Στη Νάουσα ο αγώνας της Μικτής Νέων ΕΠΣ Φλώρινας

ΕΠΟ - Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία

Στο Δ.Γ. Νάουσας θα διεξαχθεί ο αγώνας της 2ης φάσης του Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων μεταξύ της Μικτής Νέων ΕΠΣ Φλώρινας και της αντίστοιχης ομάδας της ΕΠΣ Σερρών.

Ο αγώνας θα γίνει την Τετάρτη 7/2/2018 στις 14:30.

Την Τετάρτη 14/2/2018 οι ημιτελικοί του Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας

Κύπελλο ΕΠΣ Φλώρινας

Η Ε.Π.Σ ΦΛΩΡΙΝΑΣ σας ενημερώνει  ότι  οι ημιτελικοί αγώνες Κυπέλλου 2017-2018 θα διεξαχθούν την Τέταρτη 14/2/2018 στις 15:00 με τα ακόλουθα ζευγάρια:

 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Θύελλα Φιλώτα - Σήμα
VS.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΠΑΝΤ/ΝΑ
Μακεδονικός Αγίου Παντελεήμονα - Σήμα

 

 ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Ερμής Αμυνταίου - Σήμα
 VS.  ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
Αίαντας Αμμοχωρίου - Σήμα

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βλέπετε τη σελίδα “Κύπελλο“.

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 27 & 28/1/2018

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 27 & 28/1/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/1/2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00 μμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00 μμ ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Γ. ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 3:00 μμ ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ
Δ.Γ. ΚΟΛΧΙΚΗΣ 3:00 μμ ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦ. ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 3:00 μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Γ. Α.ΥΔΡΟΥΣΑΣ 3:00 μμ Α.Σ.ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ – ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 27 & 28/1/2018”

Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – Α1′ Κατηγορία – 14η Αγωνιστική – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 14ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

20 & 21/1/2018

ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΕΛΛΑΣ Α. ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 2 : 0
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0 : 3
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 0 : 6
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ – ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 2 : 3
ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 1 : 1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 1

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – Α1′ Κατηγορία – 14η Αγωνιστική – Πρωτάθλημα 2017-2018”

Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 20/1/2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

Τα αποτελέσματα των Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας (Α1′ Κατηγορία) του Σαββάτου 20/1/2018 είναι τα εξής:

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ  – ΕΛΛΑΣ ΑΝΩ ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 2 : 0
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0 : 3
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ  – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 0 : 6

Με τη Μικτή Νέων ΕΠΣ Σερρών κληρώθηκε η Μικτή Νέων ΕΠΣ Φλώρινας

ΕΠΟ - Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία

Διεξήχθη στα γραφεία της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας η κλήρωση της δεύτερης φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων Παίδων και Νέων.

Τα ζευγάρια που ανέδειξε η κλήρωση για τη 2η φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων Νέων, στην οποία συμμετέχει και η Μικτή Νέων ΕΠΣ Φλώρινας, είναι τα ακόλουθα:

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (Τετάρτη 07/02/2018)
ΕΠΣ Τρικάλων – ΕΠΣ Ξάνθης
ΕΠΣ Ηρακλείου – ΕΠΣ Άρτας
ΕΠΣ Φλώρινας – ΕΠΣ Σερρών (ο αγώνας θα διεξαχθεί στο Δ.Γ. Νάουσας)
ΕΠΣ Μακεδονίας – ΕΠΣ Θεσσαλίας Συνεχίστε την ανάγνωση του “Με τη Μικτή Νέων ΕΠΣ Σερρών κληρώθηκε η Μικτή Νέων ΕΠΣ Φλώρινας”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 20 & 21/1/2018

Η ΕΠΣ Φλώρινας σας γνωρίζει το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 20 & 21/1/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1/2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΛΕΒΑΙΑΣ 3:00μμ ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ 3:00μμ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
Δ.Γ. ΛΟΦΩΝ 3:00μμ ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ.Γ. ΣΙΤΑΡΙΑΣ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦ. ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
Δ.Γ.Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ
Δ.Γ. ΠΕΤΡΩΝ 3:00μμ ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ
Δ.Γ. ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3:00μμ ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ
Δ.Γ. ΚΕΛΛΗΣ 3:00μμ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟ ΝΕΡΟ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 20 & 21/1/2018”