Αποτελέσματα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 25 & 26/1/2020 (15η Αγωνιστική)

Α' Κατηγορία ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σαββατοκύριακο 25 & 26 Ιανουαρίου 2020 διεξήχθησαν αγώνες για τη 15η Αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας. Τα αποτελέσματα ήταν τα παρακάτω:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 25 & 26/1/2020 (15η Αγωνιστική)”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 25 & 26/1/2020 (15η Αγωνιστική)

τερματοφύλακας ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Α’ και Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 25 & 26 Ιανουαρίου 2020:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 25 & 26/1/2020 (15η Αγωνιστική)”

Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 18 & 19/1/2020 (14η Αγωνιστική)

Α' Κατηγορία ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σαββατοκύριακο 18 & 19/1/2020 είχαμε τους αγώνες της 14ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας με τα εξής αποτελέσματα:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 18 & 19/1/2020 (14η Αγωνιστική)”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 18 & 19/1/2020 (14η Αγωνιστική)

μπάλα ποδοσφαίρου - ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου για τα πρωταθλήματα της Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας του Σαββατοκύριακου 18 & 19/1/2020 (14η Αγωνιστική):

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 18 & 19/1/2020 (14η Αγωνιστική)”

Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 14 & 15/12/2019 (13η Αγωνιστική)

Α' Κατηγορία ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σαββατοκύριακο 14 & 15 Δεκεμβρίου 2019 διεξήχθησαν αγώνες για την 13η Αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας. Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 14 & 15/12/2019 (13η Αγωνιστική)”

Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 7 & 8/12/2019 (12η Αγωνιστική)

Α' Κατηγορία ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σαββατοκύριακο 7 & 8/12/2019 ξεκίνησε ο Β’ ΓΥΡΟΣ για την Α’ Κατηγορία ΕΠΣ Φλώρινας με τους αγώνες της 12ης Αγωνιστικής. Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 7 & 8/12/2019 (12η Αγωνιστική)”

Πρόγραμμα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 7 & 8/12/2019 (12η Αγωνιστική)

ποδόσφαιρο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου για τα πρωταθλήματα της Α’ και Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 7 & 8 Δεκεμβρίου 2019 (12η Αγωνιστική):

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 7 & 8/12/2019 (12η Αγωνιστική)”

Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 30/11 & 1/12/2019 (11η Αγωνιστική)

Α' Κατηγορία ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σαββατοκύριακο 30 Νοεμβρίου και 1 Δεκεμβρίου 2019 διεξήχθησαν αγώνες για την 11η Αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας. Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 30/11 & 1/12/2019 (11η Αγωνιστική)”

Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/11/2019 (10η Αγωνιστική)

12η αγωνιστική | Μελιτέας Μελίτης - Άρης Παλαιοχωρίου 1-3

Αγώνες για την 10η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2019-2020 διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 16 & 17/11/2019 με τα εξής αποτελέσματα:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/11/2019 (10η Αγωνιστική)”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/11/2019 (10η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου για την Α’ & Β’ Κατηγορία ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 16 & 17/11/2019 (10η Αγωνιστική):


ΣΑΒΒΑΤΟ 16/11/2019

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 3:00μμ ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ
Δ.Γ. ΙΤΕΑΣ 3:00μμ ΙΤΕΑ ΙΤΕΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
Δ.Γ. ΜΕΣΟΝΗΣΙΟΥ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11/2019

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΜΕΛΙΤΗΣ 3:00μμ ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ
Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 3:00μμ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – ΠΡΕΣΠΑ ΠΡΕΣΠΑΣ
Δ.Γ. ΒΑΡΙΚΟΥ 3:00μμ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ
Δ.Γ. ΠΕΛΑΡΓΟΥ 3:00μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Γ. ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 3:00μμ ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – Π.ΜΕΛΑΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

ΠΡΟΣΟΧΗ. Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων σύμφωνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την Προκήρυξη και να μεριμνήσουν για τα μέτρα τάξης και πρώτων βοηθειών.

Σε περίπτωση αναβολής αγώνος για οποιονδήποτε λόγο, αυτός θα διεξαχθεί την Τετάρτη 20/11/2019 και ώρα 3:00μμ χωρίς άλλη ειδοποίηση.

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας