Αποτελέσματα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 24 & 25/10/2020 (5η Αγωνιστική)

τερματοφύλακας ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σαββατοκύριακο 24 & 25/10/2020 διεξήχθησαν αγώνες για την 5η Αγωνιστική των Πρωταθλημάτων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας με τα παρακάτω αποτελέσματα:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 24 & 25/10/2020 (5η Αγωνιστική)”

Πρόγραμμα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 24 & 25/10/2020 (5η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 24 & 25/10/2020:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 24 & 25/10/2020 (5η Αγωνιστική)”

Αποτελέσματα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 17 & 18/10/2020 (4η Αγωνιστική)

ποδόσφαιρο ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σαββατοκύριακο 17 & 18 Οκτωβρίου διεξήχθησαν αγώνες για την 4η αγωνιστική των πρωταθλημάτων της Α’ και Β’ κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας. Τα αποτελέσματα ήταν τα παρακάτω:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 17 & 18/10/2020 (4η Αγωνιστική)”

Πρόγραμμα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 17 & 18/10/2020 (4η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 17 & 18/10/2020 (4η αγωνιστική):

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 17 & 18/10/2020 (4η Αγωνιστική)”

Αποτελέσματα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/10/2020 (3η Αγωνιστική)

αθλητικό παπούτσι και μπάλα

Το Σαββατοκύριακο 10 και 11 Οκτωβρίου διεξήχθησαν ποδοσφαιρικοί αγώνες για τα πρωταθλήματα Α’ & Β’ κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας με τα παρακάτω αποτελέσματα:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/10/2020 (3η Αγωνιστική)”

Πρόγραμμα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/10/2020 (3η Αγωνιστική)

μπάλα ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σάββατο 10 και την Κυριακή 11 Οκτωβρίου 2020 θα διεξαχθούν αγώνες για την 3η αγωνιστική των πρωταθλημάτων της Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας. Το πρόγραμμα αγώνων έχει ως εξής:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/10/2020 (3η Αγωνιστική)”

Πρόγραμμα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 26 & 27/9/2020 (2η Αγωνιστική)

τερματοφύλακας ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου για τα πρωταθλήματα της Α’ & Β’ κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 26 & 27/9/2020 (2η αγωνιστική):

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 26 & 27/9/2020 (2η Αγωνιστική)”

Αποτελέσματα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/9/2020 (1η Αγωνιστική)

Ποδοσφαιριστής

Το Σαββατοκύριακο 19 & 20 Σεπτεμβρίου ξεκίνησαν τα Πρωταθλήματα της Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2020-2021 με την 1η Αγωνιστική. Τα αποτελέσματα ήταν τα παρακάτω:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/9/2020 (1η Αγωνιστική)”

Ξεκινάνε τα πρωταθλήματα Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας (Πρόγραμμα Αγώνων 19 & 20/9/2020)

ποδόσφαιρο ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σαββατοκύριακο 19 & 20 Σεπτεμβρίου 2020 ξεκινάνε τα πρωταθλήματα της Α’ και Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας με την 1η Αγωνιστική. Το πρόγραμμα αγώνων έχει ως εξής:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Ξεκινάνε τα πρωταθλήματα Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας (Πρόγραμμα Αγώνων 19 & 20/9/2020)”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2 & 3/11/2019 (8η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 2 & 3/11/2019 (8η Αγωνιστική):

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11/2019

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΜΕΛΙΤΗΣ 3:00μμ ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ
Δ.Γ. ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 3:00μμ ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΡΕΣΠΑ ΠΡΕΣΠΑΣ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/11/2019

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 3:00μμ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ
Δ.Γ. ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 3:00μμ ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
Δ.Γ. ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 3:00μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
Δ.Γ. ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ 3:00μμ Π.ΜΕΛΑΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ
Δ.Γ. ΜΕΣΟΝΗΣΙΟΥ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
Δ.Γ. ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 3:00μμ ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

ΠΡΟΣΟΧΗ. Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων σύμφωνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την Προκήρυξη και να μεριμνήσουν για τα μέτρα τάξης και πρώτων βοηθειών.

Σε περίπτωση αναβολής αγώνος για οποιονδήποτε λόγο, αυτός θα διεξαχθεί την Τετάρτη 6/11/2019και ώρα 3:00μμ χωρίς άλλη ειδοποίηση.

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας