7η Αγωνιστική – Β’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

 ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ 0-3
 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ 1-0
 ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ 3-1
 ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-2

Συνεχίστε την ανάγνωση του “7η Αγωνιστική – Β’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018”

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας: 3η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 1

ΝΕΩΝ:
ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1-3

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 4

ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ Τ
ΚΟΤΣΛΗΣ Π.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Β.
ΔΑΙΚΟΣ Π.
ΜΗΣΙΟΣ Γ.
ΜΕΔΙ Χ.
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΓΩΓΟΣ Ρ.
ΤΣΟΛΑΚΗΣ Ρ.
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΕΦ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΣΠΑΝΔΟΝΙΔΗΣ Α.
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ Γ.
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ Γ.
ΜΠΑΛΚΟΣ Β.
ΦΙΛΛΙΠΟΥ Ι.
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ Ι.
ΜΙΧΑΗΛ Κ.


ΠΑΙΔΩΝ:
ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 4-2

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 3

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Α.
ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ Α.
ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ Α.
ΛΥΚΟΥΔΗΣ Α.
ΝΑΙΔΟΣ Σ.
ΓΚΙΝΟΥΔΗΣ Α.
ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ζ.
ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ
ΝΤΟΥΡΟΣ Λ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΚΑΓΙΑΛΙΔΗΣ Π.
ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΚΕΦΑΛΑΣ Σ.
ΦΕΡΧΑΤΙ Ο.
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Γ.
ΜΑΝΟΣ Β.

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 2

2η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Προεπιλογής Μικτών Εθνικών Ομάδων

ΠΑΙΔΩΝ:
ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 8-0

1. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2. ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
3. ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
4. ΛΥΚΟΥΔΗΣ ρΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5. ΝΑΙΔΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
6. ΓΚΙΝΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
7. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΗΣΗΣ
8. ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ
9. ΝΤΟΥΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11. ΚΑΓΙΑΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
12. ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
13. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
14. ΔΕΡΜΑΤΙΔΗΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
15. ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΥΜΕΩΝ
16. ΤΑΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
17. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18. ΜΑΝΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ


ΝΕΩΝ:
ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 10-1

1. ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΤΡΑΙΑΝΟΣ
2. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4. ΔΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5. ΜΗΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6. ΜΕΔΙ ΧΡΗΣΤΟΣ
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
8. ΓΩΓΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
9. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
10. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
11. ΣΠΑΝΔΩΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12. ΚΟΤΣΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
13. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14. ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15. ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
16. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
17. ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18. ΣΕΙΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Ευχές της ΕΠΣ Φλώρινας

Η ΕΠΣ Φλώρινας εύχεται στους διαιτητές της Ένωσης μας που υπέπεσαν σε τροχαίο ατύχημα επιστρέφοντας από την Καστόρια περαστικά καλή ανάρρωση και γρήγορη επιστροφή κοντά μας.

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

6η Αγωνιστική – Β’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 6ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

 Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ 0-0
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ 3-2
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ 1-0
 ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ 5-4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1. Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ 11
 2. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ 10
 3. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10
 4. ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ 9
 5. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ 9
 6. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ 7
 7. ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ 4
 8. ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3

Για την αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα “Πρωτάθλημα 2017-2018


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ
ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Δείτε και το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Β’ Κατηγορία) [PDF]

8η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 4-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ 2-0
 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ (ΔΙΑΚΟΠΗ)
 ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 2-6

ΡΕΠΟ Ο Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ 19
 2. ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ 16
 3. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14
 4. Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 12
 5. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 10
 6. ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ 7
 7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ 6
 8. ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 4
 9. ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ 1

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα “Πρωτάθλημα 2017-2018


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ
ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΡΕΠΟ Η ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α’ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

8η Αγωνιστική – Α1′ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 0-1
ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 8-1
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 6-0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 4-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1. ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 24
 2. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 21
 3. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 16
 4. ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 15
 5. ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 15
 6. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 12
 7. ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 11
 8. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 8
 9. ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 6
 10. ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 5
 11. ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 3
 12. ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 2

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα “Πρωτάθλημα 2017-2018


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

 

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 11 & 12/11/2017 Α1′-Α’-Β’ Κατηγορίας (9η Αγωνιστική)

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 11 & 12/11/2017:

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017 – 3:00 μ.μ.:

 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ  ΩΡΑ  ΟΜΑΔΕΣ
 Δ.Γ. ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ  3:00 μ.μ.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ. – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
 Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ 3:00 μ.μ.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
 Δ.Γ. ΙΤΕΑΣ 3:00 μ.μ.  ΙΤΕΑ ΙΤΕΑΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
 Δ.Γ. ΠΕΛΑΡΓΟΥ 3:00 μ.μ.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ
 Δ.Γ. ΠΕΤΡΩΝ 3:00 μ.μ.  ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ
 Δ.Γ.ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3:00 μ.μ.  ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
 Δ.Γ. ΛΕΥΚΩΝΑ 3:00 μ.μ.  ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11/2017 – 3:00 μ.μ.

 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ  ΩΡΑ  ΟΜΑΔΕΣ
 Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00 μ.μ.  ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ
 Δ.Γ. ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 3:00 μ.μ.  ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ
 Δ.Γ. ΛΕΒΑΙΑΣ 3:00 μ.μ.  ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
 Δ.Γ.ΛΟΦΩΝ 3:00 μ.μ.  ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΜΕΛΙΤΕΥΣΗ ΜΕΛΙΤΗΣ
 Δ.Γ. ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 3:00 μ.μ.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ
 Δ.Γ. ΚΕΛΛΗΣ 3:00 μ.μ.  ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧ.
 Δ.Γ. ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 3:00 μ.μ.  ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

ΠΡΟΣΟΧΗ:Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων , για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων και συμφώνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την προκήρυξη ,να μεριμνήσουν για τα μετρά τάξης και πρώτων βοηθειών.

ΚΟΙΝΟΠΟΙΕΙΤΑΙ: Ενδιαφερόμενα Αθλητικά Σωματεία και γυμναστήρια τέλεσης αγώνων.

Σε περίπτωση αναβολής αγώνος για οποιονδήποτε λόγο, αυτός θα διεξαχθεί την Τετάρτη 15/11/2017 – ώρα 3:00 μ.μ. χωρίς άλλη ειδοποίηση.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Ο Γ.ΓΡΑΜΑΤΕΑΣ ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΓΙΑΠΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

5η Αγωνιστική – Πρόγραμμα Αγώνων Τζούνιορ – Προτζουνιορ

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδ/ρου 11-12/11/2017

ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017:

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10.30πμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017:

Δ.Γ ΑΕΤΟΥ 10.30πμ Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ.Γ ΒΑΡΙΚΟΥ 10.30πμ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝ/ΝΑ
Δ.Γ ΒΑΡΙΚΟΥ 12.00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ.Γ ΑΕΤΟΥ 12.00 Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝ/ΝΑ
ΓΗΠ.BALLA DORO 10.30πμ ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Α.Κ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11/2017:

Δ.Γ ΛΕΥΚΩΝΑ 12.00 ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017:

ΓΗΠ.BALLA DORO 11.30πμ ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Α.Κ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

ΠΡΟΣΟΧΗ:Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων , για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων και συμφώνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την προκήρυξη ,να μεριμνήσουν για τα μετρά τάξης και πρώτων βοηθειών.

ΚΟΙΝΟΠΟΙΕΙΤΑΙ: Ενδιαφερόμενα Αθλητικά Σωματεία και γυμναστήρια τέλεσης αγώνων.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Ο Γ.ΓΡΑΜΑΤΕΑΣ ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΓΙΑΠΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ