Αγώνες για την 10η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2019-2020 διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 16 & 17/11/2019 με τα εξής αποτελέσματα:
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/11/2019 (10η Αγωνιστική)”Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/11/2019 (10η Αγωνιστική)
Το Σαββατοκύριακο 16 & 17 Νοεμβρίου 2019 είχαμε τους αγώνες για την 10η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας με τα εξής αποτελέσματα:
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/11/2019 (10η Αγωνιστική)”Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/11/2019 (10η Αγωνιστική)
Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου για την Α’ & Β’ Κατηγορία ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 16 & 17/11/2019 (10η Αγωνιστική):
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/11/2019
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ | ΩΡΑ | ΟΜΑΔΕΣ |
Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ | 3:00μμ | ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ |
Δ.Γ. ΙΤΕΑΣ | 3:00μμ | ΙΤΕΑ ΙΤΕΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ |
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ | 3:00μμ | Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ |
Δ.Γ. ΜΕΣΟΝΗΣΙΟΥ | 3:00μμ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11/2019
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ | ΩΡΑ | ΟΜΑΔΕΣ |
Δ.Γ. ΜΕΛΙΤΗΣ | 3:00μμ | ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ |
Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | 3:00μμ | ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ |
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ | 3:00μμ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – ΠΡΕΣΠΑ ΠΡΕΣΠΑΣ |
Δ.Γ. ΒΑΡΙΚΟΥ | 3:00μμ | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ |
Δ.Γ. ΠΕΛΑΡΓΟΥ | 3:00μμ | Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ |
Δ.Γ. ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ | 3:00μμ | ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – Π.ΜΕΛΑΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ |
Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.
ΠΡΟΣΟΧΗ. Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων σύμφωνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την Προκήρυξη και να μεριμνήσουν για τα μέτρα τάξης και πρώτων βοηθειών.
Σε περίπτωση αναβολής αγώνος για οποιονδήποτε λόγο, αυτός θα διεξαχθεί την Τετάρτη 20/11/2019 και ώρα 3:00μμ χωρίς άλλη ειδοποίηση.
Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/11/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)
Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας (Κ14 – Κ12 – Κ10) για το Σαββατοκύριακο 16 & 17/11/2019.
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/11/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)”Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019 (9η Αγωνιστική)
Το Σαββατοκύριακο 9 και 10 Νοεμβρίου διεξήχθησαν αγώνες για την 9η Αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας με τα εξής αποτελέσματα:
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019 (9η Αγωνιστική)”Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019 (9η Αγωνιστική)
Το Σαββατοκύριακο είχαμε τους αγώνες για την 9η Αγωνιστική του Πρωταθλήματος Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2019-2020. Τα αποτελέσματα ήταν τα παρακάτω:
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019 (9η Αγωνιστική)”Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019
Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Α’ & Β’ κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 9 & 10/11/2019:
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019”Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)
Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων πρωταθλημάτων υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας για το Σάββατο 9/11/2019:
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)”Προεπιλογή Ποδοσφαιριστών Μικτών Ομάδων Κ14 – Κ12 ΕΠΣ Φλώρινας
Κύριε Πρόεδρε,
Παρακαλούμε να στείλετε ποδοσφαιριστές σας τη Δευτέρα 11/11/2019 στο γήπεδο ΙΤΕΑΣ και την Τέταρτη 13/11/2019 στο γήπεδο Δ.Α.Κ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ όπου θα γίνουν προεπιλογές ποδοσφαιριστών των Μικτών ομάδων Ε.Π.Σ ΦΛΩΡΙΝΑΣ για μεν την ΜΙΚΤΗ Κ-12 οι γεννηθέντες 2008 – 2009 στΙς 3.00μμ για δε την ΜΙΚΤΗ Κ-14 οι γεννηθέντες 2006 – 2007 στις 4.00μμ.
ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΣΤΟΛΗ.
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΑΠΑΝΤΕΣ ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΕΛΤΙΟ ΑΘΛΗΤΗ ΚΑΙ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ.
Για το Δ.Σ.
Ο Πρόεδρος
Κωνσταντινος Αντωνιάδης
Ο Γεν.Γραμματέας
Χρήστος Γιαπράκης
Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2 & 3/10/2019 (8η Αγωνιστική)
Αγώνες για την 8η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 2 & 3/11/2019. Τα αποτελέσματα ήταν τα παρακάτω:
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2 & 3/10/2019 (8η Αγωνιστική)”