Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/2/2018

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/2/2018.

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2/2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 3:00μμ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ
Δ.Γ. ΒΑΡΙΚΟΥ 3:00μμ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ- ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ.Γ. ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3:00μμ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Γ. ΣΙΤΑΡΙΑΣ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Γ. ΚΟΛΧΙΚΗΣ 3:00μμ ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2/2018

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/2/2018”

Η αποστολή της Μικτής Νέων ΕΠΣ Φλώρινας

Μικτή νέων ΕΠΣ Φλώρινας

Την Τετάρτη 7 Φεβρουαρίου 2018 στις 14:30 η Μικτή Νέων ΕΠΣ Φλώρινας αντιμετωπίζει την αντίστοιχη ομάδα της ΕΠΣ Σερρών στο Δ.Γ. Νάουσας για τη 2η φάση του Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων.

Η αποστολή της Μικτής Νέων ΕΠΣ Φλώρινας αποτελείται από τους εξής παίκτες:

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ
ΜΠΑΛΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΔΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΜΙΣΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ
ΓΩΓΟΣ ΡΑΦΑΗΛ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
ΜΕΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
ΣΠΑΝΔΩΝΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΚΟΤΣΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ

Προπονητής: Τσιλεμάνης Παντελής

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 3/2/2018 (Α1′, Α’, Β’ Κατηγορία)

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Α1′ Κατηγορία

ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ ΕΛΛΑΣ Α. ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 2 : 0
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 0 : 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 4 : 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α. ΠΑΝΤ/ΝΑ ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 0

Α’ Κατηγορία

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Αποτελέσματα ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 3/2/2018 (Α1′, Α’, Β’ Κατηγορία)”

Φιλική ήττα για την Μικτή Νέων ΕΠΣ Φλώρινας

Μικτή νέων ΕΠΣ Φλώρινας - Μελιτέας Μελίτης

Την Δευτέρα 29 Ιανουαρίου 2018, η Μικτή Νέων ΕΠΣ Φλώρινας αντιμετώπισε σε φιλικό παιχνίδι τον πρωτοπόρο Α1′ Κατηγορίας του Πρωταθλήματος ΕΠΣ Φλώρινας, Μελιτέα Μελίτης στο Δ.Γ. Μελίτης. Ο Μελιτέας αναδείχθηκε νικητής με 4-1.

Ήταν ένα πολύ δυνατό τεστ για τους παίκτες της Μικτής Νέων ενόψει του κρίσιμου αγώνα της 2ης φάσης του Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων όπου θα βρεθούν αντιμέτωποι με τη Μικτή Νέων της ΕΠΣ Σερρών. Ο αγώνας θα διεξαχθεί στις 7 Φεβρουαρίου 2018 στο Δ.Γ. Νάουσας.

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 3 & 4/2/2018

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 3 & 4/2/2018.

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/2/2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΓΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 3:00 μμ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ 3:00 μμ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 3:00 μμ ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00 μμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
Δ.Γ. ΣΙΤΑΡΙΑΣ 3:00 μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
Δ.Γ. ΠΕΤΡΩΝ 3:00 μμ ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ
Δ.Γ. ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3:00 μμ ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 3 & 4/2/2018”

Αποτελέσματα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 27/1/2018

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Α1′ Κατηγορία

ΕΛΛΑΣ ΑΝΩ ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0-1
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 0-1

Α’ Κατηγορία

ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ 0-5
ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ ΤΡΟΠ. ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ 3-0 (α.α.)

Β’ Κατηγορία

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ.  ΑΕΤΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 8-2
ΑΣ ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ αναβλ.

Στη Νάουσα ο αγώνας της Μικτής Νέων ΕΠΣ Φλώρινας

ΕΠΟ - Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία

Στο Δ.Γ. Νάουσας θα διεξαχθεί ο αγώνας της 2ης φάσης του Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων μεταξύ της Μικτής Νέων ΕΠΣ Φλώρινας και της αντίστοιχης ομάδας της ΕΠΣ Σερρών.

Ο αγώνας θα γίνει την Τετάρτη 7/2/2018 στις 14:30.

Την Τετάρτη 14/2/2018 οι ημιτελικοί του Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας

Κύπελλο ΕΠΣ Φλώρινας

Η Ε.Π.Σ ΦΛΩΡΙΝΑΣ σας ενημερώνει  ότι  οι ημιτελικοί αγώνες Κυπέλλου 2017-2018 θα διεξαχθούν την Τέταρτη 14/2/2018 στις 15:00 με τα ακόλουθα ζευγάρια:

 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Θύελλα Φιλώτα - Σήμα
VS.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΠΑΝΤ/ΝΑ
Μακεδονικός Αγίου Παντελεήμονα - Σήμα

 

 ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Ερμής Αμυνταίου - Σήμα
 VS.  ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
Αίαντας Αμμοχωρίου - Σήμα

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βλέπετε τη σελίδα “Κύπελλο“.

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας