Νέα ΕΠΣ Φλώρινας

Οι Διαιτητές των Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/12/2022

Διαιτητές

Οι διαιτητικές τριάδες που θα διευθύνουν τους αγώνες Πρωταθλήματος Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας το Σαββατοκύριακο 10 & 11/12/2022 είναι:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Οι Διαιτητές των Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/12/2022”

Οι Διαιτητές των Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 3 & 4/12/2022

Οι διαιτητικές τριάδες που θα διευθύνουν τους αγώνες Πρωταθλήματος Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας το Σαββατοκύριακο 3 & 4/12/2022 είναι:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Οι Διαιτητές των Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 3 & 4/12/2022”

Οι Διαιτητές των Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 26 & 27/11/2022

Διαιτητές

Οι διαιτητικές τριάδες που θα διευθύνουν τους αγώνες Πρωταθλήματος Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας το Σαββατοκύριακο 26 & 27/11/2022 είναι:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Οι Διαιτητές των Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 26 & 27/11/2022”

Οι Διαιτητές των Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/11/2022

Οι διαιτητικές τριάδες που θα διευθύνουν τους αγώνες Πρωταθλήματος Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας το Σαββατοκύριακο 19 & 20/11/2022 είναι:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Οι Διαιτητές των Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/11/2022”

Οι Διαιτητές των Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 12 & 13/11/2022

Διαιτητές

Οι διαιτητικές τριάδες που θα διευθύνουν τους αγώνες Πρωταθλήματος Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας το Σαββατοκύριακο 12 & 13/11/2022 είναι:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Οι Διαιτητές των Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 12 & 13/11/2022”

Οι Διαιτητές των Αγώνων Β’ Φάσης Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/9/2022

Διαιτητές

Οι τριάδες των διαιτητών που θα διευθύνουν τους αγώνες Β’ Φάσης Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας 2022-2023 το Σαββατοκύριακο 10 & 11/9/2022 είναι:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Οι Διαιτητές των Αγώνων Β’ Φάσης Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/9/2022”

Ορισμοί Διαιτητών 16 & 17/12/2017

Ορισμοί διαιτητών για τους αγώνες ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/12/2017

Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017

ΑΓΩΝΑΣ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Γ. ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΩΡΑ: 3:00μ.μ.
ΔΙΑΤΗΤΗΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ
ΚΑΤΗΣ ΔΡΑΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12/2017 Συνεχίστε την ανάγνωση του “Ορισμοί Διαιτητών 16 & 17/12/2017”

Ορισμοί Διαιτητών 9 & 10/12/2017

Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12/2017

ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ ΜΠΑΛΑΚΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝ/ΡΙΟΥ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ ΚΑΛΔΑΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12/2017

ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ ΜΑΛΕΖΙΔΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ ΨΑΛΙΔΑΣ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Ορισμοί Διαιτητών 9 & 10/12/2017”