Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 16/12/2017 (Παιδικό, Προπαιδικό, Τζούνιορ, Προτζούνιορ)

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
ΓΗΠ.BALLA DORO 10.00π.μ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ ΑΕΤΟΥ 10.30π.μ. Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΓΗΠ.BALLA DORO 11.30π.μ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 16/12/2017 (Παιδικό, Προπαιδικό, Τζούνιορ, Προτζούνιορ)»

Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – 11η Αγωνιστική – Α1′ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 11ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

9 & 10/12/2017

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α. ΠΑΝΤ/ΝΑ – ΕΛΛΑΣ ΑΝΩ ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ  7:2
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ  0:0
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ  1:1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ  3:1
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ  4:1
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ  0:2

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – 11η Αγωνιστική – Α1′ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018»

Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – 11η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 11ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

9 & 10/12/2017

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 5:4
ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ 2:2
ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – Α.Σ. ΞΥΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 4:0
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 4:0

ΡΕΠΟ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ


Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – 11η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018»

Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – 9η Αγωνιστική – Β’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 9ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

9 & 10/12/2017

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ 4:2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ 7:2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΡΕΣΠΑ ΠΡΕΣΠΑΣ 1:3
ΑΣ ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ. ΚΛΕΙΝΩΝ 4:2

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας – 9η Αγωνιστική – Β’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018»

Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 9/12/2017 (Α1′, Α’ και Β’ Κατηγορία)

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

Α1′ Κατηγορία

 ΑΓΩΝΑΣ  ΑΠΟΤ.
 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ  3:1
 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ  4:1
 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ  0:2

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 9/12/2017 (Α1′, Α’ και Β’ Κατηγορία)»

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 9 & 10/12/2017

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/12/2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12/2017 – 3:00μ.μ.

 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ  ΩΡΑ  ΟΜΑΔΕΣ
 Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 3:00μ.μ.  ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
 Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ 3:00μ.μ.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝ/ΡΙΟΥ
 Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00μ.μ.  ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
 Δ.Γ. ΚΟΛΧΙΚΗΣ 3:00μ.μ.  ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ
 Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 3:00μ.μ.  Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ
 Δ.Γ. ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3:00μ.μ.  ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛ/ΝΟΥ – Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 9 & 10/12/2017»

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας: 4η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων

ΝΕΩΝ

ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2:1

ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ Τ,
ΚΟΤΣΛΗΣ Π,
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Β,
ΔΑΙΚΟΣ Π,
ΜΗΣΙΟΣ Γ,
ΜΕΔΙ Χ,
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ,
ΓΩΓΟΣ Ρ,
ΤΣΟΛΑΚΗΣ Ρ,
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΕΦ,
ΣΠΑΝΔΟΝΙΔΗΣ Α ,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ ,
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ Γ,
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ Γ,
ΜΠΑΛΚΟΣ Β,
ΦΙΛΛΙΠΟΥ Ι,
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ Ι,
ΓΚΙΟΡΤΖΙΝΗΣ Ι.

Βαθμολογία Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων Νέων 2017-2018


Συνεχίστε την ανάγνωση του «Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας: 4η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων»

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας: 4η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων

Μικτή νέων ΕΠΣ Φλώρινας

Η ΕΠΣ Φλώρινας σας γνωρίζει ότι την Τετάρτη 6 Δεκεμβρίου 2017 οι μικτές ομάδες παίδων και νέων της ΕΠΣ Φλώρινας αντιμετωπίζουν τις αντίστοιχες ομάδες της ΕΠΣ Κοζάνης στο γήπεδο του Αρμενοχωρίου. Στις 12:30 ξεκινάει το παιχνίδι των παίδων ενώ στις 14:30 το παιχνίδι των νέων. Σας υπενθυμίζουμε ότι η ομάδα μας των νέων είναι πρώτη στη βαθμολογία και με νίκη εξασφαλίζει την πρώτη θέση.

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας: 3η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 1

ΝΕΩΝ:
ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1-3

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 4

ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ Τ
ΚΟΤΣΛΗΣ Π.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Β.
ΔΑΙΚΟΣ Π.
ΜΗΣΙΟΣ Γ.
ΜΕΔΙ Χ.
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΓΩΓΟΣ Ρ.
ΤΣΟΛΑΚΗΣ Ρ.
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΕΦ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΣΠΑΝΔΟΝΙΔΗΣ Α.
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ Γ.
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ Γ.
ΜΠΑΛΚΟΣ Β.
ΦΙΛΛΙΠΟΥ Ι.
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ Ι.
ΜΙΧΑΗΛ Κ.


ΠΑΙΔΩΝ:
ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 4-2

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 3

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Α.
ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ Α.
ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ Α.
ΛΥΚΟΥΔΗΣ Α.
ΝΑΙΔΟΣ Σ.
ΓΚΙΝΟΥΔΗΣ Α.
ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ζ.
ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ
ΝΤΟΥΡΟΣ Λ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΚΑΓΙΑΛΙΔΗΣ Π.
ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΚΕΦΑΛΑΣ Σ.
ΦΕΡΧΑΤΙ Ο.
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Γ.
ΜΑΝΟΣ Β.

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 2