2η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορίας – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ:

 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ 8-1
ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ 2-3
 Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ 5-1
 ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 0-1

ΡΕΠΟ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ  6
 2.   Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ  6
 3.  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ  3
 4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ  3
 5.  Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ  3
 6. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  3
 7.  ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ  0
 8.  ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ  0
 9.  ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ  0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Α.Σ.ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ

ΡΕΠΟ Ο ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α’ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

2η Αγωνιστική – Α1′ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′:

ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 1-1
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 0-2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 1-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 2-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 1-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 4-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 6
 2.  ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 6
 3.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 6
 4. ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 4
 5.  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3
 6.  ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 3
 7. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 3
 8. ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 3
 9. ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 1
 10. ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 0
 11. ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 0
 12. ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

1. ΜΠΑΣΔΑΡΗΣ Π. (ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ) ΑΔ 1155653 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 24-9-2017 (2η Αγων.) συνεπλάκη με αντίπαλο παίκτη.

2. ΜΑΓΓΟΣ Ε. (ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ) ΑΔ 1406747 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 24-9-2017 (2η Αγων.) συνεπλάκη με αντίπαλο παίκτη.

3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ. (ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ) ΑΔ 1388931 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 24-9-2017 απεβλήθει για βίαιη συμπεριφορά.

1η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ:

 ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 4-0
 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 2-1
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 1-0
 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦ. ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ 1-0

ΡΕΠΟ Η ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ  3
 2.  ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ  3
 3.  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ  3
 4.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ  3
 5.  ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ  0
 6.  Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ  0
 7.  ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ  0
 8.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  0
 9.  ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ  0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ
ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ
Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ

ΡΕΠΟ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α’ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

1. ΜΠΑΛΙΑΣΗΣ Ν. (ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ) ΑΔ 1369477 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -4- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) εξύβρισε τον διαιτητή.

1η Αγωνιστική – Κατηγορία Α1′ – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ:

 ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 1-0
 ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 0-7
 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 6-0
 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 2-0
 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 1-2
 ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 6-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 3
 2.  ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 3
 3.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 3
 4.  ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 3
 5.  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3
 6.  ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3
 7.  ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 0
 8.  ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 0
 9.  ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 0
 10.  ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 0
 11.  ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 0
 12.  ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:

1. ΠΕΤΡΙΔΗΣ Ι. (ΕΛΛΑΣ Α. ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ) ΑΔ 1150018 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) απεβλήθει για επικίνδυνο παιχνίδι

2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Κ. (ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ) ΑΔ 1356454 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) απεβλήθει για βίαιη συμπεριφορά.

3. ΜΠΑΓΑΣ Φ. (ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ) ΑΔ 1186774 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) απεβλήθει για ανάρμοστη διαγωγή.

4. ΓΙΑΓΚΟΥΛΙΔΗΣ Η. (ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ) ΑΔ 1316333 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) στέρησε σε αντίπαλο ποδοσφαιριστή προφανή ευκαιρία για επίυευξη τέρματος.

5. ΚΑΣΑ Α. (ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ) ΑΔ 1406693 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) απεβλήθει με δυο (2) κίτρινες κάρτες.