Νέα ΕΠΣ Φλώρινας

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας: 3η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 1

ΝΕΩΝ:
ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1-3

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 4

ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ Τ
ΚΟΤΣΛΗΣ Π.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Β.
ΔΑΙΚΟΣ Π.
ΜΗΣΙΟΣ Γ.
ΜΕΔΙ Χ.
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΓΩΓΟΣ Ρ.
ΤΣΟΛΑΚΗΣ Ρ.
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΕΦ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΣΠΑΝΔΟΝΙΔΗΣ Α.
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ Γ.
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ Γ.
ΜΠΑΛΚΟΣ Β.
ΦΙΛΛΙΠΟΥ Ι.
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ Ι.
ΜΙΧΑΗΛ Κ.


ΠΑΙΔΩΝ:
ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 4-2

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 3

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Α.
ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ Α.
ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ Α.
ΛΥΚΟΥΔΗΣ Α.
ΝΑΙΔΟΣ Σ.
ΓΚΙΝΟΥΔΗΣ Α.
ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ζ.
ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ
ΝΤΟΥΡΟΣ Λ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΚΑΓΙΑΛΙΔΗΣ Π.
ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΚΕΦΑΛΑΣ Σ.
ΦΕΡΧΑΤΙ Ο.
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Γ.
ΜΑΝΟΣ Β.

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 2

2η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Προεπιλογής Μικτών Εθνικών Ομάδων

ΠΑΙΔΩΝ:
ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 8-0

1. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2. ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
3. ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
4. ΛΥΚΟΥΔΗΣ ρΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5. ΝΑΙΔΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
6. ΓΚΙΝΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
7. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΗΣΗΣ
8. ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ
9. ΝΤΟΥΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11. ΚΑΓΙΑΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
12. ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
13. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
14. ΔΕΡΜΑΤΙΔΗΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
15. ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΥΜΕΩΝ
16. ΤΑΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
17. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18. ΜΑΝΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ


ΝΕΩΝ:
ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 10-1

1. ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΤΡΑΙΑΝΟΣ
2. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4. ΔΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5. ΜΗΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6. ΜΕΔΙ ΧΡΗΣΤΟΣ
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
8. ΓΩΓΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
9. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
10. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
11. ΣΠΑΝΔΩΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12. ΚΟΤΣΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
13. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14. ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15. ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
16. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
17. ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18. ΣΕΙΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Ανακοίνωση: 2η Αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος προεπιλογής μικτών Εθνικών Ομάδων

Η ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ σας ενημερώνει ότι την Τετάρτη 8 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 13.30 και 15.30 θα αγωνιστεί με την αντίστοιχη ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ παίδων και νέων για την 2η αγωνιστική του πανελλήνιου πρωταθλήματος προεπιλογής εθνικών ομάδων στο Δ.Α.Κ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

1η Αγωνιστική για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Μικτών Εθνικών Ομάδων

Μικτές ομάδες Νέων και Παίδων ΕΠΣ Φλώρινας

(ΠΑΙΔΩΝ) ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 4-4

ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ:
– ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
– ΓΚΙΝΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
– ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
– ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
– ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
– ΝΑΙΔΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
– ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΗΣΗΣ
– ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ
– ΝΤΟΥΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
– ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
– ΚΑΓΑΙΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
– ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
– ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
– ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
– ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΙΜΟΣ
– ΜΑΝΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ
– ΔΕΛΗΝΑΟΥΜΗΣ
– ΔΕΡΜΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΑ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ 3 (ΤΡΙΑ) Ο ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΙ 1 (ΕΝΑ) Ο ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ.

Μικτές ομάδες Νέων και Παίδων ΕΠΣ Φλώρινας


(ΝΕΩΝ) ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-1

ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ:
– ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΤΡΑΙΑΝΟΣ
– ΚΟΤΣΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
– ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
– ΜΗΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
– ΔΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
– ΓΩΓΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
– ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
– ΜΕΔΙ ΧΡΗΣΤΟΣ
– ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
– ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
– ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
– ΤΡΑΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ
– ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
– ΣΠΑΝΔΟΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
– ΜΠΑΛΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
– ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
– ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
– ΡΑΧΩΒΙΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ Ο ΣΠΑΝΔΟΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Μικτές ομάδες Νέων και Παίδων ΕΠΣ Φλώρινας

Πρόσληψη προπονητή Μικτών Ομάδων Ε.Π.Σ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Η ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ  ΦΛΩΡΙΝΑΣ προκείμενου να προσλάβει προπονητές για τις Μικτές Ομάδες παρακαλεί κάθε ενδιαφερόμενο που διαθέτει τα απαιτούμενα προσόντα, να καταθέσει τα απαραίτητα δικαιολογητικά στα γραφεία της Ε.Π.Σ ΦΛΩΡΙΝΑΣ (Π.ΜΕΛΑ 7)  έως 08/09/2017 ημέρα Παρασκευή και ώρα 13.00. Οι υποψήφιοι πρέπει απαραίτητα να καταθέσουν δίπλωμα UEFA B και άνω και να έχουν την ειδική ταυτότητα προπονητών Ε.Π.Ο.

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ.

1] ΑΙΤΗΣΗ
2] ΦΩΤΟΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ
3] ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
4] ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ
5] ΔΥΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ