Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2 & 3/11/2019 (8η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 2 & 3/11/2019 (8η Αγωνιστική):

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11/2019

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΜΕΛΙΤΗΣ 3:00μμ ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ
Δ.Γ. ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 3:00μμ ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΡΕΣΠΑ ΠΡΕΣΠΑΣ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/11/2019

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 3:00μμ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ
Δ.Γ. ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 3:00μμ ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
Δ.Γ. ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 3:00μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
Δ.Γ. ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ 3:00μμ Π.ΜΕΛΑΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ
Δ.Γ. ΜΕΣΟΝΗΣΙΟΥ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
Δ.Γ. ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 3:00μμ ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

ΠΡΟΣΟΧΗ. Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων σύμφωνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την Προκήρυξη και να μεριμνήσουν για τα μέτρα τάξης και πρώτων βοηθειών.

Σε περίπτωση αναβολής αγώνος για οποιονδήποτε λόγο, αυτός θα διεξαχθεί την Τετάρτη 6/11/2019και ώρα 3:00μμ χωρίς άλλη ειδοποίηση.

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Αποτελέσματα Αγώνων Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 28 & 29/9/2019 (3η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | Ελπίδες Αμυνταίου - Μέγας Αλέξανδρος Αετού 4-2

Το Σαββατοκύριακο 28 & 29/9/2019 είχαμε τους αγώνες για την 3η Αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας. Τα αποτελέσματα ήταν τα παρακάτω:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 28 & 29/9/2019 (3η Αγωνιστική)”

Τελευταία αγωνιστική του Πρωταθλήματος του 2ου Ομίλου της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας το Σάββατο 22/12/2018

ΕΠΣ Φλώρινας | Ελπίδες Αμυνταίου - Μέγας Αλέξανδρος Αετού 4-2

Το Σάββατο 22/12/2018 θα διεξαχθεί η 10η και τελευταία αγωνιστική του πρωταθλήματος του 2ου Ομιλου της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 3:00μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ
Δ.Γ. ΛΕΒΑΙΑΣ 3:00μμ ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ
Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 3:00μμ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 15 & 16/12/2018 (9η αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | Ελπίδες Αμυνταίου - Μέγας Αλέξανδρος Αετού 4-2

Η 9η αγωνιστική των δυο ομίλων της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας διεξήχθη το Σαββατοκύριακο 15 & 16/12/2018 με τα παρακάτω αποτέλεσματα:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 15 & 16/12/2018 (9η αγωνιστική)”

Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 15, 16 & 22/12/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 15 & 16/12/2018 και για το Σάββατο 22/12/2018:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 15, 16 & 22/12/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία)”

Εξ’αναβολής αγώνας της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας την Κυριακή 9/12/2018

ΕΠΣ Φλώρινας | Ελπίδες Αμυνταίου - Μέγας Αλέξανδρος Αετού 4-2

Σας ενημερώνουμε ότι την Κυριακή 9/12/2018 θα διεξαχθεί ο αναβληθέντας αγώνας της 6ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος του 2ου Ομίλου της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας μεταξύ των ομάδων ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ. Ο αγώνας ξεκινάει στις 3:00 στο Δ.Γ. Λεβαίας.

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 1 & 2/12/2018 (8η Αγωνιστική)

Ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο - ΕΠΣ Φλώρινας

Στους αγώνες για την 8η αγωνιστική των δυο ομίλων του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 1 & 2/12/2018 είχαμε τα παρακάτω αποτελέσματα: Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 1 & 2/12/2018 (8η Αγωνιστική)”

Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 1/12/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Το Σάββατο 1/11/2018 διεξήχθησαν αγώνες για το Πρωτάθλημα της Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας με τα παρακάτω αποτελέσματα: Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 1/12/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία)”

Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 1 & 2/12/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία)

Ποδόσφαιρο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας του πρωταθλήματος της Α’ & Β’ Κατηγορίας για το Σαββατοκύριακο 1 & 2/11/2018: Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 1 & 2/12/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία)”

Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 25/11/2018 (Αναβληθέντες αγώνες Α’ & Β’ Κατηγορίας)

Αγώνας ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας

Την Κυριακή 25/11/2018 διεξήχθησαν αναβληθέντες αγώνες για την 9η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας και την 7η αγωνιστική του Πρωταθλήματος του 1ου Ομίλου της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας. Τα αποτελέσματα ήταν τα παρακάτω: Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 25/11/2018 (Αναβληθέντες αγώνες Α’ & Β’ Κατηγορίας)”