:2
ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – Α.Σ. ΞΥΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 4:0
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 4:0

ΡΕΠΟ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ


Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – 11η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018»

Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – 9η Αγωνιστική – Β’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 9ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

9 & 10/12/2017

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ 4:2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ 7:2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΡΕΣΠΑ ΠΡΕΣΠΑΣ 1:3
ΑΣ ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ. ΚΛΕΙΝΩΝ 4:2

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – 9η Αγωνιστική – Β’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018»

Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 9/12/2017 (Α1′, Α’ και Β’ Κατηγορία)

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

Α1′ Κατηγορία

 ΑΓΩΝΑΣ  ΑΠΟΤ.
 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ  3:1
 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ  4:1
 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ  0:2

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 9/12/2017 (Α1′, Α’ και Β’ Κατηγορία)»

Ορισμοί Διαιτητών 9 & 10/12/2017

Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12/2017

ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ ΜΠΑΛΑΚΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝ/ΡΙΟΥ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ ΚΑΛΔΑΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12/2017

ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ ΜΑΛΕΖΙΔΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ ΨΑΛΙΔΑΣ

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Ορισμοί Διαιτητών 9 & 10/12/2017»

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 9 & 10/12/2017

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/12/2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12/2017 – 3:00μ.μ.

 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ  ΩΡΑ  ΟΜΑΔΕΣ
 Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 3:00μ.μ.  ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
 Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ 3:00μ.μ.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝ/ΡΙΟΥ
 Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00μ.μ.  ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
 Δ.Γ. ΚΟΛΧΙΚΗΣ 3:00μ.μ.  ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ
 Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 3:00μ.μ.  Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ
 Δ.Γ. ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3:00μ.μ.  ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛ/ΝΟΥ – Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 9 & 10/12/2017»