Το Σαββατοκύριακο 2 & 3 Νοεμβρίου διεξήχθησαν αγώνες για την 8η Αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2019-2020 με τα εξής αποτελέσματα:
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2 & 3/11/2019 (8η Αγωνιστική)”Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2 & 3/11/2019 (8η Αγωνιστική)
Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 2 & 3/11/2019 (8η Αγωνιστική):
ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11/2019
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ | ΩΡΑ | ΟΜΑΔΕΣ |
Δ.Γ. ΜΕΛΙΤΗΣ | 3:00μμ | ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ |
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ | 3:00μμ | Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ |
Δ.Γ. ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ | 3:00μμ | ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΡΕΣΠΑ ΠΡΕΣΠΑΣ |
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ | 3:00μμ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 3/11/2019
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ | ΩΡΑ | ΟΜΑΔΕΣ |
Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | 3:00μμ | ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ |
Δ.Γ. ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ | 3:00μμ | ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ |
Δ.Γ. ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ | 3:00μμ | Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ |
Δ.Γ. ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ | 3:00μμ | Π.ΜΕΛΑΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ |
Δ.Γ. ΜΕΣΟΝΗΣΙΟΥ | 3:00μμ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ |
Δ.Γ. ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ | 3:00μμ | ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ |
Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.
ΠΡΟΣΟΧΗ. Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων σύμφωνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την Προκήρυξη και να μεριμνήσουν για τα μέτρα τάξης και πρώτων βοηθειών.
Σε περίπτωση αναβολής αγώνος για οποιονδήποτε λόγο, αυτός θα διεξαχθεί την Τετάρτη 6/11/2019και ώρα 3:00μμ χωρίς άλλη ειδοποίηση.
Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 2 & 3/11/2019 (Κ14-Κ12-Κ10)
Ακολουθεί το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου για τα Πρωταθλήματα Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας (Κ14 – Κ12 – Κ10) για το Σαββατοκύριακο 2 & 3/11/2019.
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 2 & 3/11/2019 (Κ14-Κ12-Κ10)”Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 26 & 27/10/2019 (7η Αγωνιστική)
Το Σαββατοκύριακο 26 & 27 Οκτωβρίου 2019 διεξήχθησαν αγώνες για την 7η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας με τα εξής αποτελέσματα:
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 26 & 27/10/2019 (7η Αγωνιστική)”Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 26 & 27/10/2019 (7η Αγωνιστική)
Το Σαββατοκύριακο 26 & 27/10/2019 είχαμε τους αγώνες για την 7η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας. Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής:
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 26 & 27/10/2019 (7η Αγωνιστική)”Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 26 & 27/10/2019 (7η Αγωνιστική)
Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 26 & 27/10/2019 (7η Αγωνιστική):
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 26 & 27/10/2019 (7η Αγωνιστική)”Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 26/10/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)
Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου των Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας που θα διεξαχθούν το Σάββατο 26/10/2019:
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 26/10/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)”Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (6η Αγωνιστική)
Το Σαββατοκύριακο 19 & 20/10/2019 είχαμε αγώνες για την 6η Αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2019-2020. Τα αποτελέσματα ήταν τα παρακάτω:
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (6η Αγωνιστική)”Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (6η Αγωνιστική)
Το Σαββατοκύριακο 19 & 20/10/2019 διεξήχθησαν αγώνες για το Πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας (6η Αγωνιστική). Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής:
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (6η Αγωνιστική)”Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (6η Αγωνιστική)
Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου των πρωταθλημάτων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 19 & 20/10/2019.
Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (6η Αγωνιστική)”