Νέα ΕΠΣ Φλώρινας

Κλήρωση Πρωταθλήματος Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2022-2023

μπάλα ΕΠΣ Φλώρινας

Την Πέμπτη 1/9/2022 πραγματοποιήθηκε η Κλήρωση Πρωταθλήματος Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας αγωνιστικής περιόδου 2022-2023. Η κλήρωση έγινε στα γραφεία της Ένωσης παρουσία μελών του Δ.Σ. και εκπροσώπων των Σωματείων.

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Κλήρωση Πρωταθλήματος Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2022-2023”

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των Πρωταθλημάτων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας

Μπάλες ποδοσφαίρου

Με την ευχή να πραγματοποιηθούν τα καλύτερα πρωταθλήματα της αθλητικής περιόδου 2021-2022 σε όλες τις κατηγορίες, έγινε η κλήρωση των πρωταθλημάτων Α’ & Β’ Κατηγορίας της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Φλώρινας (Ε.Π.Σ.Φ).

Η κλήρωση πραγματοποιήθηκε στις 27/09/2021 ημέρα Δευτέρα και ώρα επτά (19:00) στα γραφεία της Ε.Π.Σ Φλώρινας, με τη συμμετοχή παραγόντων των ποδοσφαιρικών ομάδων και μελών του Δ.Σ της.

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των Πρωταθλημάτων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας”

Ξεκινάνε τα πρωταθλήματα Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας (Πρόγραμμα Αγώνων 19 & 20/9/2020)

ποδόσφαιρο ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σαββατοκύριακο 19 & 20 Σεπτεμβρίου 2020 ξεκινάνε τα πρωταθλήματα της Α’ και Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας με την 1η Αγωνιστική. Το πρόγραμμα αγώνων έχει ως εξής:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Ξεκινάνε τα πρωταθλήματα Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας (Πρόγραμμα Αγώνων 19 & 20/9/2020)”

Προκήρυξη Πρωταθλήματος Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας και Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας 2020-21

μπάλα ΕΠΣ Φλώρινας

Η ΕΠΣ Φλώρινας σας ενημερώνει ότι προκηρύχθηκαν το πρωτάθλημα της Α’ και Β’ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας καθώς και το Κύπελλο ΕΠΣ Φλώρινας για την Αγωνιστική Περίοδο 2020-2021.

Παρακάτω μπορείτε να βρείτε τις Προκηρύξεις καθώς και τις Δηλώσεις Συμμετοχής σε αρχεία PDF έτοιμα προς εκτύπωση:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Προκήρυξη Πρωταθλήματος Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας και Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας 2020-21”

Προκήρυξη Πρωταθλήματος ΕΠΣ Φλώρινας 2019-2020

Ποδόσφαιρο ΕΠΣ Φλώρινας

ΠΡΟΣ: Όλα τα Σωματεία της δυνάμεως μας

Κύριε Πρόεδρε,

Σας στέλνουμε Προκήρυξη Πρωταθλήματος και Δήλωση Συμμετοχής στο Πρωτάθλημα της ΕΠΣ Φλώρινας περιόδου 2019-2020 και σας παρακαλούμε όπως, αφού τη συμπληρώσετε και την υπογράψετε, να την επιστρέψετε στην Ένωση μας, οδός Παύλου Μελά 7 ΜΕΧΡΙ 17-8-2019 ημέρα ΣΑΒΒΑΤΟ για την Α’ και Β’ Κατηγορία, γιατί μετά την παρέλευση της παραπάνω προθεσμίας θα αποκλεισθείτε από τους αγώνες πρωταθλήματος χωρίς άλλη ειδοποίηση.

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Προκήρυξη Πρωταθλήματος ΕΠΣ Φλώρινας 2019-2020”

Ξεκινάει το Σαββατοκύριακο το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής

ΕΠΟ - Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία

Το Σαββατοκύριακο 29 & 30/9/2018 ξεκινάει το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας (Football League 2) με τη συμμετοχή δύο ομάδων της ΕΠΣ Φλώρινας του ΕΡΜΗ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ και του ΜΕΛΙΤΕΑ ΜΕΛΙΤΗΣ. Οι δυο ομάδες συμμετέχουν στον 2ο Όμιλο ενώ συνολικά οι Όμιλοι είναι οκτώ. Συνεχίστε την ανάγνωση του “Ξεκινάει το Σαββατοκύριακο το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής”

Προκήρυξη Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 2018-2019 και Δηλώσεις Συμμετοχής Σωματείων (PDF)

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας ενημερώνουμε ότι προκηρύχθηκαν οι αγώνες πρωταθλήματος τμημάτων υποδομής Κ16 – Κ14 – Κ12 – Κ10 – Κ8 ερασιτεχνικής κατηγορίας της ΕΠΣ Φλώρινας. Τα σωματεία που θέλουν να πάρουν μέρος στους αγώνες των πρωταθλημάτων πρέπει να υποβάλουν στην Ένωση δήλωση συμμετοχής μέχρι 10/09/2018.

Όσα σωματεία δεν υποβάλουν μέχρι την παραπάνω ημερομηνία δήλωση συμμετοχής δεν μπορούν να πάρουν μέρος στους αγώνες αυτού του πρωταθλήματος. Η ημερομηνία έναρξης των πρωταθλημάτων είναι 22-23/09/2018. Συνεχίστε την ανάγνωση του “Προκήρυξη Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 2018-2019 και Δηλώσεις Συμμετοχής Σωματείων (PDF)”

Ορισμοί Διαιτητών 9 & 10/12/2017

Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12/2017

ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ ΜΠΑΛΑΚΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝ/ΡΙΟΥ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ ΚΑΛΔΑΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12/2017

ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ ΜΑΛΕΖΙΔΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ ΨΑΛΙΔΑΣ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Ορισμοί Διαιτητών 9 & 10/12/2017”

1η Αγωνιστική για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Μικτών Εθνικών Ομάδων

Μικτές ομάδες Νέων και Παίδων ΕΠΣ Φλώρινας

(ΠΑΙΔΩΝ) ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 4-4

ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ:
– ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
– ΓΚΙΝΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
– ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
– ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
– ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
– ΝΑΙΔΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
– ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΗΣΗΣ
– ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ
– ΝΤΟΥΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
– ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
– ΚΑΓΑΙΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
– ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
– ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
– ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
– ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΙΜΟΣ
– ΜΑΝΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ
– ΔΕΛΗΝΑΟΥΜΗΣ
– ΔΕΡΜΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΑ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ 3 (ΤΡΙΑ) Ο ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΙ 1 (ΕΝΑ) Ο ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ.

Μικτές ομάδες Νέων και Παίδων ΕΠΣ Φλώρινας


(ΝΕΩΝ) ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-1

ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ:
– ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΤΡΑΙΑΝΟΣ
– ΚΟΤΣΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
– ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
– ΜΗΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
– ΔΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
– ΓΩΓΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
– ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
– ΜΕΔΙ ΧΡΗΣΤΟΣ
– ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
– ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
– ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
– ΤΡΑΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ
– ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
– ΣΠΑΝΔΟΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
– ΜΠΑΛΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
– ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
– ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
– ΡΑΧΩΒΙΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ Ο ΣΠΑΝΔΟΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Μικτές ομάδες Νέων και Παίδων ΕΠΣ Φλώρινας

Ποινές Ποδοσφαιριστών (1η και 2η Αγωνιστική, Κύπελλο Α’, Β’, Γ’ Φάση) Περιόδου 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

Α1 Κατηγορία (1η και 2η Αγωνιστική)

1. ΠΕΤΡΙΔΗΣ Ι. (ΕΛΛΑΣ Α. ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ) ΑΔ 1150018 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) απεβλήθει για επικίνδυνο παιχνίδι

2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Κ. (ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ) ΑΔ 1356454 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) απεβλήθει για βίαιη συμπεριφορά.

3. ΜΠΑΓΑΣ Φ. (ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ) ΑΔ 1186774 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) απεβλήθει για ανάρμοστη διαγωγή.

4. ΓΙΑΓΚΟΥΛΙΔΗΣ Η. (ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ) ΑΔ 1316333 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) στέρησε σε αντίπαλο ποδοσφαιριστή προφανή ευκαιρία για επίυευξη τέρματος.

5. ΚΑΣΑ Α. (ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ) ΑΔ 1406693 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) απεβλήθεις με δυο (2) κίτρινες κάρτες.

6. ΜΠΑΣΔΑΡΗΣ Π. (ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ) ΑΔ 1155653 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 24-9-2017 (2η Αγων.) συνεπλάκη με αντίπαλο παίκτη.

7. ΜΑΓΓΟΣ Ε. (ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ) ΑΔ 1406747 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 24-9-2017 (2η Αγων.) συνεπλάκη με αντίπαλο παίκτη.

8. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ. (ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ) ΑΔ 1388931 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 24-9-2017 απεβλήθει για βίαιη συμπεριφορά.

 

Α1 Κατηγορία (Κύπελλο Α’, Β’, Γ’ ΦΑΣΗ)

1. ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ Π. (ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ) ΑΔ 1388476 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 26-8-2017 (Κύπελλο) απεβλήθει με δυο (2) κίτρινες κάρτες.

2. ΣΙΑΜΠΑΝΙΔΗΣ Χ. (ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ) ΑΔ 1208376 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -1- Αγωνιστική γιατί στον αγώνα της 27-8-2017 (Κύπελλο) ανέτρεψε ποδοσφαιριστή που ήταν σε προφανή θέση για επίτευξη τέρματος.

 

Α’ Κατηγορία (1η και 2η Αγωνιστική)

1. ΜΠΑΛΙΑΣΗΣ Ν. (ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ) ΑΔ 1369477 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -4- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 16-9-2017 (1η Αγων.) εξύβρισε τον διαιτητή.

 

Α’ Κατηγορία (Κύπελλο Α’, Β’, Γ’ Φάση)

1. ΤΑΣΚΑΣ Α. (ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ) ΑΔ 321904 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -3- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 26-8-2017 (Κύπελλο) απεβλήθει γιατί βιαιοπράγησε σε παράγοντα της φιλοξενούμενης ομάδας.

2. ΤΑΣΚΑΣ Χ. (ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ) ΑΔ 1354865 τιμωρείται με ΠΟΙΝΗ -8- Αγωνιστικές γιατί στον αγώνα της 23-9-2017 (Κύπελλο) απεβλήθει γιατί απώθησε, εξύβρησε και απεβλήθει με δυο (2) κίτρινες κάρτες.